CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
30. lis 2010

ja kdyz se tak koukam na ten svuj rozpis... tak testovani bude vychazet na 30.12. 😀

pampeliska36
30. lis 2010

@teckovanaorchidej mamco... zitra na tebe mooooooooooooooc myslim!!! a neboj se nic... bude to dobre 😉

andinecka
30. lis 2010

@pampeliska36
Ahoj, myslíš že tam jsou dvě 🙂 🙂 ?
Nemůže to být ještě těma lékama nějak ovlivněný?

K tvému testování - budete mít veselý Silvestr. 🙂 😉 Myslíš, že vydržíš, až do 30.12?

pampeliska36
30. lis 2010

@andinecka ja urcite vydrzim... zeptej se holek 🙂 ja jsem na testovani drzak 😀 samozrejme neprekonatelna je vodni!!!
ja tomu moc nerozumim... ale vidim tam dve carky!!! vo tom zadna 😉

andinecka
30. lis 2010

@pampeliska36
já pořád přemýšlím, co dám dítěti k 20.narozeninám a teď mě napadlo, že pokud to vyjde, tak mě nikdo nepřekoná. 🙂
Lucka je totiž na Ježíška 🙂 , takže každý rok, slyším, "jak dobře" se narodila. 😒 😒

andinecka
30. lis 2010

@pampeliska36
počkám do čtvrtka a pak budu znovu testit. Třeba to už bude lépe vidět.

jezulicka
1. pro 2010

@andinecka jo je to super čárka tam je...další zkus až ve čtvrtek a pak už každý den.. 😀

teckovanaorchidej
1. pro 2010

Už jsem zpět, odběr pohoda, netrval ani 2 minuty, nebolí to nijak zvlášť, odběr krve bolí víc.
Pak mi píchli 10 ml Mg, to bolelo jak sviňa. Mám ležet dva dny v klidu a pak na to tvrdnutí brát zase Mg 3x2. Holčička roste přesně podle tabule a šije sebou. Zítra budou odpo výsledky, tak doufám, že ok.

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej ahoj tak super...určitě to bude v pohodě...takže to nebolí tak vidíš...a to mg ti píchali kam?

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@jezulicka do zadečku, teda teď je trochu větší, ale bolela ta inj. asi stokrát víc než odběr.

vodni
1. pro 2010

@andinecka nooo andi, koukám na tu tvoji dálnici a je to tam 😵 😵 😵

vodni
1. pro 2010

@teckovanaorchidej Super, gratuluju mamino 😉 Jsem ráda, žes to tak zvládla, měla jsem trochu strach za tebe 😎 Přece jen, kdybychom se Ježíška dočkali, tak mě to taky čeká 😅

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@vodni čau, díky, hele fakticky se to v poho dá vydržet. Dokonce mi vysvělovali, že ta jehla je ostrá nějak jenom zboku nebo ze spodu, takže kdyby maličká kopla, tak se o ni neporaní, jen narazí nožkou do kovu. Prý dívej se (známe se). Tak jsem řekla, že to radši ani nechci vidět. 😕 😕

vodni
1. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 no na to bych se taky rozhodně nekoukala 😝 Vlastně ani na odběr krve se nekoukám, to se mi udělá špatně jen to vidím 😅

vodni
1. pro 2010

jo a mrcha stále nikde, vidím to až tak na zítřek, protože zatím se bříško ozývá jen hodně mírně. Takže to bych začala píchat v sobotu...

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej hele a už máš bříško větší?roste to rychle?

jezulicka
1. pro 2010

@vodni to je fakt mrcha...ale to už je jedno těch pár dnů... 😉

vodni
1. pro 2010

@jezulicka jj, taky to neřeším, hlavně že mi to pořád vychází tak, že Ježíšek bude už na Štědrý den v bříšku 😉

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@jezulicka no v práci mi baby řekli, že mám břicho jako v šesým nebo sedmým měsíci. Já bych řekla, že zas tak velký není, ale rozhodně je vidět. Zkusím to vyfotit 😀 😀 😀

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej jojo pošli foto...a kdy se ti začalo tak zvedat?

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej ty a v kterém týdnu jsi dostala těhotenskou průkajdu??

teckovanaorchidej
1. pro 2010

to je dnešní břicho

vodni
1. pro 2010

@teckovanaorchidej Jééé, ahoj Gábinko 😉

teckovanaorchidej
1. pro 2010

průkazku v sedmém týdnu a zvedalo se hodně poslední 3 až 4 týdny, předtím pomalu a postupně

andinecka
1. pro 2010

@vodni
Ahoj,
fakt myslíš, že jo? 🙂 🙂 Já jsem si dnes zakázala testit.
A věnuju se rodince. 🙂 🙂 Vyvařuju o 106, připadám si jako o víkendu. ☹

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej jé to je pupendo...pěkné ale to jsi fakt jak už v 7 měsíci..to je zajímavý...já ještě průkazku nemám... 😠 takže tak od 13tt to začlo ...

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@andinecka taky potichoučku zatím, gratuluji, je tam 🙂 🙂 🙂 🙂

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@jezulicka jj a mám pocit, že u mě šlo všechno dost rychle, prsa, břicho, už se mi tvoří kolostrum (předmléko 😵 ), funím, jako ježek 🙂

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@vodni posílá ti drobný kopaneček na uvítanou a fůru těhu bacilů

jezulicka
1. pro 2010

@teckovanaorchidej no jo hold každý jsme jiní...já si připadám furt jak balon nfouklá...ale snad doufám, že bude v pátek vše ok na utz a dá mi už taky průkajdu...a začne mi pomalu růst pupík... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru