• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@jezulicka už jsem si říkala copak se děje ,že tu vůbec nejsi. :slight_smile: A ted to čtu tak ještě tři týdny a mělo by to být dobrý. Taky jsem měla hematom. Ležela jsem 14 dní v nemocnici a potom to bylo naštěstí dobrý. Je toho vážně moc. Hlavně že je miminko v pořádku. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Ahoj Ivetko! Taky pořád koukám, jestli Anďa dorazila, a pořád nic :confused: Nevíš na kolik měla jít?
22. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj vodní. Bohužel nevím. Ale myslela jsem že říkala ráno. Třeba šla ještě nakupovat.
22. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule jj, to je možný... ona i vlastně trochu dojíždí... Ale prožívám to... No hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem brečela u přihlouplé komedie na nově, když tam santa podřezal strom, rozbila se budka pro ptáka a Čim-čim uletěl a už se nikdy nevrátil :grinning: :grinning: :grinning: Ořvala jsem to tak 5minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Čim-čim, ještě teď mě to bere... :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj maminy a čekatelky :slight_smile: :slight_smile:
tak hádejte, jak jsme dopadli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mám Vás nechat napínat ?:grinning: :grinning:
Ale teď už vážně - v bříšku mám jednoho mimíška :slight_smile: :slight_smile:
Na ult jsem šla s dcerou a ta když viděla bušící srdíčko miminka, tak se rozbrečela a já se pořád koukám na fotečku.

@orchidejko - my máme 1 cm :slight_smile: :slight_smile:

Moc vám holky děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no jo hormony s náma cvičí. Já brečela třeba i u blbý reklamy. :wink:
22. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka hurááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju maminečko Andinečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co fotku, dáš nám ji? Ať ten centimetrovej zázrak taky uvidíme :wink:
22. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak moc velká gratulace. Úplně vzpomínám když mi objevili Mildu. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a omlouvám se za zpoždění - sháněla jsem pro dceru dárek ke dvacetinám (zlatej prstýnek) :slight_smile:
a tak jak jsem dojela domů, tak hned píšu

ještě jednou díky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule @andinecka já už chci taky objevit vodníka :pensive:
22. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka potom dej fotečku at vydíme toho velkýho prcka. :sweat_smile:
22. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodnicek Vodníčku, taky to čteš? Je tu další miminko, tak šup hryzej hryzej a už se nepouštěj, ať máš taky takovou pěknou fotečku! :dizzy_face:
22. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni neboj uteče to. 4 to bude coby dup. A musí to být štastnej den. Ty objevíš // a já jedu na kontrolu jak mi rostou folíci. :slight_smile: a Taky tevi objeví //. To prostě tak musí být.
22. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly s Luckou úplně naměkko viděly jsme, jak tomu tvorečkovi buší srdíčko

Pan doktor mě krotil, že důležitý je vydržet do 12tt a zatím se nemám moc radovat :frowning2: :frowning2: má bohužel pravdu :frowning2: :frowning2:
22. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka To je pravda, že do 12tt se může stát leccos, ale na druhou stranu, čím vic se budeš radovat a čím víc budeš šťastná a veselá, tím víc se u tebe bude miminku líbit :dizzy_face: Věřím na to, že pozitivní přístup dělá hodně :wink:
22. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka nic si nepřipouštěj. Hlavně bud v klidu. Vůbec na to nemysli. Dneska si udělejte krásný večer a bud štastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
@andinecka A honem tu fotečku prosíííííím, třeba jen nějak provizorně vyfocenou mobilem, já chci Vodníkům ukázat jak mají vypadat :wink:
@ivetule Přesně tak :wink:
22. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni máš pravdu. Já když jsem objevila // tak jsem vůbec na takový věci nemyslela. Hlavně nic špatnýho nečti. Prostě si to užívej,že budeš mít druhý miminko. :grinning:
22. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám úplnou radost za tebe. Moc na vás tady holky myslím, a jenom vždycky čekám na dobré zprávičky. Prostě nám to musí vyjít všem. Bohužel někomu to trošku dýl trvá ale půjde to. :grinning:
22. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Jj, jak se člověk začne stresovat nějakýma teoretickýma možnostma co by se třeba (v tisícině případu) mohlo stát, tak to není dobře...
@andinecka pěkně zůstaň jen v naší diskuzi, nikam jinam moc nešmejdi :wink: My tady jedeme na pozitivní vlně a to je to co všechny potřebujeme :sunglasses:
22. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Kdo si počká, ten se dočká :sunglasses: Však ty jsi toho zářným příkladem, máš doma Mílu, a teď se mu už začíná vyrábět sourozenec :wink:
22. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hned má člověk hezčí náladu. A ještě lepší mám,že konečně jede manža domů a bude konečně s náma. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to zní pěkně vyrábět. :grinning:
22. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Pampeliško, kdepak trajdáš? Kdy jsi měla ten poslední pregnyl? Já mám takové nějaké tušení, že bude za chvíli další pozitivní zpráva :sunglasses:
22. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu přepadnou skorotaťku, ať vám pošle fotečku :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka díky, Vodníci hned začali nějak dloubat, jak se těší, že uvidí svou budoucí podobu :wink:
22. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už nás tam máte ( fotoblog ).
22. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já to tam nevidím :frowning2:
22. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek