• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@vodni tak velká gratulace. Ted už budeš jenom odpočívat a užívat si. :slight_smile: Děkuji Za odpověd na IP
21. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule JJ, plánuju být doma celé vánoce :slight_smile: nechám se pěkně obskakovat, nic nebudu dělat, jenom hladit bříčko :wink: Skorotaťka mi to tak naplánoval :dizzy_face:
21. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.... no to jsou KRAAAAAASNE ZPRAVICKY... i vodni i orchidejka... tak super :grinning: jen tak daaaaaaaaal :wink:
21. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
moc ti děkuji, zítra dám hned vědět.
Strachem asi neusnu :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to už je Gábinka malá princezna. Konečně máš klid,že je zdravá. To je to nejdůležitější. Moc gratulujeme. :slight_smile:
21. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jééé tak to je krásné. Snad se ti naši mimouši udrží. Byly by to nááádherné Vánoce.
@ivetule manža pracuje doma. Má sedlářskou dílnu. Dělá všechno možné z kůže. Hlavně teda koňařské věci, ale také nádherné opasky, obojky, vodítka, sedla na motoveterány, brašny... - taková malá reklamka...
@pampeliska36 a jak se daří tobě?
@andinecka dvojčátka jsou prima, taky bych je brala. A jednou tolik lásky pro maminku... Paráda
@teckovanaorchidej Gábinka musí být úžasná a nádherná, zatím tiše závidím. Maminko užívej mimča v bříšku...
@raduza2 ano ano, já tu jsem taky jako čekatelka testovatelka... To je skoro jako cestovatelka :grinning: :grinning: hi hi...
I ostatní zdravím...
21. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie ty se ještě držíš?
21. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě k těm testům, jsem manžovi slíbila, že to do toho 4. vydržím, ale nevím nevím.
21. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi ja dneska trosku cestovala... a pak byla u kadernice a nakoupit jeste nekaje teple ponozky jak me, tak i manzovi :slight_smile: no a ted jsem se navecerela a oddychuju. vlastne neeeee... peru a jeste musim poklidit nadobi v kuchyni do mycky :grinning: moje mycka = poklad! to byl vymysl stoleti!!! :slight_smile:
... miminka se snad drzi... ale bohuzel nevim, jak by to mohl clovek poznat :grinning:
a tobe se dari?
21. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi nooo jsem ještě pořád slepená :confounded:
21. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie no teda teda... jsem si rikala, ze by sna UZ... bylo nejake to zatmeni mesice... tak ze by snad a ono neeeeee... to by bylo, kdyby se stepanek narodil na stepana :wink:
21. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi
dvojčátka bych ještě brala, ale já mám strach, aby tam nebyli 3.
Přece jen už nejsem nejmladší :frowning2:
21. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka na zitra drzim pesticky!!! pak dej info :wink: :slight_smile:
21. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
... ja jsem si zase udelala tedka tehotensky test :grinning: :grinning: :grinning: abych videla ty dve // po tom pregnylu :grinning: :grinning: :grinning: jeste jsem totiz NIKDY dve // nevidela a tak jsem to chtela testnout... jak to vlastne vypada :slight_smile: a jsou tam kraaaaaasne! ujistila jsem se tak, ze ty dve // vlastne poznam :slight_smile: no nejsem ja magor? ale jinak vydrzim az do 30.12... :grinning:
21. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi tak to máš moc dobrý. Manžu máš furt doma. To já to mám horší. Manža je řidič MKD. Takže je furt pryč. Tak jsem zvědavá jak to půjde s malím až budu po ETU. Už s toho mám trochu nervy. Je to moje zlatíčko a beze mě ani ránu. :sunglasses:
21. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak jsi si to dneska zkusila a 30 je uvidíš podruhý. To bude potom oslava na silvestra. :grinning:
21. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 zdar holky, pampeli, ty jsi dnes 10 den po KETU? A jsi si jistá, že ty dvě // byly :wink: :wink: po Pregnylu?????
22. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne holčiny, my jsme měli těžkou noc. Malý měl laryngiální záchvaty kašle, tak jsem byla celou noc vzhůru a hlídala ho, aby se neudusil. Pořád plakal a chtěl, ať mu zpívám, takže mé hlasivky jsou fakt kantare. Chudáček. Ráno ale ožil a zase "zlobí". Neví, co by. Dostal Nurofenek a kapičky, k tomu po půlkách Dithiadenku. Snad to zvládnem bez nemocnice. O Vánocích by to bylo smutné. Jak jsem ho pořád nosila... Nevím nevím, jestli se ty naše holky udrží.
22. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, moc na tebe myslím, teď už určitě koukáš na ty svoje prcky :wink:
22. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi Udrží, neboj, určitě se už teď na brášku těší :wink: Hlavně, aby to rychle zvládl...
22. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: a kdy že jsi to měla ten poslední pregnyl? :sunglasses:
22. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak všem - ahoj kočky!
22. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Vyhlížím, a stále žádné zprávy :confused: Jsem z toho čím dál víc nervózní...
22. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak vás tu všechny zdravím,přeji hezký svátky prožité v klidu a ve zdraví...
vodní-tobě gratuluji za 2 embryjka at se jim tam daří a líbí a jen rostou...
Andy-tobě držím pěstíky dnes na utz jsem zvědavá co ti řeknou pak napiš...¨
jinak všechny holky mějte se moc fajn a držte se.. :wink:
22. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Huráááá, ahoj Jezuličko!!!! Moc jsem na tebe myslela, a doufám, že vše OK :dizzy_face:
A díky za vodníky, snad se jim u mě líbí a líbit bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak mimi je v pořádku , ale není to u mě úplně dobré musíme čekat do 16tt až se ten hematom vstřebá jsou to nervy,nevím jak se tam ten hajzlík dostal..musím jen ležet a nic nedělat...tak snad to zvládneme...ale bývá to prý často a mívají ještě větší prý hematomy a u placenty a to je horší já ho mám naštěstí jinde a menší...
22. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Neboj, všechno bude v pořádku! :dizzy_face: Miminko je v pořádku a to je hlavní :slight_smile: Je nepříjemné, že musíš ležet, ale na druhou stranu, když to miminku pomůže, člověk přece udělá všechno :wink:
22. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak kdepak jsi? Držím palečky jak to jenom jde at je všechno v pořádku.
22. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Venku je dneska tak krásně,že jsme šli s malím před obědem na procházku.
22. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek