• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
Ahoj kočky! Lucka už je maminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Četla jsem to v těhulích :slight_smile:
@luciiiie Lucinko, stráááááááááááááááááášně moc gratuluji a moc ti to tvé zlatíčko přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@raduza četla jsem teď na jiné diskuzi, že kočka bude mít trojnásobnou radost, to bych asi fakt nedala :grinning:
@ivetule gratulka k začátku brášky :wink:
@pampeliska36 kočko, jak to zvládáš? Myslím na tebe! :dizzy_face:
@tevi tak já dnes přesně za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od včerejšího večera mi tam vodníci trochu vyvádí... Ale jenom trošku, třeba když ležím, tak prostě cítím "součástky". Jinak nic...
@andinecka hmmm, krasávica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ami33 jj, po čase začne mít ty injekce člověk úplně rád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si už připadám jako feťák, co se těší, až do sebe zase něco píchne :sunglasses:
29. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooj kočeny moje :slight_smile: Nevím jak Vám, ale mě se už po Vás moooc stýskalo :wink: Před Vánocema jsem měla strašnej frmol, uklidnilo se to až teď, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u mě nic nového, už je to 3 měsíce od revize, pomalu se připravuju na to, že za chvilku budeme rozmražovat malí hrošíky :grinning: Mrcha mi došla až po 8 týdnech, byla krátká a slabá, tak se bojím, co se zase děje, a budu to muset po Silvestru řešit :confounded:

A koukám, že jsme došla právě včas....@luciiie Všecicko nej nej a hlavně hodně zdravíčka Tobě i prckovi :slight_smile:

@vodni Ségra, a co Ty? Jakpak se cítíš? :slight_smile: Jsme ráda, že jsme nepromeškala Tvoji testovačku :grinning:

Budu tady teď trošku častěji, přece jenom to nechci přehánět, protože ta bolístka v srdíčku tam pořád je, a když jsme na MK dlouho, tak mi je ouvej :frowning2:

Jestli se do Silvestra už neukážu, tak Vám do nového roku přeji od srdíčka jen to nejhezčí, ať se Vám všem konečně splní ten největší sen a aby trápení a slziček bylo co nejmí'ň....

Tak zatím papapapa
29. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluji Lucce a Štěpánkovi - úžasnýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciiie - oooobrovská gratulka, pusinku za nás malýmu. Ať ti roste jako z vody a má se čile k světu.
29. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Ahojky, musí to být moc těžké a bolet to bude pořád, i když budeš mít další děti, ale lépe se na to zapomíná. Hrošíčci už se určo těší, však neboj. Bude dobře.
29. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Čau ségra, nebooooj, to bych ti dala vědět, že testuju :wink: Mno, ale uvidíme, cítím se tak, že necítím nic :sweat_smile: Takže počkej, třeba to v dubnu rozjedu s tebou znovu :wink:
29. pro 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tevi Tevi a jak ty? Já včera píchala poslední pregnyl...
29. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tevi jj, máš pravdu, vzpomínám na i první nezdařené těhu, i na to moje druhé,člověk na takové věci nikdy nezapomene.....ten třetí nezdar je ale nejčerstvější, tak se k němu vracím víc, ale určitě to nevzdávám a těším se do dalšího boje :wink:

@vodni no to teda ne ségra, žádný takový....žádnej duben, pěkně leden to jistí :dizzy_face: nad dubnem ani nepřemýšlej,ty opico :grinning:
29. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka :grinning: je vidět, že už jsi připravená :grinning: Ti nevím, celý tenhle pokus je takový plný překvapení, takže možná bude překvapení i toho pátého :wink: Ale znáš mě, beru to sportovně, hlavní je zúčastnit se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak vás zdravím dnes sem byla na utz tak prdolka už má 12cm má se čile k životu to jsem ráda..
Všechno je v naprostém pořádku..ufffff...já sem sice jak balon už jsem přibrala 4 kila tloustnu pěkně já přiberu do konce tak 20 kilo nejmín já budu jak balon... :slight_smile: no je to síla jak se vifdím....ale co už. :wink: hlavně at je vš ok..
Jinak vás všechny zdravímj....
29. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni taky se ze mě stal už sportovní typ :grinning: Je to tak nejlepší....člověk pak není tak zklamanej
29. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jj, jsme dvě sportovní bójky :grinning: Zklamanej bude člověk vždycky, s tím moc nenaděláme, ale holt to chce pořád koukat jen dopředu, i když to jde někdy tuze těžko :sweat_smile:
29. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka Juj Jezulko, tak to je skvělé, an kila nehleď, hlavně, že je prďolka v pořádku :slight_smile: Máš nové fotečky?
29. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no to mi povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o bojce taky raděj ne :grinning: po svátkách jsme mega bojka :sweat_smile: Taky trčíš v práci, že? Já taky :frowning2: Prodavačka onemocněla, tak kdo jinej by to měl "obsrat" než já :angry:
29. pro 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka gratulka, a přesně jak píše ségra - na kila kašli....já bych klidně byla i extra mega bojka, jen aby mimi bylo o.k. :wink:
29. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka :grinning: extramegabójka, to bych se neopovažovala o tobě napsat, ale na mě to sedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice jsem nepřibrala, ale břicho jak balon... A práce??? :sunglasses: Já v práci byla naposled 15.12. :grinning: a půjdu tam až po testu, takže 7.1. :grinning: Heč! Ale co, aspoň ti to rychleji utíká ne? I když teď to musí být dost otrava, takhle mezi svátky, že si nemůžeš vzít taky dovču... My máme celozávodní...
29. pro 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:

@jezulicka jeeeeee jezulko UF!!! to jsou super zpravicky! na kila se vykasli... hlavne, ze je vse tak, jak ma!!!

@vodni nooooooo je mi tak tak vselijak... jsem nachcipana jak blazen :frowning2:
29. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tevi tevi brouku a jak se citis ty? :wink:
29. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jo jinak doufam, ze se vodnicci ozyvaji a ze je vse OK... a ze netrojcime :wink:
29. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no my dovču v prosinci nemůžeme :frowning2: a teďka je to úplně mrtvý v obchodě, lidi jsou doma, nebo mají dovolené, takže to utíká právě hrozně pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a představa, že manžel je už z práce doma, leží u telky a odpočívá....no sere mě to, co na to jinýho říct :angry: :grinning:
29. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka nazdarek :wink: taky preji vse NEJ do noveho roku :slight_smile:
29. pro 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 já už s těma vodníkama nemluvím, oni se mnou taky mluvit nechtěj, prostě se neozývaj, jedině tak 10min denně. Takže se jich optám až toho 5. jak to teda myslí... :sweat_smile:
29. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 ahojenky kočenko :slight_smile: jakpak se máme po Vánocích? copak Ježíšek, zlobil? :rolling_eyes:
@drndapetka Ale no tak, ber to z té lepší stránky, lidi jsou doma a neotravujou tě, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vodni no ja teda zitra oficialne snehobily test :frowning2: a pak se s tim vsim snad nejak poperu... 5.11 to bude super den a krasne datum! pujdes asi rovnou na krev predpokladam...?
29. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 máš IP
29. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni ale to jo, ale mám po těch Vánocích na lidi takovou averzi, že už mi vadí i lidi příjemní...asi si budu muset zase zvyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni uz ti pisu :wink:
29. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka byla jsem moc hodna, protoze bylo moc a krasne darecky... skoda, ze se nevyvedl ten "povanocni"... ale to je proste boj. a ty? uzili jste si vanoce?
29. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka to znám :sunglasses: Tihleti někdy vadí i snad víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek