• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
@vodni mno, je to .....jak to říct.......ehm.....takové.....barevné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej ani ne, měla jsem tu jen pár odkazů, ještě mám asi dva tři odkazy na nějaký miminí věci, ale jinak nic - to jen co mi zbylo z té dvoučárkové eufórie v srpnu :wink:
16. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej I love eggs.... :grinning: :grinning: :grinning: no šak, barevné a rychlé střídání obrázků...Come to me my eggs... ha,ha,ha, už mi definitivně hráblo :wink:
16. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jen si je nech uložený ,zachvílu je budeš potřebovat :wink:
16. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a radúzko - so complete in every way - takže budou pěkně zralá :grinning:
16. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni to jsi teda pečlivá, já nemám ani představu co na sebe, natož odkazy s miminčí tématikou. A taky tu miminčí tématiku nemám vůbec odvahu ani prohlížet, až po výsledcích z amnio, protože pořád ještě může být všechno jinak, tak se trochu držím při zdi. No ale snad bude všechno ok a za pár dnů nudou další // na tvém a raduščím testu. Hele, kdy že začneš s tou "pychačkou"?
16. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jo kopmpletní ve všech směrech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej nestresuj jak by to mělo dopadnout ,jedině dobře :wink:
16. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej nooo, všehovšudy jen tak 5 odkazů, třeba jsem tam měla uložený nějaký vodní témata, kterýma jsem chtěla oznamovat vodníkovi, že bude taťka ehm... no nic, pak už jsem to nemazala, raděj jsem zapomněla :pensive:
Já bych měla začít píchat tak kolem Mikuláše :stuck_out_tongue_closed_eyes:a pak s Ježurou šup do bříška :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Uvidím jak po vysazení marvelonu dorazí mrcha a taky, jestli mi daj ještě nějakej marvelon navíc. Příští týden ve středu jdu na tu vstupní kontrolu, tak bych měla dostat přesnější data...
16. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni tak to taky rychle uteklo ,začne se něco opět dít :wink:
16. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 dyť už se děje :grinning: jsi přece už asi v půlce píchání :sunglasses: ale ve čt to teprvá začne :wink:
16. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jooooooooo, tak už to začáná, Radu bude na OPU už brzy, ty začneš, to bude super , rozjezdy pro hvězdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já od zítra za 14 dnů ta amnio a pak výsledky do 24 h a další za 3 týdny.
Tak se mějte, já jdu taky něco dělat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej pa, pa a díky :wink:
16. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: @vodni no jasně ,ale nebudu v tom sama :grinning: a přidá se i pampeliška :wink:
16. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
16. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 jj, pampeliška teď myslím tak nějak začíná marvelon, ne?
16. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni přesně nevím
16. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 no onehdy se tu ptala, který den potom co mrcha dorazí to má začít brát - nasadili jí ho kvůli sliznici myslím
16. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni aha ,tojsem nějak zapoměla nebo si nevšimla
16. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 no jo, myslím jsme teď pěkně seřazené - listopad ty, prosinec já, pampeliška leden. Pak dáme chvíli pauzičku a v dubnu nastoupí drnda :dizzy_face:
16. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni to je dobře budou 3 měsíce napjetí :grinning:
16. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
takže ted jsem odchytla pampelišku na FB a je to jinak ted bude brát nějaké patákky na oddálení MS ,22.11 jde na utz a tak kolem 13.12 bude Ktík :wink: a mám vás pozdravovat
16. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni takže v budeme nakonec 3
16. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 júúúúú, tak to budem na // čekat spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já myslím (teda podle toho, jak mi to vyjde), bych mohla mít opu tak 16.12.
16. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no jasně ,a ja budu trnout na potvzovací utz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni mezi svátkama budete mít //
16. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 :slight_smile: no jo, silvestr s rychlýma špuntama + malým špuntem v bříšku :wink:
16. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni nooo a nebude to krásnej začátek novýho roku :wink: :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
16. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Nachvíli se vzdálím musím nakoupit s pesem atd. Odpoledne opět nakouknu :wink:
16. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek