CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
11. pro 2010

@vodni 😀 drz se holka!!! zadne "sesypavani se" uz nebude!!! valime do plnech... ja se u nas v brne rika... 😉

raduza2
11. pro 2010

@pampeliska36 a ty se taky zítra dovíš jak a co že jo ?? 😉

vodni
11. pro 2010

@raduza2 jo vlastně, tak to je dobrý, to počkám do opu, a pak podle kvality nekvality... Prodiskutuju to s nima, holt musím šetřit posledním pokusem 😝 Ale na druhou stranu, dva kousky beru všema deseti 😀

vodni
11. pro 2010

@pampeliska36 jo, to mi tak na té chodbě v unice dnes nějak ulítlo 😝 taková ehm, slabá chvilka... 😔 Ale to už je pryč 😉

pampeliska36
11. pro 2010

@raduza2 jojo zitra mi budou volat 🙂 jsem zvedava... hlavne jestli se z te prvni davky dobre rozmrazi oba bojovnicci, protoze si mame rozmyslet, jestli chceme rozmrazit i druhou davku... kdyby naaaaaaaaahodou se rozmrazil z prvni davky jen jeden bojovnicek. u toho KETiku jsou ty embryjka slabsi a tak asi i doporucenejsi zavest dve 🙂

pampeliska36
11. pro 2010

@vodni to je dobre! kazdy je mame... to nevadi... ale nemelo by jich byt vice 😉

raduza2
11. pro 2010

@vodni no to je jasný že jo ...pous na víc 😵 ,já měla OPu 2x a žádný se nepočítal zatím mám všechny 3 pokusy

raduza2
11. pro 2010

@pampeliska36 je mi to jasný ,a jak teda rozmarzovali by jste i druhý ??

vodni
11. pro 2010

@pampeliska36 Hele, a jak to funguje? Když rozmrazí jedny a pak by přidávali i ty druhý samuraje, tak to by ti dřív rozmrzlí byli jako nějak dopředu? Začali by se ještě třeba vyvíjet? Nebo to nějak drží, aby byli tak nějak nastejno? 😕

raduza2
11. pro 2010

@vodni takkoukám že nám pampel asi utekla 😅

vodni
11. pro 2010

@raduza2 ty jo ono už je půl deváté 😅 To já za chvíli pomažu taky. Břuch mě bolí, tak bych to chtěla zaspat, aspoň do další dávky... 😝 No ale ještě něco musím dopsat... 😖

raduza2
11. pro 2010

@vodni oki pa pa

vodni
11. pro 2010

@raduza2 taky pa a dobrou! 😵

pampeliska36
11. pro 2010

@vodni
@raduza2 jojo holky v nedeli zacnou rozmrazovat a zavolaji jak to s nema vypada 🙂 pokud se bude drzet jen jedno, budou chtit vedet, jestli rozmrazime i druhou davku, aby zavadeli pripadne dve embryjka... jojo vodni... oni pak ti prvne rozmrazujici se zacnou vyvijet a budou o malicko napred... mame 3 casne blasticky a jednu vyssi blasticku 🙂
takze se proste zitra uvidi... ja si myslela, ze budeme rozmrazovat jen jednu davku, ale asi kdyz bude z te prvni jen jedna, tak si nechame rozmrazit i tu druhou. i tak je na tom KETiku daleko mensi uspesnost... tak at ji trosku zvysime 🙂

... no zitra vam urcite napisu

jezulicka
12. pro 2010

přeji všm pěkný den...dnes je slunečno aspon u nás.. 🙂 tak doufám, že to vydrží 😉

jezulicka
12. pro 2010

@pampeliska36 držím pěstíky at jsou sněhuláčci co nejlepší... 🙂

vodni
12. pro 2010

Ahoj kočky!
Dnes to teda bylo, kočičáci si mysleli asi, že jsem se totálně zbláznila - koukali soustředěně, co že to zase dělám - jak jsem dostala ty zbytky puregonů, tak jsem si je měla natáhnout do takové té uzoučké stříkačky, a protože to bylo z víc ampulí, dost mi to trvalo 😝 A pak ještě menopur a pak ještě cetrotide... kočky vypadaly, že si myslí, že už to trochu přeháním 😝 No a jinak bříško pořád cítím dost, snad tam teda nějakej ten vodník čvachtá 😀 Nebudu teď ale řešit "kdyby", prostě nasadím svou tradiční pacoší disciplinovanost, a vyčkám pěkně do úterka 😎

@pampeliska36 Dnes je teplo, všechno taje, tak i pampeliščátka budou pěkně rozmrzávat a budou se pěkně těšit do teploučka 😵 Moc na ně myslím, ať jim to jde 😉

@jezulicka V Brně celou noc pršelo a trochu prší i teď 😒

vodni
12. pro 2010

@jezulicka Jůůů, dnes ti naskočilo 12tt viď? Kráááása 😵 Tak to už tě budu přesouvat v tabulce z "aktuálních" do těhulí 😉

pampeliska36
12. pro 2010

dobre ranko kocky 🙂

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni jen tak dal... tak se mi to libi 😉

pampeliska36
12. pro 2010

@jezulicka juuuuuuu 12ti tydeni maminka 😀 to tak strasne utikaaaaaaaaaaaaa 😉

pampeliska36
12. pro 2010

holky dekuju, za ne me tak myslite 😉 jste proste zlaticka!!!

... zatim nevolali... ale pocitam, ze to bude az tak nejak po poledni... az se nasi milackove trosku z te zimy proberou 😀 a uz jsme s manzou domluvili, ze nechame pripadne rozmrazit i druhou pejetku 🙂 uvidime, uvidime... 😵

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj Pampelko, v kolik ti mají volat?

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 Aha, zase jsi mě předběhla s odpovědí 😎

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni 😉 😀

pampeliska36
12. pro 2010

holky? mam takovou dost stupidni otazku 😵 😨 🤐 ... kdy jste byli naposledy pred ET curat? ono je doporucovano mit plnejsi mocovy mechyr? 😉

jezulicka
12. pro 2010

@pampeliska36 čauki tak já byla čůrat těsně než mi to zavedli nikdo mi nic neřekl takže sem si zašla a pak mi to do 10min,dávali...a do půl h. jsem šla znovu..jako po et už.. 😀 😀

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 Jo, někde se to doporučuje, ale nutný to není. U prvního jsem se málem počůrala, takže jsem to těsně před vzdala a cestou na sálek jsem šla na WC - sestra říkala, že je to určitě lepší než být v křeči... U druhého jsem šla ráno hned jak jsem vstala (cca půl sedné), pak jsem se ke snídani jen tak mírně napila (sklenice džusu), a pak už jsem nešla 😝 (byla jsem objednaná na 8.30, ale tak hoďku jsem ještě čekala)

jezulicka
12. pro 2010

@vodni ahojky to se přesouvá vždycky až ve 12tt jako až jsou ty 3 měsíce za tebou jo?,aha...tak klidně.. 😀

vodni
12. pro 2010

@jezulicka 😀 no zatím to tak dělám 😝 Přece jen, ten 12tt je takový prubířský kámen 😎 Ale jak chceš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru