• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@1tralala to špinění je normální píšou že to může být až do 12tt...a může to být taky z toho, že se tam udělá hematom...bud v klidu... :wink:
12. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já mám docela špatnou náladu.
:frowning2: Začalo se projevovat nějaký pálení - je to dost nepříjemný, mám strach, že jsem někde chytla zánět , ale nevím z čeho, já se tak hlídám. takže, kdo ví, co to z toho bude.
Jinak pokud jsem počítala dobře, tak mám jít do 7tt, chudák mimíšek si teda se mnou užívá :frowning2: :frowning2:
12. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka hele klid, umývej se intimním mýdlem nejlepší je lactacyd,a uvidíš kdyby se ti to zhoršilo tak běž na gyndu a on ti určitě něco dá....je plno prostředků pro těhotné... :astonished:
12. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Choď na gyndu rovno, nech má mimíšek pokojné prostredie..
13. pro 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jak píšou holky,umývej se laktacydem,tem je takový osvědčený. A nemusí to být zánět,můžou to být kvasinky. Omez sladké,to to svědění ještě zhoršuje. Jez hodně jogurty a pro jistotu si k dr. skoč. Tím rozhodně nic nezkazíš :slight_smile: :wink:
13. pro 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
jé, ty tam máš úžasnou fotku :slight_smile: :slight_smile:
Jinak je to pořád stejný, takže zítra asi vyrazím do Brna. :frowning2:

@ Květo a Luciferku díky za rady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sladký nejím, vůbec mě nechutná, když nad tím nak přemýšlím, tak mě už nechutná skoro nic. Ba naopak jsem dala dolů 2 kg.
13. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :grinning:
uz jsme doma :slight_smile: mame zavedena dve embryjka :slight_smile: obe dve jeste stadiove poskocila... takze blasticka a hatchujici blasticka :grinning:
testovani vychazi na 30.12.
drzte vsechny pesticky, co mate i nemate :wink: :slight_smile:
13. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
... jdu odpocivat... caj, kniha, pelisek, je tam ziiiiiiiima jak blazen!!! :sunglasses:
13. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jéééé tak to moooc gratuluji a hezky odpočívej at se pěkně mimiška zabydlují.... :wink:
13. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jé ty se teda máš že si zhubla...a to nemáš chut vůbec na nic?nějaké speciální chutě??co jsi nejedla třeba předtím a ted ano...
13. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
jé, to je supeeeeer :slight_smile:
tak si hajni do postýlky a odpočívej
13. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
já tam ted volala, zítra tam můj doktor není - prý jsem asi prochlazená. Já doma chodím jako sněhulák, ven nechodím vůbec - tak by mě zajímalo, kde jsem se mohla prostudit.
Mám volat za hoďku. Pak ti napíšu, co mi řekli.

Jinak jak si se ptala na ty chutě - já spoustu let držela hafo diet a díky nim mě přestalo dost věcí chutnat, ale teď je to snad ještě horší. Nejraději bych nejedla nic, připadá mě, že to jídlo má divný chutě a tak to raději nejím. Připadám si jako ve folmu Křidýlko nebo stehýnku - kde Funes taky mohl jíst co chtěl a chuť žádná.
13. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj pampelko! Tak ty už jsi v čekárně :dizzy_face: Moc ty samuraje pozdravuju! :wink:
13. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj kočky, jsem tu jen na skok. Vaječníky mi dávají celkem zabrat, takže se asi ukážu až zítra s těmi zprávami jak to s vodníky vypadá... Už aby to bylo za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj maminko :dizzy_face: Tak přeju hodně štěstí, aby se mimísci zakousli...pořádně je opatruj :dizzy_face:
13. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak at se miminka drží. hezky odpočívej. To bude dvojnásobná oslava na silvestra. :slight_smile:
13. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni zítra budeme držet všechno co se dá. :slight_smile: Dneska radši odpočívej. Zítra ti to cestování bude bohatě stačit. :wink:
13. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka krásná fotka. Moc ti to sluší. :sweat_smile:
13. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni
@pampeliska36 juuu a je z tebe mamina ,tak přeji at se zakousnou a pustí se až za 9 měsíců :wink:

@vodni na zítra držím palečky
13. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni kocko! zitra na tebe moooooooooooc myslim!!!!!!!! at jsou tam!!! :wink: moc ti to preju!!!!
13. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem dekuju mocinky :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky taky moc děkuju, všem :wink:
13. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie dekuju moc :wink: a preji vsechno NEJ k dnesnimu svatecku :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 děkujííí a @vodni Tobě kočko na zítra držím pěsti :wink:
13. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Jééé, tak to já se taky přidávám s přáním! :dizzy_face:
A koukám 40tt, tak to už jsi ve střehu viď :wink: Pro jistotu ti tedy už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeji rychlý bezproblémový porod, krásné vánoce s new-born Ježíškem a vše nej do nového roku :grinning:
A taky díky :dizzy_face:
13. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie vše nej k jmeninám a hlavně bezproblémový porod :wink:
13. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
@raduza2 holky děkuju vám....Vám přeju hodně štěstí v boji :wink:
13. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie
všechno nejlepší k svátku.
Já mám doma taky Lucinku a narodila se nám na vá :slight_smile: noce.
13. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pampeliško, gratuluji k miminám, ať rostou klíčí pučí zrají dělí se a přepisují bezchybné genetické informace až do 40 tg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vodni, holka drž se, ty dva až tři folíky tam určo budou, tlusťoučký, zraloučký žádostivý mrskající se spermie :sweat_smile: :sweat_smile:
maminy andi a jezuli, pěkně vám ty týdny a dny přibývají
radu, čau jak je?
13. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka díky :wink: Tak to má holka taky všechno pěkně pohromadě :slight_smile:
13. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek