• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
26. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi @pampeliska36 Kočky, musíme tu čekárnu zdolat a vydržet :wink: Je blbý, že máme to ošemetný srovnání s minulými pokusy, člověk pořád nejistí... :sweat_smile: Ale máme to za pár, tak se nebudeme bát vlka nic, jo? Prostě jeden pokus byl takový, a další je prostě jiný. Stejně jako to má každá kočka jiné, tak musíme věřit tomu, že i pokusy u jedné kočky se prostě liší :wink:
ja viiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
@vodni tak teď si to ty holka pitomá po sobě pěkně přečti, a netrojči!!!!!!!!!!!!!!!!
26. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to jsou slova do pranice!!! presne tak! SOUHLASIIIIIIIIM :grinning:
26. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: no jo, já si to musím vždycky vizuelně ztvárnit (tj. napsat), abych zase nabyla své disciplníny :wink:
26. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 oni totiž ti vodníci už zase nečvachtají... :confounded:
26. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: tak SUPER! tesim se s tebou :wink:
26. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prostě to na ty Vánoce výjde všem a hotovo!!!
26. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už dneska vypínám kompl... Zase nakouknu zítra, snad už Lucka bude mít svého Štěpánka u sebe (na těhulkách stále žádné zprávy... :confused:) Tak pa pa :dizzy_face:
26. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak ahooooooooooooooj :slight_smile: taky tak a dekuju moc za dnesek spolucekatelko :wink:
26. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, a dobrou. Píchli jsme poslední Pregnyl. Dneska to ani tak nebolelo. Je mi divně, půjdu zalehnout s malým. Mějte se krásně...
26. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ještě malý dotaz. U malého jsem asi při "uhnizďování" špinila. Teď nic... Nemělas něco podobného...? Už mi z toho fakt hrabe. Tak moc bych to chtěla... Že se nemůžu na nic jiného soustředit.
26. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi ja to teda nemela... ale ja taky nebyla nikdy tehulka :wink: :frowning2: :confounded: ale vim, ze to spineni pri uhnizdovani se muze stat... :fearful: nezoufej, kazda to ma jinak a kazdej prubeh je jinej... nezbyva jen cekat, cekat a cekat a porad myslet pozitivne!!! co se ma stat, to se stane a beztak to clovek proste nemuze ovlivnit!
26. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to je fakt. Kdyby někdo vymyslel nějaký elixír života pro ty bublinky naše. Že? Ještě osm dnů do testu. To je dýl, než týden...
27. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky :grinning:
... nemam moc dobre zpravicky :frowning2: muj dnesni testik je snehobily :confounded: no co se da delat... bojujeme dal :grinning: zklamani neni tak velke, jak pri prvnim IVF, ale prece jen trosicku je :fearful:
takze jeste pockam do 30.12. abych to mela jako oficialni den D a v pondeli pujdu na krev na unicu.
27. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme zpátky doma od rodiny. Bylo to docela namáhavý. Ty hormony mi dávají nějak zabrat. :unamused:
27. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi utíká to. Za chvilku už budeš dělat testík. Nervy koukám pěkně pracují. Je pravda,že já taky jinak prožívám tenhla pokus. Při prvním mi nic injekce nedělali a ted mi zrovna moc dobře není.
27. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoj. Ještě počkej na 30. :slight_smile: Moc ti to přeju aby tam byli.
27. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule no ahoj :wink: dekuju, ale nadeje neni zadna... jsem realista :slight_smile: :wink:
27. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc vás zdravím po svátcích,doufám, že jste si je užili já pěkně odpočívala a ležím dále
pohoda klid...pampeli-ty neplaš a měla jsi testovat až 30.tak proč si to děláš dříve-..víš kolik je případů že to dělají dřív a nic a pak až v termínu se jim to ukláže..tak klid...ju?? :wink:
27. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 je pravda,že při prvním jsem to tak nějak cítila když jsem si udělala test a ono nic. Tak jsem už ani nedoufala. A jak jsi psala,že první pokus bolel víc. Je to pravda mě první taky docela položil. :frowning2:
27. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj po svátcích. Jenom dál pěkně odpočívej. :slight_smile:
27. pro 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule ahojky a co ty jak jsi na tom??
27. pro 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka já si začnu píchat 29 puregon pen a 4 jdu na kontrolu jak mi rostou folíci. OPU by mělo měl být přibližně 12-13 ledna. Je to hrozně blízko. Začínám mít trošku nervy.
27. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule tak to ti už uteče,takdržím pěstíky moc at to vše dopadne dobře..
neboj zvládneš to..sletí to a budeš taky už těhulka jak ostatní... :slight_smile:
27. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule je fakt, že to letí. Za chvilku budeš mít pozitivní test!
Pampel, myslím, že na test je ještě fakt brzo. Nezoufej. Do 30. daleko.
@jezulicka ty už se čítíš lépe? Teda, závidím. 14tt, to je už krásné. Za dva týdny můžeš cítit první pohyby... Paráda. Z nejhoršího venku. Fandím ti.
27. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak jste prožily svátky ?? Doufám že byli v klidu a v pohodě :wink:

@pampeliska36 :frowning2: ,jéště vyčkej ,moc ti přeji aby se ty // tam ukázaly :wink:
27. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek