• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. července 2017 
@pampeliska36 no užili...jak se to vezme. Proběhlo to všechno ve strašným spěchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale rodinku jsem viděla, dárečky byly krásné, aspoň 4 dny volna, takže jo, bylo to fajn :slight_smile: Ale lepší by to bylo, kdyby byly v rodině nějaký malý dětičky, to ty Vánoce pak nemají chybu...
29. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: jo, když mají lepš náladu než já, tak mě taky s..ou :grinning:
29. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
... nevim, cim to je... ale ja ty agolutinovy injekce tentokrat nejak dobre snasim :slight_smile: ze by si muj zadek zvykl...? :sweat_smile: no nazdar!!!
29. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :dizzy_face: já takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: Už bez nich nechci žít :grinning: Vůbec nic, svědění, fleky, vše je v dávné historii :slight_smile: Akorát trochu takový ty jakoby boule vespod, ale je když se na to místo sáhne...
29. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka a co vy paninko? jak se mate? uz sis zvykla na nove vlasky? :slight_smile: a zabiraji mandle se slupkou? predstav si, ze jsem si jeste pred svatkama jela k nasi stejne pani doktorce, ze mi necha u nich v lekarne leky na stitku a ona na me uplne zabudla a nemela jsem tam nic pripravene :frowning2: jsem valila na pani lekarnici zrak jak blazen... jela jsem pres cele mesto a nic... tak teda musim ty davky kombinovat a po novem roce se za ni zastavit :fearful:
29. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jojo zatvrdliny :slight_smile: ty mi zustanou do konce zivota :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt tentokrat takyyyyyyyyyyyyyyy NIC :wink:
29. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je nejhorsi, kdyz clovek dela v obchode nema rad lidi... znala jsem to u svych kamosu :grinning:
29. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já se na Agolutin strašně moc těším :slight_smile: a taky jsmepřipravená na to, že ho budu píchat až do konce 12.týdne těhu pokud se zadaří, protože s ním jsme neměla žádný problém...jakmile jsem ho vyměnila za Utrogestan na zavádění bylo zle :frowning2: Takže mu důvěřuju...
29. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já mám ráda lidi, ale né ty blbce co tu chodí nakupovat :grinning:
29. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 To je mi pěkná výslužka, co? :rolling_eyes: Jakoby ta moje prdel nebyla dost velká :grinning: Teď tam budu mít místo silikonu (jak někteří šílenci) vypodložení agoušem :grinning:
Ale mě to minule přestalo, prostě tři měsíce bez následků, začalo mi to až při stimulce, tak doufám, že to tak bude i teď...
29. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka JJ, jako já, kdyby někdy // byly, tak taky tak. I minule když byly, tak jsem si ho nafasovala až do 12tt, takže mi ho dost zbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky... uz je to rok, co jsem registrovana tady na konikovi :slight_smile: to vali jak blazen... no nic koceny valim zase do pelecha :sweat_smile:
29. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 pa, pa!
Taky si říkám, že už je to rok, co jedu v tomhle IVF kolotoči... Snad se probůh někdy v brzké době zastaví :wink:
29. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vlastně už taky půjdu chystat večeři, balit na zítra atd. Dopoledne se tu ale ještě zastavím :wink:
29. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu zítra na dva dny k našim, tak se asi neukážu. Manža jde s kámošama na výšlap. Snad mi někde podnapilý neumrzne :grinning: Jsem zvědavá, kdo mi u rodičů píchne Agouš. Oba mají panickou hrůzu z injekcí. No, budou to muset zvládnout...
Tak se opatrujte. Pa pa.
29. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
ahoj, nějak si na sebe nemůžu zvyknout a navíc vypadám jako meloun :slight_smile: :slight_smile:
a to jsem měla taková krásný dlouhý černý vlásky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Doufám, že to co nejrychleji alespon trochu doroste.
Zítra má dojet přítel (klidně si kdesi hraje volejbal), ale jemu bych se líbila snad i holohlavá.

Jinak žasnu, jaký pěkný vztah máš k agolutinu. Já mám po něm boule ještě ted a to ho od 6.12. nemám. Zlatej utroš
29. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
to mám radost, že mimíšek tak pěkně roste.
A co ten hematom?
29. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahojky,no hematom se zmenšuje je už o polovinu menší tak je to dobré...
a co ty?jak bojuješ?
29. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
tak to je teda dobrý. hartusit se přes celý Brno!!
Jak jsi jela?? MHD??? tak to musel být zážitek :angry: :angry:
já mám už alergii na lidi, já se hlídám před bacilama a pak mi stačí vlézt do šaliny a ....

Já mám Euthyrox 50 a jím 4 dny půl a 3 dny celej.
tak to asi nemám tak hrozný.
Jinak mi řekla, at se stavím koncem ledna na krev, ale že o prázdninách tam nikdy nebývá.
29. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
tak to je fajn :slight_smile: :slight_smile:

já jsem doma nějak prochladla a tak lítám nějak častěji :slight_smile: :slight_smile:
zítra mi dojede přítel a tak tady vyvařuju a dnes jsem mimíškovi udělala špenát :slight_smile: mňam

jinak jsem se dívala na Prostřeno - Yemi vařil úplně úžasně, hned bych si něco dala - třeba ty jahody
29. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no měl to atypické ty jídla a dobré...ale to už opakují on to vyhraje...
špenát bych si taky fdala ale musím se ted trochu brzdit bojímse že přiberu tak 30kilo..
29. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka a jak to ,že ti to tak zkrátila? Neboj to doroste a hlavně si za chvilku zvykneš. :slight_smile:
29. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Špenát máme taky rádi mnam mnam. :grinning:
29. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Je dobře ,že miminko roste a na váhu nekoukej hlavně že je to v pořádku. :wink:
29. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Chci se podělit o radost. Povedlo se nám přirozeně - po clostybelgytu - který mi gyndrař nechtěl napsat, že to nemá cenu :grinning: . Přitom jsem si dělala v době, kdy to mělo smysl, test, a nic tam nebylo. Jenže mrcha nešla, manža mi píchnul agolutin a zase nic, tak jsem to zkusila a byla tam tlustice. Přitom první dítko bylo po 4. umělku:slight_smile: A teď jsme se chtěli po Vánocích objednávat do Unicy:slight_smile: Zázraky se dějí. A to, že vám doktoři tvrdí, že nemůžete přirozeně otěhotnět, tomu nemusíte stoprocentně věřit. Mě to řekl prof. Malý, další dva doktoři, primář v porodnici - a podívejte. Snad vám to trochu dodá odvahu :slight_smile: , kvůli tomu to píšu! Držte se!
29. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. pro 2010 ve 22:31 • kooblizek
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:11 • agenturaberuska
@hhaanka wow, gratulaceeee velikááááááááááááááá!!!! Takové zprávy tu máme rádi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičky moje, za chvíli odjíždím na chajdaloupku, tak jsem vám přišla popřát... A co asi tak my si můžeme přát :wink:

Těm co se to letos povedlo ještě jednou veliká gratulace k úspěchu a bezproblémové těhotenství, porod a miminko/miminka ať dělají jen samou radost.

A nás, co ten úspěch teprve čeká (a kočky, veřte tomu, že ČEKÁ!!!), pevné nervy do toho našeho boje! Jsme na to spolu a spolu to zvládneme :dizzy_face:
30. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhaanka Ahoj moc gratuluju. To je krásná zpráva. Nám se nepodařilo takže jdeme do dalšího kola. :wink:
30. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek