• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@vodni a budes doma? musi to byt narocne ty konske davky :unamused:
14. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Dnes jsem doma, zítra se tak zas na chvilku protočím v práci a od čtvrtka už doma. Ale je ze mě ta kobyla :grinning: takže ty koňské dávky jsou prostě pro mě jak vyšité :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bříško se teda ozývá, aspoň na to, jaká je tam chabá úroda, celkem solidně, ale jinak nic... Zatím to zvládám :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jo jo, jsem už skoro úplně ok.
Jenom moje děloha má sem tam ještě erekci, postaví se a ztvrdne. Pak to zase přejde. Zatím na to stačí hořčík v tbl. A většinou mi stojí, když se tam Gábinka mele, jinak pohoda. :grinning: :grinning:
14. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni taky jsem doma... a asi budu do ctvrtka... uvidime. :wink:
14. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já teda po ET vždycky tak týden zůstávám jenom doma :wink: ne že bych jen ležela s nohama nahoře, ale raději nikam nejdu... A teď být tebou bych taky nešla, v takové zimě... Já jestli bude ten vánoční ET, tak nevylezu asi až do novýho roku :grinning:
Jéé, koukám, že začalo sněžit :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni asi jo... mas recht... taky nelezim s nohama hore... jen mam mit do stredu trosku klidovejsi rezim... a asi budu pracovat do konce tydne z domu... to tak vidim :slight_smile:
jinak mame v patek vanocni firemni vecirek... to to vyslo, co? :frowning2:
14. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 přesně tak :wink: já mám taky v plánu práci z domu. A náš firemní večírek jsem absolvovala už minulý čtvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdejchla jsem se asi po hodině - ty vajucha se tam moc snášet nedaly :grinning: Škoda, jinak ho míváme pěkný...
14. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Heleď, je mi nějak divno... Takový ten pocit jako když má člověk tak 38 teplotu... (slabost, blivný pocit, pocit tepla v těle, ale jinak zima ...). Ale měřila jsem a není mi samosebou nic. Jen se mi teď tak nějak "zadivnělo" :confused: Myslíš, že to může být z těch dávek? To by mi ještě scházelo, kdyby na mě něco vlezlo. To už by bylo tuplovaný znamení, že bych se do ničeho jako ET neměla pouštět... :sweat_smile:
14. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ja si myslim, ze je to z tech davek... vem si, kolik do sebe ladujes vsech moznych leku... to je jen nejaka momentalni slabost. udelej si caj s medem a zalez do postylky s dobrou knihou a odpocin si... je to i z tech nervu... musela si vstrebat vsechny ty informace, co do tebe nahrnuly a to podvedome zpracovavas porad :wink:
a nebo si pust nejaky filmek :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no tak sláva ,že by přeci jen dostaly rozum ?? Že jsi jim podstivě zpívala :grinning:

Jinak všechny zdravím
14. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jsem pro ten pelech asi... :wink: doufám, že máš pravdu, že to není nějaká předzvěst chřipky :angry:
@pampeliska36 čauky čauky mamino :sweat_smile:
@vodni nestraš s chřipkou
14. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jéééé, pelech ruším, ahoj Radúzko! No, moc se neumoudřily, ale ještě jim dám šanci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nooo, trochu mě to straší... :pensive:
14. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: ty jsi zlata :wink: ale na takove uvitani je jeste casu dost... :slight_smile: :wink:
14. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni nene... odpocivej! byly to nervicky a spouuuuusta leku! caj, med, kniha, postel :wink:
14. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si jdu po obede taky na chvilku schrupnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak voda na čaj už se vaří, s medem jsem to asi trochu přehnala, ale co, osladím si život :grinning: Tak pěkné chrupkání tobě i samurajům :wink:
14. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to je dobře že jim dáváš šanci a oni tě za to pěkně odmění :grinning:
14. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já vím že je ještě čas ,ale stejně :wink: :grinning:
14. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nejak nechapu, ze sem na konika ty holky davaji takove silene fotky z porodu :frowning2: ach jo!!! proc uz nedaji fotku krasneho miminka... nekdy se mi to zda jako silena reznicina... no nic... chapu, ze porod neni prochazka ruzovou zahradkou, ale ... :fearful:
14. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ty se teda připravuješ, jen co je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, myslím, že někdy jsou ty fotky hoooooodně nevhodné, jsem celkem i proti nahým miminkům atp. Teda pokud jsou ty fotky veřejné a ne uzamklé jen "pro přátele"
14. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni souhlasim... ja jen kdyz vidim ty krvave fotky... ach jo! tedka byly nejake drsne :frowning2:
14. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 nekoukej na to!!!!! :wink: ještě se těm samurajům donese, že se ti to moc nezamlouvá :sunglasses:
14. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek