CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@jezulicka no jasně že jo, proč by ne? Z Uniky už tě vypakovali, že? Tak to už bude mimi radostně dorůstat a zrát 😉

andinecka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej
ahoj a moc ti děkuji za odpověď.

Jinak bříško je moc pěkný. Tak akorát 🙂 🙂 Jsi štíhlá, takže je to možná víc vidět.
Kdyby jsi viděla mě - dnes je to 13 dní - raději nevidět 🙂

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej z unicy už mě vypakovali tak před 4týdny už dávno... 😀

jezulicka
1. pro 2010

@andinecka čau tak co vydržela jsi?budeš až zítra testit?

andinecka
1. pro 2010

@jezulicka
ahoj, vydržela jsem netestit (strašný slovo). Stálo mě to sice moooooře přemáhání, ale vydržela jsem.

Zajímalo by mě - teď, když jsi těhulka, tak už nejsi v péči Unicy? Chodíš ke svému gynekologovi?
Já jsem pacoška doktora G. už 3. rokem (to jsem ještě neřešila miminko)

jezulicka
1. pro 2010

@andinecka ne jak jsem šla k nim na utz a potvrdili mi těhotenství tak jsem byla přesunuta ke svému gyndaři...takže ted už chodím měsíc ke svému...a ty chodíš na unicu jako normálně ke gynekologovi?

andinecka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej
ty chodíš ještě do práce?
Já jsem si vzala neschopenku až do provedení testu - což je 5.12. Pracuju ve škole a prý je tam strašně moc nemocnejch dětí.

andinecka
1. pro 2010

@jezulicka
jasně. Doporučila mi to kámoška, chodí tam už skoro od začátku a já teď zkouším přemluvit dceru, aby tam taky chodila.

jezulicka
1. pro 2010

@andinecka jé ty děláš ve školství?já taky a můžu se zeptat kde?na jaké škole?proto sem si taky vzala nemocenskou, abych nic nedostala děcka jsou furt nemocné... 😉

andinecka
1. pro 2010

jinak, včera mi psali z práce, že v okolní dědině (Čebín) se prý pokusil nějakej chlap nalákat dítě do auta, je kvůli tomu docela velká pohotovost - a rodiče si musí vyzvedávat děti přímo ze školy.

vodni
1. pro 2010

@teckovanaorchidej 😵 😵 😵 děkujííí 😵 😵 😵

andinecka
1. pro 2010

@vodni
ahoj, copak máš dobrého na oběd????
@
Jinak dívaly jste se na včerejší Prostřeno na lodi?

jezulicka
1. pro 2010

@andinecka já jo jsem říkala, že bych se mu tam asi poblila jak by to tak houpalo při jídle... 😀

andinecka
1. pro 2010

@jezulicka
a taky ti lidi tam!!
Nejlíp působí ten mladej kluk a ta nastávající maminka. Nechápala jsem, že jí dali tak málo bodů, zato, co všechno pro ně udělala a hlavně taky to, jak ten včerejší chlap ji přirovnal k TELETI!!!! Včera se mu to vrátilo.

vodni
1. pro 2010

@andinecka no, já s tebou asi souhlasit nebudu 😅 Ona mi taky připadá, jako takový důležitý tele 😝 Navíc trochu afektovaný typ, to já nemusím... A co všechno udělala, no to je věc názoru. Mi to připadlo spíš průměrný. A tolik oleje jako ona použila do jedné večeře nepoužiju ani za měsíc 😅 Pána mi spíš bylo líto...
Co mám na oběd já zatím nevím, a dopředu to raději vědět nechci - chodím do závodky 😀

andinecka
1. pro 2010

@vodni
já když si představím, že bych se takhle měla někde předvádět já ☹ ☹ . Nemám na to.
Já dnes dělala Lucce ražničí a myslím si, že jsem se kuchařsky vyřádila až až. 😀 😀

Jinak přítele jsem včera a dnes pověřila koupením nějakých lepších testů, ale sehnal jen Mamatest 10. Ten mamatest 25 vůbec neznají a jiný testy jsou na 5 a více denní odjednávku. A to bydlím v 10 000 městě. No, třeba nás tak do 5 let spojí z Brnem. Jaké testy jsi používala ty???

pampeliska36
1. pro 2010

ahojte holky 🙂

pampeliska36
1. pro 2010

@teckovanaorchidej jeeeeeeeeee mamino... super, ze jste to tak dobre s holcickou zvladly 😀 😉

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@pampeliska36 ahoj pampelko

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@pampeliska36 díííííííííííííííííííííík, už je dobře, zatím netvrdnu a zítra volám co a jak 🙂

vodni
1. pro 2010

@andinecka Já používala mamatesty, říká se, že jsou nejlepší. Ona je poptávka po testech s co nejvyšší citlivostí, takže ty 25 už asi pomalu stahují... Ale měla jsem je oba - 10 i 25 mamatest (u té 25 v názvu vůbec to číslo není napsané). No ale upřímně teď už na testy kašlu a věřím jen krvi 😉

vodni
1. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj pampeliško 😵

pampeliska36
1. pro 2010

@vodni ahoj kocko 🙂 porad nic???

pampeliska36
1. pro 2010

venku je uplny dopusteni.... klouze to jak svina... jela jsem z mesta autem hodinu!!! 😎 uz jsem ale doma a jdu peliskovat s knihou... dneska jsem byla na mojzisovce, takze mam odpocivat 😀

vodni
1. pro 2010

@pampeliska36 😀 právě jsem byla na kontrole na wc 😝 a nic, mrcha mrchatá bude zítra, je mi to jasný. Tj. zase klasika 5. den, pokud nepočítám den posledního marvelonu. Ale beru to tak, že aspoň něco funguje 😀 Na tohle je u mě spolehnutí - třetí IVF a potřetí mrcha zase 5. den 😎

vodni
1. pro 2010

@pampeliska36 teda, taky koukám z okna, jsem zvědavá, jak se dostanu domů já 😖

pampeliska36
1. pro 2010

@vodni hele kocko 😉 doplnis mi do tabulky 13.12. KET 😉

vodni
1. pro 2010

@pampeliska36 provedu, koukám tam musím doplnit i andiny data

pampeliska36
1. pro 2010

@vodni a posune se ti to jen o malinko, ne? aby jsi to zvladla jeste pred svatkama

pampeliska36
1. pro 2010

@vodni v pohooooooooooooo 😉 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru