• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. července 2017 
@pampeliska36 Pampelko, odky jsi měla ten cosivýtok? Ze mě dopoledne cosi trochu teklo :sweat_smile: ani u jednoho IVF jsem to zatím neměla, zdá se mi to 3 dny po ETu nějaký... :confused: no ... trojčím a hrabe mi :wink:
23. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj vodnicci :grinning: ja jsem to zacla mit tak zhruba pred dvema dnama :fearful: ale taky nevim co to je... dneska mi uz zase pripada, ze nic... no hele... netrojci!!! vsak vis jak... N E P O Z O R U J E M E SE ! ! ! ! ! ! :grinning: :grinning: :grinning: bude to dobre!!! :wink:
23. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Pokud chceš, tj. chtěla bys chodit mezi nás, můžu tě přidat do tabulky. Ta je nyní nově aktualizovaná. Vodni
23. pro 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Věděla jsem, že mi to napíšeš :grinning: Jj, vím, vlastně ono ze mě celkem dlouho tečou vždycky ty vaginální globule :confused: (že bych je šťouchala moc hluboko? :sweat_smile: ), tak třeba to byl nějaký zbytek. Bříško jinak stále obdoba všech pokusů, tj. občasné dloubání :wink:
Jo a konečně jsem ti do tabulky dopsala datum testu :wink:
23. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jj videla jsem :grinning: :grinning: :grinning: dekuju!!! presne tak, jak pises... :wink: :slight_smile:
23. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Dala jsem tam i srovnání - fotky jak vodníci a pampelišky teď vypadají - pěkný, myslím mi odkaz na tuhle fotku dřív dávala drnda :wink:
23. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes asi mizím,. jdu dodělat přípravy na zítra, a nevím, jestli se tu objevím... Takže pro všechny, bohatou (a tu správnou :wink: ) nadílku :dizzy_face:
23. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ráda bych vám všem popřála krásné prožití vánočních svátků...těhulky opatrujte prcky v bříšku :slight_smile: a všem snažilkám držím pěsti :wink:
23. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie jééééééééééé, Lucko, pořád? Tak tobě určitě hlavně ať UŽ :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no jo...25.12. nastupuju do nemocnice a 26.12. vyvolávačka....takže už to do konce roku doklepu :slight_smile: Tak si vzpomeňte.... :sunglasses:
Holky držte se!!!
23. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kčenky ,všem přeji krásné Vánoce ,dřív jsem se k pc nedostala :slight_smile: :wink:
23. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Luci tobě přeji opravdu pohodový porod ,aby jste byli oba zdaví jak řípa .....,a nebudeš mít náhodou aji Štěpánka ??
23. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeji Vám krásné a veselé Vánoce a hlavně ať se Vám splní Vaše tajná přání. :slight_smile: :slight_smile:

@luciiiie - přeji Ti vše nej, nej a jsem zvědavá, kdy Štěpánek zavítá mezi nás :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé holky, přeji všem pohodové vánoce a v dalším roce samá splněná přání, radost, klid, pohodu, zdraví, štěstí a peníze :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Všem přeji krásné vánoce. A klidný nový rok plný splněných přání.
24. pro 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holky :slight_smile: tak jakej byl jezisek? a jak uzivate svatku? to je klidecek a pohodicka :grinning: :grinning: :grinning: uz se nam trosku i "ozimnilo" a napadl snizek... tak hned to ma lepsi atmosku :slight_smile:
no a co jinak holky cerstvo tehulky? tevi a vodni? jak se citite?
a co vy ostatni? rady? doufam, ze si take uzivas klidu a odpocivas?
no a lucka... tam je snad uz stepanek na ceste :slight_smile:
a co jezulka a andinecka a ivet?

... proste holky? jak se vsechny mate? :grinning:
25. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj Pampeliško, mně se straaaaašně vleče čekárna, však víš :grinning: I když, tobě už se to krátí :wink: Občas trochu trojčím, protože narozdíl od posledně už nějak nic nedloubá :frowning2: ale mám to až za dlouho... Každopádně jsem se Vodníky snažila motivovat, že pod dalším stromečkem už budou mít spoustu dárků, tak že to fakt stojí za to u mě zůstat :wink:

A jinak všem pěkné mezisvátky :slight_smile: Myslím na Lucku, dnes vyvolávačka, tak za chvíli tu bude další miminko :dizzy_face:
26. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj kocko... no ja vim, jak je to tezke! ale mas paradni embryjka a jsou to fakt bojovnicci... takze neboj se nic!!! nemyslim, ze by to vzdali v tak super prostredi, ktere jsi pro ne nachystala :slight_smile: :wink: porad tomu verim!!!

jo a mas IP :wink:
26. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :dizzy_face: Máš taky IP :dizzy_face:
Však víš, ta čekárna k trojčení přímo vybízí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je pravda, že ta moje embryječka sice zase tak parádní nebyla, ale na druhou stranu, od začátku mě vajaja přesvědčovala, že to dají :wink: Tak třeba to dají až do konce - myslím ten konec v září :grinning:
26. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, myslím na vás a na Lucku, Pampel, ty máš testovat 30?
26. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ahoj Orchidejko, taky si říkám co Lucka a Štěpánek, nakukuju i mez itěhulky, je to teda napínavé :wink:
Jj, Pampelka testí 30.
26. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj skoromamčo a ty 5? Jak je? Cítíš něco speciálního?
26. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej JJ, já 5. Hmmm, právě že narozdíl od minulého dvoučárového pokusu necítím vůbec nic :frowning2: Tak dva tři dny po ET mi pobolívalo bříško, ale pak už ne :frowning2: Takže klasika, chvílemi trojčím, že je to stejné jako u prvního pokusu, kdy jsem tak necítila lautr nic. A chvílema tomu zase věřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě standardní výkyvy nálad :grinning:
26. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni takže normální čekárna. Moc na vás holky moje myslím, aby byly dvě dálnice a pak mimino.
26. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Díky :dizzy_face: Přesně tak, klasická čekárna... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile: jojo ja mam testovat 30teho... jste hodne, ze na me tak myslite! ta cekarna je STRASNA... jak rika
@vodni

jeste, ze existuji tyto stranky... jinak bych se uz asi zblaznila... :slight_smile: :fearful: :dizzy_face:
26. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já chvílema blázním na max, pak zase taková rezignace... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo, to k tomu holt patří :wink: Momentálně jsem zase v eufórii, protože mě už asi 1h mírně "dloubají" vodníci :grinning:
26. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to je hrozny! uplne ten tvuj stav chapu :grinning: je to proste na palicu :fearful: :fearful: :fearful: :wink:
26. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jo a mas IP :wink:
26. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já to mám tak, že se to snažím před manžou tlumit, prostě mi to tak šrotuje jen v hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ještě že je tu MK, jinak bych to neměla kde ventilovat a asi bych vybouchla :wink:
Teď mě v té pozitivní eufórii třeba zase samozřemě hned začala pálit žáha :grinning: A můžu si říkat, že je to brzo, a že je to té vánoční stravy... prostě racionálně si všechno vysvětlím, ale stejně mi hrabe :sunglasses:
26. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek