• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
@lilllu a ještě užíváš léky?
26. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilllu
já byla na Et 19.11. a vzala jsem si neschopenku (braly si ji ten den všechny holky, co šly se mnou) - a to nemám tělesně namáhavou práci
26. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic tak jdu si už lehnout , jsem unavená tak čauki a zase tu brzo dojdi na pokec at se tu nenudím :grinning: :grinning: tak dobrou... :wink: :wink: :slight_smile:
26. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka jeste jo, byla jsem vymenit agolutin za utrogestan. S tim jsem zacala prvni krabicku tento tyden, Estrofem porad, jeste mam prednison tak kolem 5 tablet a to samy u listovky. Nevim prave jestli jim mam volat v pondeli aby mne dali dalsi listovku a prednison, ze mne dojde...
OPU byla 30.11.
26. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
26. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek a dobre ranko :grinning:

jak se vsechny holky mate?

hlasim, ze u me je vsechno podle rozpisu :slight_smile: moje telo se s tim papirem asi szilo :slight_smile: takze mrcha v plnem proudu a dneska zacinam brat estrofem (prozatim jen jeden rano a pak se to zacne stupnovat).
jinak se tesim z toho, ze nasnezilo a je zimaaaaaaaa... asi vyrazime na teply svobodacek a trdelnik a zazvonit na zvonek a prat si neco... uz se to blizi... vanoce :grinning:

@raduza2 rady! kocko! jak jsi dopadla na sezeni u doktora?
27. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilllu ty já nevím mně to vyšlo ty léky akorát jak jsme šli na utz a pak za 3dny už sem prednison vysadila a estrofem do týdne také...mně to teda vyšlo a listovka jak ti dojde tak mi říkali at už si koupím nějaké vitamíny pro těhule kde je listovka obsažená...tak mám calibrum...
27. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka tak to je teda paradni. To rikam, ze jdu o vic jak tyden pozdeji na utz nez objednavaji, protoze jinak by mne ty leky asi vysly, mozna jim skodim :slight_smile: No Estrofem jeste mam, a na tu listovku a prednison zavolam v pondeli. Asi se objednam ke svemu doktorovi, protoze tyden navic uz asi cekat nevydrzim :slight_smile: nebo spis tyden a pul do 9.12. :rolling_eyes:
27. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

@pampeliska36 ja na sezení nebyla akorát jsem s mudrem mluvila po telefonu ,znova opakoval že mu je líto že jsme to neukočírovali jak on říká .No a jak jsme dopadla v podstatě dobře .Řekl že se mělo punktovat o den dřív ,příště tsejný protokol s nižšíma dávakama a uvidí se podle situace nebo spíš podle foliklů ,já mám jen obavy že když nasadí nižší dávky tak nebudou zarlý ,ale to je ještě daleko a pak se uvidí podle situace
:wink:
27. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilllu objednávají 14 dní po pozitivním testu....to budeš v 7týdnu těhotenství a měla by být srdeční akce. Když si skočíš dřív ke svému, tak určitě najdete už dutinku ;)
27. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciiiie no videla bych to tak, ze v pondeli volam :slight_smile: nejdriv na listovku jestli to mam dobrat a smitec a pak tomu svemu ze prijdu :grinning:
27. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilllu listovku si klidně kup sama a pokračuj dál, já ji beru celý těhu :wink: a nebo jak psala jezulicka, nějaký vitamínky pro těhulky, tam je taky obsažená, tu budeš potřebovat doplňovat pořád. Tam spíš ten prednison...jestli ti ještě krabičku předepíšou a nebo se na to vyprdnou když ho budeš stejně po utz vysazovat. Však uvidíš, co ti řeknou :wink: Přeju ti, ať ti to do toho 9 rychle uteče :slight_smile:
27. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 ajoooooooooooooo... ja myslela, ze ti reknou co a jak... kdy muzete jit znovu do dalsiho boje. :wink:

@lilllu no listovku si muzes koupit v lekarne, jak pise lucka... akorat nebude tak silna, jak predepisuji doktori :wink:

a co holky... uz jste zahajili pripravu na vanoce? a peceni? :grinning: JA MILUJU VANOCE!!!
27. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 ahojky já letos nepeču u nás to pak nikdo nejí a já to loni rozdávala po známých tak to kašlem...a dárky ještě nemám...ty už ano?
27. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka ja uz skoro vsechno mam... jen nejake drobnosti pro kamosky a je to :grinning: taky letos nepecu... cukrovi jsem si objednala :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 to je taky dobré objednat a mít klid...já nemám žádný dárek ale příští týden už musíme... :astonished:
27. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky. Jsem nervozní jak sáňky v létě. Zítra jedeme na Unicu přesně naplánovat KET. Mám poslední den Marvelon a jsem fakt zvědavá, co mi poví, protože jsem celý měsíc špinila... Mám z toho velký strach, ale vůbec né z injekcí, ale aby se to podařilo. Navíc jsme si vyslechli novinku : ségra je těhotná (o šest let mladší než já...), sestřenka má mimčo a řekla bych, že všechny kamarádky i sousedky jsou taky v očekávání. Jenom my nic... Snad by to moh ten Ježíšek zařídit...
28. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, opět jsem měla nějaký výpadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem tu zas na skok :wink: @tevi na zítra přeji jen samé skvělé zprávy!!!
28. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni nazdarek :slight_smile:
28. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@tevi ahoj a vitej. :wink: ja jsem take zrovna v priprave na svuj prvni KET :slight_smile: a uz mam menstruaci z vetsi casti za sebou a beru uz estrofem atd... :slight_smile:
na zitra drzim pesticky! at vse dopadne k tve spokojenosti!!!
28. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 čau, čau, já včeta polkla psolední marvelon :wink: Mrcha má přijít 30., ale předpokládám, že to bude nejdřív ve středu...
28. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tevi ahojky a vítej mezi námi na zítra držím vše co mám

A jinak všem krásnou první adventní neděli :dizzy_face:
28. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jeeeeeeeeeeee no to jsi uplne v zavesu za mnou a tesnem :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 ahoj rady! i tobe :slight_smile:
28. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 ahojky pampel a jak jsi teda daleko ted momentálně ??
28. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky. Z prvního ICSI máme kluka, tak snad mu přibyde sourozenec. Potřeboval by ho jako sůl! Ale snažení jen nestačí. Moc tomu věřím, tak snad. Zítra se ozvu. Pa a díky...
28. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 no jasně :grinning: na mikuláše si nadělím píchání :grinning:
28. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni ahoj a tak jak to máš ?? Uplně stejně jako naposledy ??
28. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 jo, má to stejné jako u druhého ivf, jen místo gonalu mám zase puregon... (gonal se mi sice líbil víc, ale je to jedno). A zase 300 IU na celou dobu
28. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni aha ,nevíš proč ti to měnili za puregon ??Jestli ktomu měli nějakej důvod ,vím že je to asi stejné ...
28. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek