CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
30. lis 2010

@andinecka Ty jo, takže druhá čára tam je? 😵 😵 😵

ivetule
30. lis 2010

Díky moc holky za info. Hrozně se to změnilo za tu dobu.
@tevi to bych byla moc ráda. A taky by mi nevadili dvě. chtěli bysme holčičku jednoho raracha máme,ale ani kluk nebude špatnej. Hlavně at je to všechno v pořádku. Holky držím palce at jste všichni za chvilku s miminkama. 🙂

vodni
30. lis 2010

@ivetule Dlouhý protokol nevím kolik stojí. Ale budeš platit 37,- speciální kontyš na jehly a ampule... 😝 A taky se mi zdá divné ty dva marvouše denně - jestli to není kvůli tomu, aby si pojistili, že nepřijde během svátků 😕 Změny tam teda jsou, aspoň že doktoři se nemění.

vodni
30. lis 2010

a jinak, ceník výkonů je i na našem fotoblogu https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ . Možná bych mohla doplnit i ceny léků, ale to se tak často mění, že nevím, jestli to má smysl... Třeba pregnyl se teď prý hradí celý, to jsem ani u jednoho ivf ještě neplatila 😠

ivetule
30. lis 2010

@vodni mám brát jednu a od 13 do 17 dvě prý aby si to pojistili aby určitě mrcha došla do těch 5 dnů. Tak nevím. A říkal že OPU by měl být nějak okolo 10 ledna. Tak uvidíme toho 14 co mají na mě nachystaný. To mi začíná stimulace. 🙂

ivetule
30. lis 2010

Já právě hlavně myslela léky, protože se tak mění tak abych věděla kolik si máme připravit. Zrovna teda levný to vážně není. ☹

tevi
30. lis 2010

Holky přidala jsem pár "nových" fotek, kdyby chtěl někdo nakouknout...

vodni
30. lis 2010

@ivetule to mi povídej, já potřebuju megadávky, bez icsi se taky neobejdeme, takže u mě vždy celé kolem 30tis min... Hele ale to s tím Marvelonem se mi zdá divný 😕 Tím přece nepojistí, že přijde přesně v ten den, ne? Není to spíš, žes měla třeba nepravidelný cyklus? Nebo nízkou sliznici? To jsou teda jen mé takové laické dohady, nejsem doktor, takže o tom prd vím... 😉

vodni
30. lis 2010

@tevi moc pěkné 😵 😵 😵 moc vám to sluší

ivetule
30. lis 2010

@vodni vážně nevím. Cyklus mám v pohodě a o sliznici nic neříkal. Na ty prášky když jsem se divila že dva tak mi řekl,že si chtějí pojistit aby určitě došla proto prý ty dva. Taky mi to připadá divný tak uvidíme. Aby to moje tělo ještě vís nerozházeli. To bych měla radost teda.

ivetule
30. lis 2010

@tevi hezký fotky. Se setrou vám to moc sluší. 🙂

jezulicka
30. lis 2010

@tevi no tak mně se taky udělalo akné po puse jak pubertačka...ale co už...ospalá jsem taky,unavená,a bolí mě v zádech v křížích...

vodni
30. lis 2010

@ivetule Hm, hele, oni vědí co dělají. Když ti to takhle vysvětlili, tak tomu věř 😉 Asi to tak prostě má být. Já se to tak taky snažím všecko brát - co nejmíň o všem přemýšlet a jen jet podle pokynů jako robot 😀

vodni
30. lis 2010

@jezulicka přesně jako všechny těhule 😎

andinecka
30. lis 2010

@vodni
no je, ale slabě. takže nevím, jestli jsem si to nevsugerovala ☹ ☹ .
Přítele jsem zaúkolovala koupit další testíky a zítra budu zase šílet ( ve svým věku bych už měla mít rozum) 🙂 🙂

vodni
30. lis 2010

@andinecka Tak sem šupni fotku, ať to zhodnotíme!!!! 😎

andinecka
30. lis 2010

@vodni
jinak jsem dnes byla v práci - podívala jsem se na svý děti, z 25 jich tam bylo 13, řádí prý nějaká viróza. tak dostaly bonbonky a já šla pryč.
Kolegyně se mě docela lekly - prý že jsem celá oteklá .....jsou zřejmě taktní, nechtěly říct obézní.

andinecka
30. lis 2010

@vodni
Já teď nemám doma foťák, ale až dojde Míša, tak ho hned zaúkoluju 🙂 a pošlu to.Dnes je to 12.den od Et a mě to mě připadá jako věčnost.

vodni
30. lis 2010

@andinecka jejeje, ty nás teda napínáš 😅 Hoď to pak rovnou sem do příspěvku, ať dlouho nehledáme 😉

ivetule
30. lis 2010

@vodni máš pravdu. Přemýšlet je špatný. Necháme to na nich. Určitě vědí co dělají. Už se jim to u mě podařilo jednou tak snad i podruhý. 😉

vodni
30. lis 2010

@ivetule Noooo, někdy se přemýšlet hodí 😝 Ale v tomhle to nechávám úplně na nich 🙂 A tvůj prcek potvrzuje, že je to dobře 😵

teckovanaorchidej
30. lis 2010

ahoj holky,
já dnes od dvou v noci vzhůru, nad ránem mě začalo tvrdnout břicho. Tak jsem vyrazila k dr a tam nikdo, sanitární den. Zástup na dané ulici jsem nenašla, asi nemá venku cedulku nebo jsem si nevšimla. Takže pak už zbývala cesta do lékárny, koupila jsem si magnézko a podle magistra mám brát 3x1. Zítra ta plodovka, fuj. Ale tvrdnutí už se zlepšilo, tak snad bude všechno ok.já dnes od dvou v noci vzhůru, nad ránem mě začalo tvrdnout břicho. Tak jsem vyrazila k dr a tam nikdo, sanitární den. Zástup na dané ulici jsem nenašla, asi nemá venku cedulku nebo jsem si nevšimla. Takže pak už zbývala cesta do lékárny, koupila jsem si magnézko a podle magistra mám brát 3x1. Zítra ta plodovka, fuj. Ale tvrdnutí už se zlepšilo, tak snad bude všechno ok.

vodni
30. lis 2010

@teckovanaorchidej ordidejko, zítra na tebe budu moc myslet! Určo to zvládneš, tfuj, tfuj!

jezulicka
30. lis 2010

@teckovanaorchidej já se přidávám a zítra ti budu držet všechny pěstíky určitě to zvládneš a bude to ok...neboj...a to magnesium je dobré jíst ...tak se drž a zítra napiš jaké to bylo...výsldky jsou až později...

jezulicka
30. lis 2010

@vodni a tu plodovku berou každé ženské?nebo jak to je?

vodni
30. lis 2010

@jezulicka dělá se to tuším všem nad 35 věku... (lze samozřejmě odmítnout, ale...)

jezulicka
30. lis 2010

@vodni aha tak to jo to se mně ještě netýká my teda v rodině vady nemáme, ale člověk neví zda tě taky nepošlou...uvidíme co bude... 😎

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
@vodní
ahoj holky, přidala jsem si fotku testíku do fotoblogu. Myslíte, že je pozitivní?

pampeliska36
30. lis 2010

ahojte holky 😀 co je noveho? nejak OPET nestiham... 😢

pampeliska36
30. lis 2010

@andinecka no mne se zda, ze tam druha carka je 😎 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru