• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@vodni :grinning: drz se holka!!! zadne "sesypavani se" uz nebude!!! valime do plnech... ja se u nas v brne rika... :wink:
11. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a ty se taky zítra dovíš jak a co že jo ?? :wink:
11. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jo vlastně, tak to je dobrý, to počkám do opu, a pak podle kvality nekvality... Prodiskutuju to s nima, holt musím šetřit posledním pokusem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na druhou stranu, dva kousky beru všema deseti :grinning:
11. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jo, to mi tak na té chodbě v unice dnes nějak ulítlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková ehm, slabá chvilka... :pensive: Ale to už je pryč :wink:
11. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jojo zitra mi budou volat :slight_smile: jsem zvedava... hlavne jestli se z te prvni davky dobre rozmrazi oba bojovnicci, protoze si mame rozmyslet, jestli chceme rozmrazit i druhou davku... kdyby naaaaaaaaahodou se rozmrazil z prvni davky jen jeden bojovnicek. u toho KETiku jsou ty embryjka slabsi a tak asi i doporucenejsi zavest dve :slight_smile:
11. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to je dobre! kazdy je mame... to nevadi... ale nemelo by jich byt vice :wink:
11. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to je jasný že jo ...pous na víc :dizzy_face: ,já měla OPu 2x a žádný se nepočítal zatím mám všechny 3 pokusy
11. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 je mi to jasný ,a jak teda rozmarzovali by jste i druhý ??
11. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Hele, a jak to funguje? Když rozmrazí jedny a pak by přidávali i ty druhý samuraje, tak to by ti dřív rozmrzlí byli jako nějak dopředu? Začali by se ještě třeba vyvíjet? Nebo to nějak drží, aby byli tak nějak nastejno? :confused:
11. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni takkoukám že nám pampel asi utekla :sweat_smile:
11. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ty jo ono už je půl deváté :sweat_smile: To já za chvíli pomažu taky. Břuch mě bolí, tak bych to chtěla zaspat, aspoň do další dávky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale ještě něco musím dopsat... :confounded:
11. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni oki pa pa
11. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 taky pa a dobrou! :dizzy_face:
11. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
@raduza2 jojo holky v nedeli zacnou rozmrazovat a zavolaji jak to s nema vypada :slight_smile: pokud se bude drzet jen jedno, budou chtit vedet, jestli rozmrazime i druhou davku, aby zavadeli pripadne dve embryjka... jojo vodni... oni pak ti prvne rozmrazujici se zacnou vyvijet a budou o malicko napred... mame 3 casne blasticky a jednu vyssi blasticku :slight_smile:
takze se proste zitra uvidi... ja si myslela, ze budeme rozmrazovat jen jednu davku, ale asi kdyz bude z te prvni jen jedna, tak si nechame rozmrazit i tu druhou. i tak je na tom KETiku daleko mensi uspesnost... tak at ji trosku zvysime :slight_smile:

... no zitra vam urcite napisu
11. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všm pěkný den...dnes je slunečno aspon u nás.. :slight_smile: tak doufám, že to vydrží :wink:
12. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 držím pěstíky at jsou sněhuláčci co nejlepší... :slight_smile:
12. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky!
Dnes to teda bylo, kočičáci si mysleli asi, že jsem se totálně zbláznila - koukali soustředěně, co že to zase dělám - jak jsem dostala ty zbytky puregonů, tak jsem si je měla natáhnout do takové té uzoučké stříkačky, a protože to bylo z víc ampulí, dost mi to trvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak ještě menopur a pak ještě cetrotide... kočky vypadaly, že si myslí, že už to trochu přeháním :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jinak bříško pořád cítím dost, snad tam teda nějakej ten vodník čvachtá :grinning: Nebudu teď ale řešit "kdyby", prostě nasadím svou tradiční pacoší disciplinovanost, a vyčkám pěkně do úterka :sunglasses:

@pampeliska36 Dnes je teplo, všechno taje, tak i pampeliščátka budou pěkně rozmrzávat a budou se pěkně těšit do teploučka :dizzy_face: Moc na ně myslím, ať jim to jde :wink:

@jezulicka V Brně celou noc pršelo a trochu prší i teď :unamused:
12. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Jůůů, dnes ti naskočilo 12tt viď? Kráááása :dizzy_face: Tak to už tě budu přesouvat v tabulce z "aktuálních" do těhulí :wink:
12. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky :slight_smile:
12. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jen tak dal... tak se mi to libi :wink:
12. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka juuuuuuu 12ti tydeni maminka :grinning: to tak strasne utikaaaaaaaaaaaaa :wink:
12. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju, za ne me tak myslite :wink: jste proste zlaticka!!!

... zatim nevolali... ale pocitam, ze to bude az tak nejak po poledni... az se nasi milackove trosku z te zimy proberou :grinning: a uz jsme s manzou domluvili, ze nechame pripadne rozmrazit i druhou pejetku :slight_smile: uvidime, uvidime... :dizzy_face:
12. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj Pampelko, v kolik ti mají volat?
@pampeliska36 Aha, zase jsi mě předběhla s odpovědí :sunglasses:
holky? mam takovou dost stupidni otazku :dizzy_face: :fearful: :zipper_mouth: ... kdy jste byli naposledy pred ET curat? ono je doporucovano mit plnejsi mocovy mechyr? :wink:
12. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 čauki tak já byla čůrat těsně než mi to zavedli nikdo mi nic neřekl takže sem si zašla a pak mi to do 10min,dávali...a do půl h. jsem šla znovu..jako po et už.. :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jo, někde se to doporučuje, ale nutný to není. U prvního jsem se málem počůrala, takže jsem to těsně před vzdala a cestou na sálek jsem šla na WC - sestra říkala, že je to určitě lepší než být v křeči... U druhého jsem šla ráno hned jak jsem vstala (cca půl sedné), pak jsem se ke snídani jen tak mírně napila (sklenice džusu), a pak už jsem nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: (byla jsem objednaná na 8.30, ale tak hoďku jsem ještě čekala)
@vodni ahojky to se přesouvá vždycky až ve 12tt jako až jsou ty 3 měsíce za tebou jo?,aha...tak klidně.. :grinning:
@jezulicka :grinning: no zatím to tak dělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přece jen, ten 12tt je takový prubířský kámen :sunglasses: Ale jak chceš :wink:
12. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek