CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
10. pro 2010

@vodni ahojky takže zítra ti držím moooc pěstíky at jsou vajucha co nejlepšíí a nejkvalitnější a pak dej vědět budu čekat...takže se drž a těším se... 🙂 😉

jezulicka
10. pro 2010

@pampeliska36 tak tobě taky držím pěstíky všechny ty už jdeš na rozmrazení tak to už bude konečně...huráááá tak držím taky vše co jde a pak dej vědět..... 🙂 😉

jezulicka
10. pro 2010

@1tralala ahojky ty jsi tady nová?a byla jsi v unice?no já 6 den po et ještě moc necítila jedině prsa citlivá,ale pak tak ten 10 den už to začalo chutě různé,časté čůrání,....a pak to šlo postupně..a jak se cítíš ty?? 🙂

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@1tralala ahojky, já měla 6. den po ET na testu mikro ducha, ale po zaschnutí testu duch zmizel. 7. den po ET už duch držel, viz. můj fotoblog.
Tak ti držím palečky,
vodni a pampel - holky myslím na vás a posílám velké tlusté těhu bacily.
jezulko, jak je?
Já včera myslala že chcípnu, takový astmoidní záchvat kašle, že jsem zvažovala odvoz do nemocnice. Myslela jsem, že už se nikdy nenadechnu. Měli jsme ale doma kortikoidy ve spreji, tak jsem si dýchla a zlepšilo se to. Vypadá to, že mám asi astma, nebo co. ☹ ☹

1tralala
10. pro 2010

jo,chodim do uniky.tohle je moje druhe ivf,prvni bohuzel biochemicke a 2krat ket.ja se citim dobre az me to znervoznuje.zadna citliva prsa,ale to sem nemela i minule,jen my na nich vystoupli zili.jinak nic

1tralala
10. pro 2010

@teckovanaorchidej ja se testnout bojim,vzdy vydrzim az do ofic.testovani

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@1tralala tak ti budu držet palečky a kdy máš testovat?

1tralala
10. pro 2010

@teckovanaorchidej az 20.12.a ty si mela jaka embrijka?ja vzdy blasty,dokonce ty nejlepsi a nic.

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@1tralala já měla zavedenou časnou blastocystu a kompaktujíci morulu. V mrazáku nemám nic.

jezulicka
10. pro 2010

@teckovanaorchidej ahojky mamino, tak já se mám fajn cítím se dobře jen jsem celá nafouklá ten utroš taky dělá hodně už at s ním s končím...za týden kilo nahoře...a to moc nejím jako vždycky večer od půl6 už nejím,,takže to bude asi i tím utrošem že?no budu teda kula...příští pátek jdu na utz tak jsem zvědavá a chceme vytisknout pěkné obrázky a dáme pod stromeček všem,,,a jaktože ty jsi tak nachcípaná?měla jsi raději jít k lékaři,gábinka má otřesy co? 🙂 tím kašlem je to nepříjemné dej pokoj musíš ležet a vyležet to...jinak bych raději zašla k lékaři...at nepřechodíš nějakou brotchitidu..ale vždyt máš doma doktora vlastně... 😉

1tralala
10. pro 2010

@teckovanaorchidej my taky tentokrat mrazaky nemame.2embrijka zbyli ale byli pomalejsi taksme se rozhodli je nemrazit.a ty si mela nake priznaky?

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@jezulicka já už byla u doktora, u své, a mám i atb. Už se to nedalo vydržovat.
Jezu, jak vysadíš ten utroš, podle mě se bere do konce 11tt, to ti asi řekli, možná jak u koho, tak se ti udělá moc dobře. Uleví se ti od nafouknutí a bude fajn....Gábinku jsem málem vykašlala spodem, no teď už to musí být dobré.

jezulicka
10. pro 2010

@teckovanaorchidej no ten utroš je jak u koho gyndař mi řekl že to nechá možná až do konce 13tt.tak ještě 2 týdny..ten kašel ti nezávidím....vím že je to hrozně otravné....snad to brzo přejde...

jezulicka
10. pro 2010

@teckovanaorchidej ale pak už ten utroš je zbytečný ne?on je kvůli udržení plodu a to stačí do toho prvního trimestru pak už by se nemělo nic stát ne?? 😲 člověk furt nervuje..

vodni
10. pro 2010

Ahoj kočenky, díky moc, už aby byl zítřek 🙂 Jsem z toho celá nervozní - včera žádné pobolívání, až dneska ráno zase trochu... Uffff, chci mít aspoň 4 velké kousky, prosíííííííííííííííííííííím 😉

vodni
10. pro 2010

@pampeliska36 moc na tebe pampeliško dneska myslím, a na ty tvé mražené samurajíky taky 🙂 určitě se budou do teploučka moc těšit a tak půjde všechno ok 😵

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@1tralala já už ani nevím, v začátku snad žádné, pak mi bývalo blivno, mrkni na stránky v této diskusi kolem 830 - to jsme to tu dost probírali, třeba něco vyčteš.
jezulko, pak už je utoš na nic, tělo si vyrábí samo velikánské dávky progesteronu, víc, něž je v těch tobolkách.
vodní, klid, jsou tam, nebolí tě břicho, páč už jedeš třetí kolo a už jsi tam taková pěkně vytahaňoučká, máš tam dost místa, nebooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jezulicka
10. pro 2010

@vodni budu držet pěstíky na zítra at je nejlepší úroda neboj bude jich hodně... 😀

vodni
10. pro 2010

@teckovanaorchidej nooo, dost místa, na první pohled musím potvrdit, že tam teda mám 😀

vodni
10. pro 2010

@jezulicka děkujůůůůů, já dned napíšu jak to vypadá. Jsem tam na ráno, ale pak ještě asi cestou přece jen koupím něco pod ten strom...

ivetule
10. pro 2010

@vodni Na zítra držíme všechno co máme at tam jsou aspon 4 vodníci. 🙂

vodni
10. pro 2010

@1tralala Ahoj, přeji hodně štěstí, taky jsem vydržela testovat až oficiální datu, které jsem měla 18. den 😝
Já jsem minule měla bohužel taky biochem. K těm příznakům, ono je na prd to srovnávat, každý to má jiné... U mě: prsa = naprosto nic, chutě = nic, ale asi po 10. dnu časté pálení žáhy a celkem dost 😅, břicho = občas takové pobolívání. Jinak nic.

ivetule
10. pro 2010

@1tralala ze začátku žádné příznaky až jsem si říkala jestli je to vůbec pravda,že ve mě roste malej človíček. A už mu budou v lednu dva roky. Takže se nedá řícz jestli nějaké mají být nebo ne. 😉

vodni
10. pro 2010

@ivetule Moc děkuji ivetulko, prostě tam být MUSÍ😉

jezulicka
10. pro 2010

@vodni hele vždyt budeš mít pod stromek mimi v bříšku?nebo dvě...no to bude nejlepší dáreček... 🙂 😉

ivetule
10. pro 2010

@teckovanaorchidej přejeme at jsi brzy v pořádku a fit. At Gábinka chudák furt neskáče. 😵

vodni
10. pro 2010

@jezulicka jj, s tím počítám 😎 ale přece jsem si říkala, že bych měla mít v záloze i nějaký ten měkký dárek 😀

ivetule
10. pro 2010

@vodni máš pravdu MUSÍ a BUDE. Už si to zasloužíš. A budeš mít krásnej dárek hned. 🙂

vodni
10. pro 2010

@jezulicka a nebo tři... Jestli budou 3 a stejně velký, tak si je tam nechám prdnout všechny 😀
(asi 😝 )
((no, ještě nevím 😅 ))
(((no, hlavně, ať je jedno... 😔 )))

vodni
10. pro 2010

@ivetule 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru