• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. července 2017 
ja kdyz se tak koukam na ten svuj rozpis... tak testovani bude vychazet na 30.12. :grinning:
30. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej mamco... zitra na tebe mooooooooooooooc myslim!!! a neboj se nic... bude to dobre :wink:
30. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
Ahoj, myslíš že tam jsou dvě :slight_smile: :slight_smile: ?
Nemůže to být ještě těma lékama nějak ovlivněný?

K tvému testování - budete mít veselý Silvestr. :slight_smile: :wink: Myslíš, že vydržíš, až do 30.12?
30. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ja urcite vydrzim... zeptej se holek :slight_smile: ja jsem na testovani drzak :grinning: samozrejme neprekonatelna je vodni!!!
ja tomu moc nerozumim... ale vidim tam dve carky!!! vo tom zadna :wink:
30. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
já pořád přemýšlím, co dám dítěti k 20.narozeninám a teď mě napadlo, že pokud to vyjde, tak mě nikdo nepřekoná. :slight_smile:
Lucka je totiž na Ježíška :slight_smile: , takže každý rok, slyším, "jak dobře" se narodila. :unamused: :unamused:
30. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
počkám do čtvrtka a pak budu znovu testit. Třeba to už bude lépe vidět.
30. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jo je to super čárka tam je...další zkus až ve čtvrtek a pak už každý den.. :grinning:
1. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zpět, odběr pohoda, netrval ani 2 minuty, nebolí to nijak zvlášť, odběr krve bolí víc.
Pak mi píchli 10 ml Mg, to bolelo jak sviňa. Mám ležet dva dny v klidu a pak na to tvrdnutí brát zase Mg 3x2. Holčička roste přesně podle tabule a šije sebou. Zítra budou odpo výsledky, tak doufám, že ok.
1. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahoj tak super...určitě to bude v pohodě...takže to nebolí tak vidíš...a to mg ti píchali kam?
1. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka do zadečku, teda teď je trochu větší, ale bolela ta inj. asi stokrát víc než odběr.
1. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka nooo andi, koukám na tu tvoji dálnici a je to tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Super, gratuluju mamino :wink: Jsem ráda, žes to tak zvládla, měla jsem trochu strach za tebe :sunglasses: Přece jen, kdybychom se Ježíška dočkali, tak mě to taky čeká :sweat_smile:
1. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni čau, díky, hele fakticky se to v poho dá vydržet. Dokonce mi vysvělovali, že ta jehla je ostrá nějak jenom zboku nebo ze spodu, takže kdyby maličká kopla, tak se o ni neporaní, jen narazí nožkou do kovu. Prý dívej se (známe se). Tak jsem řekla, že to radši ani nechci vidět. :confused: :confused:
1. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: no na to bych se taky rozhodně nekoukala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vlastně ani na odběr krve se nekoukám, to se mi udělá špatně jen to vidím :sweat_smile:
1. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mrcha stále nikde, vidím to až tak na zítřek, protože zatím se bříško ozývá jen hodně mírně. Takže to bych začala píchat v sobotu...
1. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej hele a už máš bříško větší?roste to rychle?
1. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to je fakt mrcha...ale to už je jedno těch pár dnů... :wink:
1. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj, taky to neřeším, hlavně že mi to pořád vychází tak, že Ježíšek bude už na Štědrý den v bříšku :wink:
1. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no v práci mi baby řekli, že mám břicho jako v šesým nebo sedmým měsíci. Já bych řekla, že zas tak velký není, ale rozhodně je vidět. Zkusím to vyfotit :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jojo pošli foto...a kdy se ti začalo tak zvedat?
1. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty a v kterém týdnu jsi dostala těhotenskou průkajdu??
1. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dnešní břicho
1. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Jééé, ahoj Gábinko :wink:
1. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
průkazku v sedmém týdnu a zvedalo se hodně poslední 3 až 4 týdny, předtím pomalu a postupně
1. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
Ahoj,
fakt myslíš, že jo? :slight_smile: :slight_smile: Já jsem si dnes zakázala testit.
A věnuju se rodince. :slight_smile: :slight_smile: Vyvařuju o 106, připadám si jako o víkendu. :frowning2:
1. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jé to je pupendo...pěkné ale to jsi fakt jak už v 7 měsíci..to je zajímavý...já ještě průkazku nemám... :angry: takže tak od 13tt to začlo ...
1. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka taky potichoučku zatím, gratuluji, je tam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj a mám pocit, že u mě šlo všechno dost rychle, prsa, břicho, už se mi tvoří kolostrum (předmléko :dizzy_face: ), funím, jako ježek :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni posílá ti drobný kopaneček na uvítanou a fůru těhu bacilů
1. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no jo hold každý jsme jiní...já si připadám furt jak balon nfouklá...ale snad doufám, že bude v pátek vše ok na utz a dá mi už taky průkajdu...a začne mi pomalu růst pupík... :grinning:
1. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek