• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@raduza2 taky musím na chvíli zmizet, zatím pa!
16. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,,tak mám po nákupech konečně po dlouhé době sem pochodila po obchodech , ale žádná sláva...
udělalo se mi tam blbě zamotala hlava,úplně zle,manžel mi hned vodu kupoval,ale koupila jsem si konečně rifle a manžestráky a mám včem chodit... :slight_smile: hurááá... :grinning:
16. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :grinning: dlouho jsem tu nebyla... nejak nestiham :cry:
hlasim, ze po dnesni dohode s doktorem a v optimistickem scenari jdeme do toho jeste pred vanocema :grinning:
13.12. bude pravdepodobne KET
drzim VSEM pesticky, at dopadnou vsechny "pichacky" a kontroly a utz a opu na vybornou!!! a budu se tesit v cekarne!!! pockate tam na me? :wink:
16. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .
Včera už jsme to nějak nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jezulicka no tak super ,ne teda to blivno v obchodáku :sweat_smile:

@pampeliska36 to víš že počkáme a když ne tak tady budemem s tebou :grinning:
17. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím Vás, kočenky, mám na Vás otázečku....Je normální abych měla 5 týdnů po revizi ještě pozitivní těhotenský test? Může jít ještě o zbytkové Hcg z těhu? Prosím Vás uklidněte mě, to by byl hroznej průser kdybych teď byla těhotná :frowning2: My se s manželem nechráníme, jen přerušovaná soulož, takže klidně to mohlo ujet.....ach bože....že to je ještě zbytek?
17. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím co mě to napadlo dělat test, jsme fakt blbka :unamused:
17. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahojky Petko ,ty jo tak to je mzec a nedokáži ti v tomto poradit bohužel,ale pokud jsi neměla ještě ms tak je možny že by to mohl být zbytek
17. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Radunko krvácela jsme dost ten druhý týden po revizi , takže pokud to byla MS tak bych te'ď akorát někdy měla dostat druhou.....Mám děsnej strach, mám já ale pech.... :frowning2:
17. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten test není žádná desítka ale s citlivostí 25.....Snad je to jen zbytek a moje tělo jen hcg hůř vstřebává, ale zdá se mi to 5 týdnů už dost dlouho.....Jsme teˇ'd vytřepaná jak ratlík....Nechci být te'ď těhotná, to by znamenalo stresy navíc :rolling_eyes:
17. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no nevím jestli se to počítá jako ms ,podle mě to bylo po zákroku :unamused:
17. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jasný to chápu ,ale nic by jsi nenaděla
17. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 \Peti šmejdila jsem ted na netu .HCG může být v těle i 3 měsíce ,nestresuj se :wink:
17. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda odpovídám sama sobě :grinning:
17. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ted tě asi neuklidním ,ale jiný články i píší o tehotenství ,takže ono ti asi nic jinýho nezbyde než čekat a nebo si zajít na krev
17. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojte holky.. :wink:
17. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahojky mamčo
17. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak čtu co tady řešíte, tak to já nevím...ale když tak by si měla Peta zajít spíše na krev ne?
17. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no to je hezký teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě docela vždy hcg klesalo rychle, proto stresuju, jinak vím, že může být v tělej i 3 měsíce.....Mě je taky poslední 3 dny divně, tak nějak šoufl či co, ale to bude asi z těch mých nervů z tchýně :wink:
@raduza2 tak co už se těšíš na zítřek?určitě na kolik tam jedeš?
Nejsem těhotná, budu až v dubnu a basta! :slight_smile:
17. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahoj peti,a ty ted nechceš otěhotnět??bud v klidu...a když tak si zajdi na krev...ta to jistí a zajdi si tam tak 3x po 2 dnech a uvidíš zda to klesá...nebo se zeptej svého gyndaře zda je to možné...
17. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Přeji na zítřek hoooodně štěstíčka, pak písni na FB, ju? :wink:
@drndapetka na tchýni se vyrdni už jsem tito psala ,ta ti za ty nervy nestojí ne ??Potřebuješ ji k životu ??

No mě ot nedalo a začala jsme hledat ,ale řeknu teda že z těch článku se člověk houby dozví :grinning:
@jezulicka no jedu na 8:45 ,uvidí se :grinning:
17. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka nechci otěhotnět hned po revizi, nebylo by to moc dobrý :frowning2: Zítra brknu doktorovi a poptám se....
@drndapetka kujiiiii
@raduza2 tak to jsem zvědavá co zítra bude,kolik jich tam bude?určitě mnoho úrodička...a cítíš už břicho?
17. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka mě by stačily 4 a kvalitní :grinning: ,břicho cítím cca 3 dny
17. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahoj petulko :wink: tak to teda VUBEC nevim! ale zkus treba nejake jine tema tady na konikovi, jestli ti tam nejake holky neporadi. taky bych to resila hned s doktorem. nemam s tim vubec zkusenosti :unamused:
17. lis 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj rady. :wink: zitra na tebe moooooooooooooooooooc myslim!!! budu na netu az kolem druhe hodiny, ale hned se prijdu podivat, jak jsi dopadla :grinning: ale urcite dobre!!! tfuj tfuj tfuj na zitra!
17. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek