• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. července 2017 
@vodni takový ptákoviny....za chvilku tam budeš platit i za vzduch, kterej vydýcháš na chodbě :sweat_smile:
26. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie no, takovej nápad čekám každou chvíli :wink:
26. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Jezulko, a jak to teď vlastně máš? Co tě v nejbližší době čeká? Myslím teda kromě hlazení bříška :wink:
26. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
panejo, to jsou teda vyhlídky. :frowning2:
Když jsem čekal Lucinku, nic takovýho jsem neznala. (ale to už bylo v minulým století :slight_smile: :wink:
26. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočule ,ted jsme dorazila od doktorů,takže vás jdu jen pozdravit a musím něco dělat uvařit a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívaly jste se na včerejší prostřeno???? :astonished:
Jak tam vařila polévku ze sáčku a guláš z konzerv?
Mě se to tedka vybavilo - Luciš má chut na Francouzskou polévku - taky ze sáčku :slight_smile:
26. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2
Ahoj Radůzko, přeji pěkný den
26. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahojky to víš že jsme se dívala a byl to teda mazec asi bych potom chodila kanálama ,ale jinak klobouk dolů musela to mít doře dochucený když to nepoznali.
26. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tobě taky :wink:
26. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no ted jen čekám a čekám příští pátek jdu na poradnu na utz a uvidíme doufám, že bude vše ok a pak uvidím co se bude dít dál... :wink:
26. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj rady... tak jak jsi dopadla? nejake zavery jsou? :wink:
26. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holky... mate se? :slight_smile:
26. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak vas tak posloucham nebo presneji receno jezulicku :slight_smile: , tak lituju ze nesedim doma na nemocenske.... Nejradeji bych to zapichla a sla domu odpocivat. Jsem komplet unavena...
26. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu čauki, no tak to zapíchni a poj d za námi..a ty máš ivf už za sebou?
26. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no, za sebou. Mam jit na kontrolni ultrazvuk 9.12., prijde mne ze se do te doby asi zblaznim :slight_smile: od testu skoro 3 tydny cekat... Kdyz nepocitam drivejsi testovani, to by to byly tydny 4 :grinning:
26. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu takže sis dělala už test a máš to pozitivní tak super..
26. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu to znám to čekání je nejhorší...a jak se jinak cítíš?? :wink:
26. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no vsechno docela dobry, az je mne to podezrely, jestli je to ok... Akorat se mne chce strasne porad spat. Ale uplne neskutecne. Driv jsem chodila kolem pulnoci, ted chodim se slepicema :slight_smile: Nenudis se jak si doma? Ja bych se asi teda taky zabavila, ale nevim jestli to neutika jeste pomaleji a taky asi moc nemuzes ven, ze?
26. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu ne nemůžu moc ven doporučili mi jen denně 20min procházky zatím...a ty nejsi na nemocenské?přece po ivf je to rizikové ne?
26. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka No nejsem na nemocenske. Pry kdyz nemam stres a netaham tezky veci, tak to nevadi. Tady jsou vsechny holky na nemocenske?
26. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu a příznaky kromě únavy už jiné nemáš?
26. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka a jeste jak si mi ted rekla, ze mas jen 20 minut, tak si vazne nejsem jista, j estli bych nemela sedet doma na zadku...
26. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu no tak zatím jsem tu těhotná jen já a teckovanáorchiedej a my jsme doma...ale stresy v práci to má asi každý ne?ty ne?
26. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka min tyden jsem byla radeji i na krvi, abych se uklidnila trosku. A nemuzu citit sladky, ktery mne predtim chutnalo. Posledne mne manza chtel dat cokoladu a to jsem myslela, ze pobezim do koupelny. Co ty?
26. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu no tak to si taky myslím je lepší být doma v klidu, kdykoli si lehneš pospíš to je ted důležité...a ne se honit v práci...to bych nedala únava,blbě,a pobolívá mě v zádech bych ani nedojela do práce cesta mi trvá hodinu...
26. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu no tak já měla to samo čokoládu vůbec jogurty nic...ani vidět jen sem jedla a to moc kyselé zelí a řepu to sem valila ale v tom 7tt už sem se otočila a už mám chut i na sladké a jogurty...ale občas je mi ještě šoufl od žaludku...
26. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka mne moc spatne neni, a zeli primo miluju a nejen kyseli. Proste zavislost na zelnych salatech :slight_smile: V kolikatym tydnu jsi byla na utz kontrole na unice?
26. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu my jsme byli v 6tt
26. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu a ty jsi teda ted v kolikátém týdnu?
26. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek