CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
vodni
20. pro 2010
@raduza2 no uvidíme, jak tu bude Pampeliška s Tevi srovnávat ty své počůrané papírky, tak to třeba nevydržím 😃
raduza2
20. pro 2010
@ivetule 😃 😃 😃 a kdo teda jde kromě vodní asi jsem někoho přehlídla nebo popletla 😃 :-p ,ale i tak ....
raduza2
20. pro 2010
áááá už to vidím mělo to být tevi se mi zdá ,mám v tom chaos 😃
raduza2
20. pro 2010
@vodni ha ha mylsím že ty to vydržíš jak tě znám
vodni
20. pro 2010
@ivetule
Konec ledna je tu hned,
do čekárny půjdeš opět 😉
Všechno půjde tak jak má,
z Míly bude velký brácha...
vodni
20. pro 2010
@raduza2 😎 😎 😎 do ofic data určitě... :-p Teď jen jestli vydržím nečůrat na papírek 😎
ivetule
20. pro 2010
@vodni kéž by. 😎
raduza2
20. pro 2010
@vodni no necháme se překvapit 😉
vodni
20. pro 2010
@ivetule Jasná věc 😎 😎 😎

Hehe, nějak mi otrnulo 🙂 Už zase mám růžové brýlky 😎 A všechno všem dopadne skvěle :-p
ivetule
20. pro 2010
@vodni jenom si je nech. Takovej přístup je ted nejlepší. 🙂
vodni
20. pro 2010
Tak kočičky, mějte se, jdu se koukat na prostřeno a pak prostřít skorotaťkovi 😉 A zítra jak přijdeme s vodníčkama domů, tak nás tu máte x-)
andinecka
20. pro 2010
@pampeliska36
ahoj, já šla na krev 7.12. (testit jsem měla 5.12.)

Zavolala jsem na Unicu s tím, že mám potíže se štítnicí a že mi paní doktorka z endokrynologie řekla, že jakmile budu těhu, tak mi musí zvýšit dávky léků. A že to potřebuju nutně vědět.

A oni mě objednali na krev hned druhý den a za 3 hodky víš výsledek.
Takže raději zvol Unicu - už tě tam znají a vyjdou ti určitě vstříc.

Anďa
pampeliska36
20. pro 2010
@andinecka jojo tak to je dobre vedet... ja mam totiz taky problemy se stitkou... vsak vis 😉 a tak bych to taky tak mohla udelat a zavolat tam... mame stejnou pani doktorku 🙂 a to mi rikala taky! je uzasna! jsem rada, ze k ni chodim 😃
andinecka
20. pro 2010
@pampeliska36
my teď zkoušíme změnit léky - zvýšit a tělu se to moc nelíbí. 🙂

A já píšu pravdu - fakt mi to tak řekla a dokonce i písla v mailíku. :-p
tevi
21. pro 2010
@ivetule však to bude co by dup...
Já jsem pořád hrozně unavená. Manža je hodně s malým, tak se snažím odpočívat.
@vodni moooooooooooooooooooocinky na tebe myslíme.
ivetule
21. pro 2010
@tevi je to pravda že leden je tu za chvilku. Bude to zajímavý. S těma prckama to nebude jednoduchý aby člověk moc odpočíval. Už jsem domluvila s mamčou aby tady chvilku byla. Abych aspon ze začátku malího nebrala. 🙂 Manža si vzal dovolenou? Držím všechno co jde at ti to vyjde. 🙂 🙂
ivetule
21. pro 2010
@vodni moc na tebe myslíme už máš určitě miminka u sebe. :-N
ivetule
21. pro 2010
@andinecka tobě držím palečky na zítřek. Určitě tam to srdíčko nebo srdíčka budou. 🙂
pampeliska36
21. pro 2010
ahojte holky 😃 jak se vsechny mate? dneska byli na poradi dne taky nejake "akce", ze? 😃 tak DOUFAM, ZE VSECHNO U VSECH KLAPLO!!!
... ja se jdu zkraslit do salonu ke kadernici 😃 jeeeeeee uz se tesim!!!
tak uzivejte dne a odpocivejte, co to da 😉 vanoce jsou za dverma!!!
andinecka
21. pro 2010
@pampeliska36
ahoj, já dnes volala naší společné super paní doktorce, kvůli odběrům - byla moc úžasná, ptala se, co mimčo a zda nebudu mít dvojčata 🙂 - prý je to honička, ale zase si prý spolu pohrají 😃 😃 Tak mě úplně dostala.

No nevím, kdyby byly naše děti po nás (jako že budou) 🙂 tak to by si asi moc spolu nepohrály. Přítel je klidnej a já hyperaktivka. 😃 😃

vodni
21. pro 2010
@pampeliska36 @tevi Čau kočky, už jsem u vás v čekárně 😉

Mám u sebe dva vodníčky, jeden perfektní 8buňkový, druhý se trochu opozdil a má bohužel jen 5 buněk. Ale prý i takto nízký počet na dnešní den není špatný, prá byl od začátku pomalejší, ale tempo měl dobré. I když... liché bočty buněk jsou prý horší. Nicméně, minule jsem měla taky lichouna, a chytil se :-p Měl ale buněk 7, takže teď věřím v toho většího kouska 😉 Na dnes se mi zdál taky takový zvláštní sen - jestlipak to nebylo nějaké znamení 😎 Fotila jsem si mobilem břicho, ale nevyfotila se normální fotka, ale ultrazvuková fotka, a v děloze byl jeden puntík... 😉
teckovanaorchidej
21. pro 2010
ahoj holky, Gábinka měří 24 cm na délku - celá, váží celých 300g a velikost nožičky má 3 cm. :-N :-N A je krásná :-N :-N a zdravá. Jupííííííííííí.
Obrázky dodám, jak budu mít trochu času, mějte se krásně 🙂 🙂
A všem všechno, však víte.
vodni
21. pro 2010
@teckovanaorchidej jůůůůůůůůůůůůů, gratulka!!!! A máš fotečku?
teckovanaorchidej
21. pro 2010
@vodni gratuluju ti ke vstupu do čekárny, miminkům moc moc držím palečky :-N :-N
A kdy že bude testovačka?
teckovanaorchidej
21. pro 2010
@vodni Jo mám tři různé kvality, jak se to bude časově hodit, tak je sem mrsknu.
vodni
21. pro 2010
Ještě dodávám info k našemu spg - v den punkce se zlepšila nejen morfologie, ale i počet 🙂 Snad tedy byly mršky kvalitní a favorit to vydrží dotáhnout až do finále 🙂
vodni
21. pro 2010
@teckovanaorchidej Už se těšíííím 🙂 Koukám tady na naši orchidej, taky má odhadem tak 24cm :-p
Testovat mám 5.1.
andinecka
21. pro 2010
@teckovanaorchidej
velikananánská gratulace Tobě a Gábince 🙂 🙂
Dnes samé úžasné zprávy - vodni a Ty 🙂
Už se těším na obrázky
andinecka
21. pro 2010
@vodni
mám šílenoooooou radost. 🙂 🙂
gratuluji k mimíškům 🙂 🙂 🙂

ten Tvůj sen musel být zajímavej a krásnej. 🙂 🙂
vodni
21. pro 2010
@andinecka Díky 🙂 Sen 😃 no bylo to dost legrační, protože i v tom snu jsem koukala na ten mobil a říkala si, co je to za divnou fotku, se mi porouchal nebo co? A pak koukám, ona z fotky kouká děloha 😃 😃 😃
Jo a máš IP