• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. září 2017 
@ami33 ahojky, já měla PN až po OPU
27. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, já mám takovou lenoru, měla bych makat z domu a místo toho tady čumákuju............ :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej neblbni, ty jsi teď v práci?????????????? Co svátkový volno? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak pár dní si můžu vzít i bez PN když bude nejhůř
27. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no já jsem ráda,že jsem nakoupila a peru, jak jsem dneska líná, to zase bude masakr začít v lednu něco dělat, mám 21 dnů volna a pak má člověk být v té práci aktivní :grinning:
27. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem četla, že ty injekce do zadku po OPU jako jehla 4 cm, to si dělají prdel ne? to mě manža asi nepíchne ani náhodou :grinning: a nebo se naopak bude vyžívat :unamused:
27. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 ale píchne a rád :grinning: Ten můj při prvním setkání s tou jehlou omdlel, a teď se na to vyloženě těšil :slight_smile: Neboj, je to o cviku, sestřička ho proškolí a ty to ani neucítíš :wink:
27. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestřička ho proškolí, ale trpět budu stejně já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 No, ono to moc nebolí, prostě to píchne jak se jehla prdelky dotkne, ale že bys cítila ty 4 cm pod povrchem, to fakt ne :wink:
27. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já makám z domu, do práce nemusím, ale prachy jsou potřeba :slight_smile:
27. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Tak to jo, to máme stejný. Já už myslela, že píšeš z kanclíku :wink:
27. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu dělat večeři, tak pa asi až zítra :slight_smile:
27. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 koukám,že dvojnásobná radost. Moc gratulujeme. :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule díky moc,doufám,že to dotáhneme do zdárného konce.byl to sice boj ale stálo to za to.
27. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 Taky se přidávám ke gratulce, je to paráda. Moc přeju a tiše závidím.
@vodni ještě týden a kousek...

Taky mě nějak škrábe v krku. Asi jsem to chytla od malého, tak půjdem odpočívat.
28. pro 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nemohu se dovolat na Unicu, nevíte, jak tam jsou?
28. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5
ahoj, já měla ET 19.11. :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk
já si myslím, že tam nejsou.
28. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeji Vám pěkný den. :slight_smile: :slight_smile:

@orchidejko a jezulicko - můžete mi říct, co jíte? Mě skoro ze všeho pálí žáha :frowning2: :frowning2: .
Ráno jsem si koupila pomerančový džus - nic moc.

@vodní - tak co klobásky????
28. pro 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka andi, my v těhu hrozně pomáhalo mléko, banány, nebo neloupané mandličky.
28. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Ahoj Andi, no mne je spatne porad a vcelku ze vseho. Dzus jen hruskovy, ostatni mne prekyseluje zaludek...mliko a jogurty taky zrovna nemusim,a ponaucila jsem se, ze lit je do prekyseleneho zaludku ani neni moc dobry napad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdopadne vcera jsem mela testoviny se smetanovou omackou a to bylo fajn . Jo a zaha mne pali jen kdyz toho snim vetsi mnozstvi, kdyz jim v mensich porcich, tak to neni tak hrozny, ale myslim, ze se na paleni zahy da i neco sezobnout, nejaka pastilka... pristi tyden jdu k doktorce, tak se tam na to optam...
28. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk ahoj :wink: oni tam tedka nejsou... budou tam az 31.12. mam pocit, ze jenom nejak do 10hod. (nebo dopoledne) a pak az 3.1. v akutnich pripadech se ma volat na mobil :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobre ranko holky :grinning: teda skoro uz poledne :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 moc gratuluju k takovemu stesti!!! a drzim pesticky :wink:
28. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pěknej den.... u nás teda bílej a zase padá a padá
28. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tušila jsem, že tam nebudou... :frowning2:
stala se mi nemilá věc. včera jsem se dívala, že bych měla po novým roce prodloužit mrazáčky, tak jsem hledala, kam poslat peníze a tak. no a našla jsem papír, kde je napsaný, že v případě, že chci prodloužit na další rok, tak musíme podat s manželem písemnou žádost a uhradit poplatek. jenže já v letošním roce zaplatila pouze peníze na pokladně, o žádosti se mi tam nikdo nezmiňoval a já si to holt neuvědomila.
no a ted jsem se vyděsila, že už možná v mrazáku nic nemáme... :frowning2: :frowning2:
děsím se, že nám to bez té žádosti neprodloužili, i když poplatek jsme zaplatili.
ten týden to nepřežiju, než se tam dovolám. :frowning2:
nemáte s tím někdo zkušenost? nevíte jak to tam chodí? jestli opravdu ta žádost je tak nutná?
nikdo se mi ani neozval, že bychom měli zaplaceno a že by jim tam chyběl papír. :frowning2:
28. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahoj ani, ty tak já jím skoro vše a žáha mě také občas pálí to je normální,
koupila jsem si rennie a to mi pomůže..tak zkus to..mě zase začali bolet dásně,mám je nateklé
a četla jsem že v těhu je to normální tak vyplachuji heřmánkem a šalvějí.... :astonished:
28. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
ahojky, četla jsi mou IP pro Tebe??? Já jsem z toho ještě v šoku :frowning2:
28. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka joo máš ip
28. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk My s tím zkušenost máme. Letos, i když jsem chtěla na Ket jít, jsme zapomněli poplatek zaplatit. Po měsíci, kdy prošla lhůta zaplacení (tedy u nás nezaplacení) nám přišla složenka s dopisem s tím, že pokud penízky neuhradíme do měsíce, tak embryjka zničí. Penízky jsem zaplatila z účtu (jako každý rok) a nikdy jsme žádnou žádost neposílali.
28. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek