• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
všichni kolem říkají jak to letí , ale mně se to táhne... :grinning:
12. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jako myslíš, že by se mohlo ještě něco stát?ikdyž ono se může stát kdykoli i později že,?,
12. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj, ale 12tt ti řekne každej doktor, že je to nejdůležitější... A kuš babo - NIC se nestane!!!! :wink:
12. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jak nejdůležitější?jako tento týden je nejvíce citlivý nebo jak?už jsem z toho jelen..
12. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
@jezulicka diky holky... ja prave byla taky tesne pred ET curat a pak jsem to nekde cetla... tak jsem nevedela, jestli jsem udelala dobre :dizzy_face:
12. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni mně doktor říkal, že všechny ted týdny byli hodně důležité jak se to tam vše vyvíjí týden po týdnu,a že do konce 11tt je to tak nejvíc citlivé i na ty vady ...to řekl mně...ale samozřejmě to bude stres celé těhotenství..
12. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
ahoj, já si taky někde vyčetla, že je lepší mít plnej močový měchýř
(ale to jsem si přečetla doma až po mým ET!!!!!!!), takže jsem si předtím v pohodě odskočila na WC a to se mi ani moc nechtělo!!!! Prostě zmatkař :grinning: :grinning:
Ale mimíšek se mi chytil a zítra jdeme do 6 týdne. Juchů :grinning: :grinning:

Jinak držím palečky při rozmrazování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě pan doktor F. řekl - když jsem se ho na KET ptala, že zná případy, kdy ET nevyšlo, ale KET ano a to dokonce z 1 embryjka :slight_smile: a vy jich máte víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
ahoj jezulicko, přeji ti krásný den
12. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka hele, já nejsem doktor, a taky jsem se nikdy dál nedostala :pensive: Prostě třeba zamlklý těhotenství je třeba většinou tak kolem 8tt, v této době máš první vyšetření atd. Po těch 12tt už (jistě se taky může leccos přihodit) to už je prostě o něčem jiném - když překonáš 12tt bez úhony, tak je to na nejlepší cestě až do kočáru :wink: Ale jinak se zeptej těhulí nebo maminek, já jsem teoretik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A myslela jsem celý období od 0 do 12tt, nejen ten 12. týden...
12. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahojky andy tobě také.. :wink: :slight_smile: at žijí lední medvídci :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka diky moc!!! to je vzdycky povzbuzujici cist :wink: :grinning: UF!

... no ja nevim, ja byla pri ET jeste takova z toho OHSS rozbolavela... ted do toho jdu s urcite lepsim pocitem :slight_smile: tak uvidime!!!
12. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já se stresuji stále aby bylo vše ok na každém utz...v pátek jdu na poradnu tak doufám, že bude mimi v pořádku :sunglasses: :wink:
12. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a kdy budeš vědět jak jsou na tom mrazáčci?jsem zvědavá?a kdy ti je teda dají?už dneska?já nevím vůbec jak ket probíhá nikdy jsem na tom nebyla..
12. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Já jsem zase někde četla (tady?), že když embryjka projdou tím mražením a rozmrazováním, tak jsou mnohem silnější, atkže jestli to zvládnou, tak je u KET větší šance než při ET, protože k ET jdou embryjka bez takové zatěžkávací zkoušky :wink:
12. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka BUDE!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no dneska mi zavolaji tak zhruba kolem poledne, jak to s nima vypada :slight_smile: dneska rano se zacinaji rozmrazovat. taky mi dneska reknou, kdy bude ZITRA rano presne KET :slight_smile: ... takze tak!
a jinak mam rozpis pripravy uplne stejne jako je pri IVF... presne po dnu rozepsano co kdy a jak brat a pichat :slight_smile:
12. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 aha :slight_smile: :slight_smile: tak už jsem chytřejší :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni taky mi to jedna kocka psala... ze jsou ty embryjka silnejsi kdyz vydrzi rozmrazeni... ale do telefonu mi to ta embryolozka rikala spis opacne... je to asi spis o tom, v jake kvalite se ty embryjka zamrazuji... jestli zamrazi ve vyssim stadiu a nebo jsou to nejake mene bunecne... proto je ta uspesnost mensi... tj. 20 az 30%
zdravím všechny :slight_smile: :slight_smile:
já se od rána (9,30), kdy jsem vstala se na vás tak těšila, že až teď jsem si z hrůzou uvědomila, že jsem si ještě nevzala žádný léky :angry: :angry: . Tak jsem ted letěla do kuchyně abych to napravila. A to jsem doma. Chodit do práce, tak to nedám.
Taky se vám stává, že nějak pozapomenete?
Jinak, co děláte dobrého na oběd? Já řízky naruby- je to hned.
@andinecka my budeme mit gulasek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka to já mám dnes svíčkovou od maminky.. :grinning:
12. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Aha, to je taky možné. Ale víš ty co, já myslím, že když ten mráz "přežijí", tak to bude tak nějak stejná šance... A navíc jsi teď víc v pohodě, žádný ohss dozvuky... Věřím tomu, že to bude OK :wink:
12. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kočky, já nemám k jidlu nic :frowning2: Musím něco pohledat v mražáku... Jsem sama doma - manžel jel v pátek na nějaké školení a přijede až dnes večer, no a je mi tak nějak divně (že by ty dávky? :confused:), tak se mi nikam nechce na nákup :sweat_smile: Tak mi tu nedělejte chutě!!!!! :angry:
12. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jojo vim :wink: diky diky diky diky diky diky :grinning:
hele to je z toho vseho kolotoce a z tech konskych davek :wink: na chvilku si lehni a rozdychej to... a bude zase dobre :wink:
12. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jj, je mi to jasný, akorát jsem to nějak podcenila a nenakoupila si pořádný jídlo dopředu do zásoby... Sice ani díky tomu nemám hlad, ale bez jídla bych umřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc ten váš gulášek a svíčková - slintám jako pes jen to čtu :grinning:
12. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny ,tak u nás teda prší od vřerejška a ze snehu je velký kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak všem krásnou neděli
12. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak se mi to líbí pacošská disciplína :grinning:
12. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Čau, tady taky, přes noc to všechno roztálo, jako ty pampeliščini samurajové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek