CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
13. pro 2010

@teckovanaorchidej ahojky .dobře jak jinak 😀

teckovanaorchidej
13. pro 2010

@raduza2 už máš určo napečeno, uklizeno, dárky......

raduza2
13. pro 2010

@teckovanaorchidej nepeču ,zatím neuklízím ,ale dárky už mám 😀

tevi
13. pro 2010

Čauky holčiny.
Mi nějak začínají pracovat nervičky. Malému jsem vygruntovala pokoj, ještě dodělám kuchyň - peru záclony, vše vyžehlíno a mám nachystané těsto na pusiny (nejlepší co jsem kdy dělala: salko a zamíchat pytlíček kokosu. Mokrýma rukama kuličky, do růžova do trouby, MŇaMKA!!!)
Ve středu pícháme pregnyl, v páteček voláme ať rozmrazují Eskymáčky a v pondělí hurá pro miminka. Jááááj to bude.
Holky, držte se!!!

andinecka
13. pro 2010

@luciiiie
taky to skoro už 20 let poslouchám, jak špatně se narodila a jak na ní šetříme 🙂 🙂 🙂

andinecka
13. pro 2010

holky, ty moje potíže jsou zřejmě z Utrogestanu.

pampeliska36
13. pro 2010

@teckovanaorchidej jeeeeeeeee ahoj mamino 🙂

pampeliska36
13. pro 2010

@tevi drzim pesticky... ja to mela uplne stejne... akorat o tyden driv 😀 dneska uz mam oba ledni medvidky v brisku 🙂 drzela se obe embryjka. ve vyvoji jeste o jedno stadium poskocila a mam je v brisku 😀
drzim pesticky!!! at vse vyjde tak, jak ma!!!

pampeliska36
13. pro 2010

@andinecka moje kamoska... mimochodem je dvojce... je taky lucie a narodila se 25.12. 🙂

tevi
13. pro 2010

@pampeliska36 díky, jsi zlato. Moc ti to závidím, už se na ně taky těšíme. Akorát nevím, kterou pejetku rozmrazím. Tu s pěti nebo se čtyřmi? Asi s pěti, ať je z čeho vybírat ty nej! Holky, vážně se bojím. Kéž by to vyšlo.

tevi
13. pro 2010

@andinecka může být. Hlavně žádné nervy. Zázrak máš v bříšku, tak užívej štěstí 🙂

raduza2
13. pro 2010

@tevi ahojky ,neboj vijde to uvidíš 😉

pampeliska36
13. pro 2010

@tevi URCITE to klapne... pockej, co ti oni doporuci... jak bude v patek s nima volat... tak oni ti urcite reknou co je lepsi... jejich vyber bude podle toho, kde mas ty kvalitnejsi embryjka 😉

luciiiie
13. pro 2010

@tevi Ty jo Tevi, v takové nadílce MINIMÁLNĚ jeden bojovník samuraj stroprocentě MUSÍ být!!! A to vám tak zamrazili oni? Do dvou pejet po takových dávkách? Že mohli třeba po 3kouskách do 3 pejet.

tevi
13. pro 2010

To jsem si říkala taky, ale při transferu s Vítečkem mi to takhle řekli, že mám jakoby ještě možnost dvou ketů, tak jsem to tak nechala. Holky, jste zlaté. Díky za podporu. Spálila jsem ty kokosky, ale uděláme nové. Lucinko, ty se drž, ať jde porod jako po másle. Máš to fakt za pár 😉
Už aby byl štědrý den. V pondělí se nám po dálnici nepojede nejlíp, jak jsem koukala na počasí. Nemám moc ráda takové cestování.

teri81
13. pro 2010

Tevi,pamatuju si Te z drivejska z diskuze a moc Ti drzim palce, at se sourozenec pekne chyti 🙂 .
Ja se chystam na jare na mrazacky,ale nejradeji uz bych hned v lednu.

Lukza, Ivetule - moc Vas take zdravim 🙂

Ostatnim moc drzim palce 😉

1tralala
14. pro 2010

@pampeliska36 gratuluju k miminkum

1tralala
14. pro 2010

@vodni na dnesek preji moc stesticka

pampeliska36
14. pro 2010

dobre ranko holky 🙂

vodni
14. pro 2010

Čau kočky a díky všem za podporu - tady i v IP.
Takže mé dnešní zprávy jsou takové rozpačité... Byla jsem víceméně rozhodnutá to stopnout, protože jsem pořád měla takový vnitřní pocit, že něco je špatně. Ale pan dr.G. to se mnou rozebral (mimochodem, stává se z něj můj oblíbenec 🙂 ) a raději dopourčil to teď nekončit. Je totiž jasné, že v mém věku a s mými předpoklady je to prostě sázka do loterie... I proto dr. radil raději ještě pokračovat, protože jak se to se mnou vyvíjí, tak není vůbec jisté, jestli by ve 4. pokusu vůbec nějaké vajo bylo 😔
Takže jsme nakonec zvolili střední cestu - stimulku mám protaženou o 2 dny, se stejnými koňskými dávkami (350 IU), takže je ze mě už definitivně kobyla... 😝 Folíky se totiž trochu probraly, ale moc ne - 17, 15, 14mm, tj. všechny tři vyrostly za 3 dny o 5mm (ještě byla jedna osmička, ale to nejspíš ani nebyl folikul, opět tam byla cca 8mm tečka). Nicméně, kdyby tímto tempem rostly ještě dál, tak by to ty dva větší teoreticky dát mohly. Po OPU se uvidí, jak budou vypadat, kdyby vaja nevypadala nic moc, tak by se to stoplo pak. Takže mám takové smíšené pocity, OPU v sobotu, případný ET 23.12. (no jo, aby si ten Ježíšek nevymínil přijít téměř na čas... 😝) a pak děj se vůle boží...
A co jsem nevěděla, VZP hradí nějak částečně i čtvrtý pokus (jen léky, nic jinýho), plus něco nabízí ta Unica, takže je ještě šance, na ten čtvrtý pokus... Určitě teda s Gonalem, na ten jsem reagovala o moc lépe. Ptala jsem se, jestli se reakce na Puregon/Gonal může lišit, a prý že jo...

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni ahoj kocko 😉 jsem rada, ze se foliky (aspon ty dva az tri probraly)... vypada to zase lepe!!! myslim, ze momentalne nemas co ztratit... uvidi se na zaverecnem OPU... sama to asi musis citit a dat i na rady doktora... tak je to proste vzdycky... sazka do loterie... prala bych ti moc, aby to bylo dobre!
... o tom ctvrtem pokusu uz jsem taky neco slysela... snad i nada (mufinka) by vedela vic... ta mi to tenkrat popisovala.

andinecka
14. pro 2010

@vodni
Já jsem u ZP MV. Pan dok.G. mi říkal, že kdyby mi 1 IVF nevyšelo, tak bych musela přejít na jinou pojišťovnu - k VZP.
Ti ten další cyklus hradí. Moje pojištovna to hradí jen do 39 let a to mi bude již brzy a tak bychom nestihli 2. kolo.
snad to nebudeme potřebovat.

Jinak na ten dnešek - nevím, co říct.
Věřím tomu, že doktor ví, co dělá a že ta prodloužená stimulka folíčkům pomůže.

vodni
14. pro 2010

Ahoj Pampelko 🙂 Já jsem z toho taková nějak s divným pocitem, prostě myslím, že to není dobré, ale je fakt, že bych si to u čtvrtého pokusu vyčítala, že jsem tomu nedala šanci - kdyby ten 4. dopadl ještě hůř... Dr. mi to pěkně všechno popovídal, plusy i mínusy, je to prostě něco, co se nedá odhadnou atd. Doporučil tento postup, nechal to samozřejmě na mně jak se rozhodnu. Já ale samozřejmě nebyla schopná to nějak objektivně posoudit, tak jsem dala na něho. Taky jsem se teď tak trochu zklidnila, protože pořád je tam ještě ta záloha čtvrtého pokusu (tam už to bude horší, ten pocit, že už definitivně naposled... ☹ ). No ale zase nepřestávám věřit na Ježíška, tak uvidíme 😉

vodni
14. pro 2010

@andinecka Já měla prodlouženou stimulku i u prvního pokusu (taky puregon), tehdy o 3 dny, a končila jsem na 375 IU 😝 Takže jsem to tak nějak předpokládala, že by to možnost byla. Tehdy z toho bylo jediné vajo, a emryjko bylo dobré kvality...

vodni
14. pro 2010

Ach jo, zase se mi kůň nějak seká...

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni ja vim... delas dobre, ze tomu davas sanci a to z toho duvodu jak pises... vzdycky se musi bojovat do te chvile, kdy se da bojovat! to je jasne.

... jinak ja taky verim na jeziska 😀 a na tvyho taky 😉 moc bych ti to prala kocko a porad na tebe cekam v cekarne a drzim fleka 🙂

vodni
14. pro 2010

Jo a kočky, dnes jsem v Unice viděla myslím sestřičku Zuzanku, jestli ji pamatujete (u mého prvního pokusu byla těhu)

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 🙂 tak snad se 23.12. do té čekárny s Ježíškem nějak dokodrcáme 😀
Po dlouhém uvažování bych do toho šla i s jedním, i když jsem si původně říkala, že při jednom bych to raději stopla... Přece jen, když jsem se víc poptala na ten 4.pokus, tak asi budu riskovat 😎 Koneckonců, Ježíšek je taky jenom jeden 😉

teckovanaorchidej
14. pro 2010

ahojky vodni, co napsat, ješě nehaž flintu ani nic nikam, třeba fakt ke konci budou tři jakž takž oocyty a jeden (nebo dva) si život vybojuje. S tím už asi nikdo nic neudělá, zařídí to příroda a já věřím, že dobře.
zdravím pampelišku s miminama v bříšku a všechny ostatní taky 🙂 🙂 🙂

vodni
14. pro 2010

@teckovanaorchidej Čau kočko! Já sázím na ten jeden, respektive nechávám to osudu... 😎
Co ty, už jsi OK?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru