• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

15. prosince 2017 
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: ja mam za celych tech 14 dni dneska prvni depku... ale o to je to teda depka desna! mam strach... dneska poprve a ... presne jak pises!
26. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@depkapampelisky36 kšááááááááááááááááááááááááááááááááá depko jedna pitomá, okamžitě pryč od pampelišky!!!!!!!!!!!!!!
26. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 taky máš IP
26. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: diky jsi fakt zlaticko! zrovna dneska jsem tady na konikovi fakt nekoho potrebovala a jsem moc rada, ze jsi tu byla ty :wink: nezlob se, ze te tak otravuju... sama mas dost starosti v cekarne :wink: ktera je naprosto silena a to ikdyz tam maji cerveno-zlatou vyzdobu :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Pampelko, vždyť je to oboustranné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsme v té čekárně přece spolu, ok? :wink:
A ta výzdoba, máš pravdu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A líbí se mi, že tady v čekárně máme spoustu vesele blikacích vánočních předmětů :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem ráda, že tu není ten červený americký šašek, toho nemusím :wink:
26. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: ja vim... ja tady porad cekam na to, az si me zavolaji :grinning: :grinning: :grinning: taky se mi tady libi vyzdoba :wink:
26. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jim to trvá, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ty jsi uzasna! DEKUJU TI MOC ZA IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
26. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ty jsi úžasná, a budeš úžasná mamka, víš? :wink: :dizzy_face:
26. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni smarja ja jsem dneska siiiiilene prejedena :slight_smile:
26. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to mi povídej :grinning: Navíc ta vánoční klasika - navíc mi připadá, že mě těma svýma těhuchutěma nakazila anďa - právě jsem si dala porcičku vanilkových rohlíčků a přikousla klobásku :grinning: A pak mě nemá pálit žáha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :slight_smile: no teda!!! paty pres devaty :grinning: co tomu rika zlucnik? :grinning: :grinning: :grinning: neeeeeeeeee jen si dej! potrebujeme obalit nervicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 žlučník? :confused: To nevím co je :sunglasses: Ne, ono to není v takovým množství, prostě 4 vanilkáče a kousnutí do klobásky - manža si dával svačinku a tak mě to nějak zlákalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :slight_smile: :wink: jojo my zase valime mandarinky ve velkym :sweat_smile:
26. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a kde jsou ostatni holky? :slight_smile: asi jeste nekde hoduji, ze? :grinning:
26. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: mandarinky už jsem snědla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď nějak nemusím kyselý a poslední várka byla trochu nakyslá, tak mě přešla chuť..
Joooo, kočky si holt užívají mimo čekárnu, teda kromě Tevi, ale ta asi zase vánocuje s malým :wink: Vlastně zajímavý, že mi dali test tak brzo... U minulých jsem TT měla 18. den od ET (počítám včetně dne ET a dne TT), a teď to mám 16... :confused: Asi dárek k vánocům - zkrácená čekačka :grinning:
26. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no ja mam test 17 den... ted koukam :slight_smile: no to je teda asi darek k vanocum :slight_smile: a to se vyplati :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to jo, to jsme to vyhrály panečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže já ještě DESET dnů :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni smarja to tak valiiiiiiiiiiiiii? :slight_smile: no to je masakr!!! ja uz jen pet dnu :grinning: to ti ubehne :wink: uvidis!!!
26. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :sweat_smile: ale jo, já tak nějak odevzdaně prostě čekám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští týden se asi zabavím na chajdaloupce, a pak holt se uvidí :wink:
26. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jeeeeeeee a kdy jedete? a na jak dlouho? :slight_smile: my jsme meli jet ke kamaradovi, ale ma bohuzel nemocne detatko :frowning2: takze jeste nevim, co podnikneme... ale mozna pojedeme s manzou lyzovat... ho tady porad premlouvam :sweat_smile: nooooo uvidime! zatim mame porad nejake navstevy :slight_smile:
26. pro 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 lyžovat?!?!?! Si děláš prdel, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No asi koncem příštího týdne, tak jako na prodloužený víkend... Žádný sport, žádné výlety, jen tak pohodička u krbu :wink:
26. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já mám taky depku. Dneska jsme byli u našich. Dárečky a tak. Ségra mi dala halenku. Už se v ní vidím s bříškem. Akorát nevím, kde budeme dneska píchat ty dvě potvůrky. Zadek mám celý bolavý a připadá mi, že to jde čím dál tím hůř.
Holky, u Víťuly to bylo všechno úplně jiné. Špinila jsem - asi jak se uhnizďoval. Teď vůbec nic. Sem tam mě pobolívá břicho a snažím na sebe být opatrná, ale ta čekárna - jak píšete - je fakt příšerná.
Já to snad nevydržím.
26. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi Vítej Tevi, tak jsme na tom všechny stejně :wink: Taky to u mě jde tentokrát hůř, Už když jsem začala stimulovat, tak mě začal bolet zadek v místech, kde se v srpnu-září píchalo... A teď jak se do toho má zapíchnout další... už je toho asi moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to jde taky mnohem hůř... ale asi spíš tak pocitově...
A jinak to mám taky jinak. Minule mě právě jak píšeš sem pobolívalo bříško, ale teď spíš nic :frowning2:
26. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni neeeeeeeeeee fakt!!! chci jet lyzovat... :slight_smile: :wink: :frowning2:
26. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ????? no tak to bych si teda být tebou pěkně rozmyslela :confused: Taková procházka zimní krajinou OK, ale pohyb typu lyžování, sem tam pád, no já nevím, možná jsem moc opatrná, ale ale ale... Nechceš to přehodnotit? :wink:
26. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi vitej... dneska teda tech depkaru je nejak hodne! jsme tu vsechny tri :frowning2: ikdyz
@vodni se z toho dostala :wink: a vodnici zase mirne skadli :slight_smile:
... ani nemluv! ja mam dneska taky depku. poprve za tech 14 dni... a mam strach! no uvidime... jeste pet dnu a pak se uvidi :pensive:
@vodni asi jo... manzel mi to taky rika :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze to vidim jen na prochazku :unamused:
@pampeliska36 no, to je mi slovo do pranice :grinning: Zlatej manžílek :wink: Vidím to stejně :wink:
26. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek