• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@raduza2 no uvidíme, jak tu bude Pampeliška s Tevi srovnávat ty své počůrané papírky, tak to třeba nevydržím :grinning:
20. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule :grinning: :grinning: :grinning: a kdo teda jde kromě vodní asi jsem někoho přehlídla nebo popletla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale i tak ....
20. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá už to vidím mělo to být tevi se mi zdá ,mám v tom chaos :grinning:
20. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ha ha mylsím že ty to vydržíš jak tě znám
20. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
Konec ledna je tu hned,
do čekárny půjdeš opět :wink:
Všechno půjde tak jak má,
z Míly bude velký brácha...
20. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: do ofic data určitě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jen jestli vydržím nečůrat na papírek :sunglasses:
20. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni kéž by. :sunglasses:
20. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no necháme se překvapit :wink:
20. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Jasná věc :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Hehe, nějak mi otrnulo :slight_smile: Už zase mám růžové brýlky :sunglasses: A všechno všem dopadne skvěle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jenom si je nech. Takovej přístup je ted nejlepší. :slight_smile:
20. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočičky, mějte se, jdu se koukat na prostřeno a pak prostřít skorotaťkovi :wink: A zítra jak přijdeme s vodníčkama domů, tak nás tu máte :dizzy_face:
20. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
ahoj, já šla na krev 7.12. (testit jsem měla 5.12.)

Zavolala jsem na Unicu s tím, že mám potíže se štítnicí a že mi paní doktorka z endokrynologie řekla, že jakmile budu těhu, tak mi musí zvýšit dávky léků. A že to potřebuju nutně vědět.

A oni mě objednali na krev hned druhý den a za 3 hodky víš výsledek.
Takže raději zvol Unicu - už tě tam znají a vyjdou ti určitě vstříc.

Anďa
20. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jojo tak to je dobre vedet... ja mam totiz taky problemy se stitkou... vsak vis :wink: a tak bych to taky tak mohla udelat a zavolat tam... mame stejnou pani doktorku :slight_smile: a to mi rikala taky! je uzasna! jsem rada, ze k ni chodim :grinning:
20. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
my teď zkoušíme změnit léky - zvýšit a tělu se to moc nelíbí. :slight_smile:

A já píšu pravdu - fakt mi to tak řekla a dokonce i písla v mailíku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule však to bude co by dup...
Já jsem pořád hrozně unavená. Manža je hodně s malým, tak se snažím odpočívat.
@vodni moooooooooooooooooooocinky na tebe myslíme.
21. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi je to pravda že leden je tu za chvilku. Bude to zajímavý. S těma prckama to nebude jednoduchý aby člověk moc odpočíval. Už jsem domluvila s mamčou aby tady chvilku byla. Abych aspon ze začátku malího nebrala. :slight_smile: Manža si vzal dovolenou? Držím všechno co jde at ti to vyjde. :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni moc na tebe myslíme už máš určitě miminka u sebe. :sweat_smile:
21. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tobě držím palečky na zítřek. Určitě tam to srdíčko nebo srdíčka budou. :slight_smile:
21. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :grinning: jak se vsechny mate? dneska byli na poradi dne taky nejake "akce", ze? :grinning: tak DOUFAM, ZE VSECHNO U VSECH KLAPLO!!!
... ja se jdu zkraslit do salonu ke kadernici :grinning: jeeeeeee uz se tesim!!!
tak uzivejte dne a odpocivejte, co to da :wink: vanoce jsou za dverma!!!
21. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
ahoj, já dnes volala naší společné super paní doktorce, kvůli odběrům - byla moc úžasná, ptala se, co mimčo a zda nebudu mít dvojčata :slight_smile: - prý je to honička, ale zase si prý spolu pohrají :grinning: :grinning: Tak mě úplně dostala.

No nevím, kdyby byly naše děti po nás (jako že budou) :slight_smile: tak to by si asi moc spolu nepohrály. Přítel je klidnej a já hyperaktivka. :grinning: :grinning:

21. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 @tevi Čau kočky, už jsem u vás v čekárně :wink:

Mám u sebe dva vodníčky, jeden perfektní 8buňkový, druhý se trochu opozdil a má bohužel jen 5 buněk. Ale prý i takto nízký počet na dnešní den není špatný, prá byl od začátku pomalejší, ale tempo měl dobré. I když... liché bočty buněk jsou prý horší. Nicméně, minule jsem měla taky lichouna, a chytil se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měl ale buněk 7, takže teď věřím v toho většího kouska :wink: Na dnes se mi zdál taky takový zvláštní sen - jestlipak to nebylo nějaké znamení :sunglasses: Fotila jsem si mobilem břicho, ale nevyfotila se normální fotka, ale ultrazvuková fotka, a v děloze byl jeden puntík... :wink:
21. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Gábinka měří 24 cm na délku - celá, váží celých 300g a velikost nožičky má 3 cm. :sweat_smile: :sweat_smile: A je krásná :sweat_smile: :sweat_smile: a zdravá. Jupííííííííííí.
Obrázky dodám, jak budu mít trochu času, mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile:
A všem všechno, však víte.
21. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jůůůůůůůůůůůůů, gratulka!!!! A máš fotečku?
21. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni gratuluju ti ke vstupu do čekárny, miminkům moc moc držím palečky :sweat_smile: :sweat_smile:
A kdy že bude testovačka?
21. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jo mám tři různé kvality, jak se to bude časově hodit, tak je sem mrsknu.
21. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dodávám info k našemu spg - v den punkce se zlepšila nejen morfologie, ale i počet :slight_smile: Snad tedy byly mršky kvalitní a favorit to vydrží dotáhnout až do finále :slight_smile:
@teckovanaorchidej Už se těšíííím :slight_smile: Koukám tady na naši orchidej, taky má odhadem tak 24cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Testovat mám 5.1.
@teckovanaorchidej
velikananánská gratulace Tobě a Gábince :slight_smile: :slight_smile:
Dnes samé úžasné zprávy - vodni a Ty :slight_smile:
Už se těším na obrázky
21. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
mám šílenoooooou radost. :slight_smile: :slight_smile:
gratuluji k mimíškům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ten Tvůj sen musel být zajímavej a krásnej. :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Díky :slight_smile: Sen :grinning: no bylo to dost legrační, protože i v tom snu jsem koukala na ten mobil a říkala si, co je to za divnou fotku, se mi porouchal nebo co? A pak koukám, ona z fotky kouká děloha :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a máš IP
21. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek