CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. pro 2010

@pampeliska36 no užili...jak se to vezme. Proběhlo to všechno ve strašným spěchu 😝 Ale rodinku jsem viděla, dárečky byly krásné, aspoň 4 dny volna, takže jo, bylo to fajn 🙂 Ale lepší by to bylo, kdyby byly v rodině nějaký malý dětičky, to ty Vánoce pak nemají chybu...

drndapetka
29. pro 2010

@vodni 😀 jo, když mají lepš náladu než já, tak mě taky s..ou 😀

pampeliska36
29. pro 2010

... nevim, cim to je... ale ja ty agolutinovy injekce tentokrat nejak dobre snasim 🙂 ze by si muj zadek zvykl...? 😅 no nazdar!!!

vodni
29. pro 2010

@pampeliska36 😵 já takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 Už bez nich nechci žít 😀 Vůbec nic, svědění, fleky, vše je v dávné historii 🙂 Akorát trochu takový ty jakoby boule vespod, ale je když se na to místo sáhne...

pampeliska36
29. pro 2010

@andinecka a co vy paninko? jak se mate? uz sis zvykla na nove vlasky? 🙂 a zabiraji mandle se slupkou? predstav si, ze jsem si jeste pred svatkama jela k nasi stejne pani doktorce, ze mi necha u nich v lekarne leky na stitku a ona na me uplne zabudla a nemela jsem tam nic pripravene ☹ jsem valila na pani lekarnici zrak jak blazen... jela jsem pres cele mesto a nic... tak teda musim ty davky kombinovat a po novem roce se za ni zastavit 😨

pampeliska36
29. pro 2010

@vodni jojo zatvrdliny 🙂 ty mi zustanou do konce zivota 😀 😀 😀 ale fakt tentokrat takyyyyyyyyyyyyyyy NIC 😉

pampeliska36
29. pro 2010

@drndapetka to je nejhorsi, kdyz clovek dela v obchode nema rad lidi... znala jsem to u svych kamosu 😀

drndapetka
29. pro 2010

@pampeliska36 já se na Agolutin strašně moc těším 🙂 a taky jsmepřipravená na to, že ho budu píchat až do konce 12.týdne těhu pokud se zadaří, protože s ním jsme neměla žádný problém...jakmile jsem ho vyměnila za Utrogestan na zavádění bylo zle ☹ Takže mu důvěřuju...

drndapetka
29. pro 2010

@pampeliska36 já mám ráda lidi, ale né ty blbce co tu chodí nakupovat 😀

vodni
29. pro 2010

@pampeliska36 To je mi pěkná výslužka, co? 🙄 Jakoby ta moje prdel nebyla dost velká 😀 Teď tam budu mít místo silikonu (jak někteří šílenci) vypodložení agoušem 😀
Ale mě to minule přestalo, prostě tři měsíce bez následků, začalo mi to až při stimulce, tak doufám, že to tak bude i teď...

vodni
29. pro 2010

@drndapetka JJ, jako já, kdyby někdy // byly, tak taky tak. I minule když byly, tak jsem si ho nafasovala až do 12tt, takže mi ho dost zbylo 😝

pampeliska36
29. pro 2010

holky... uz je to rok, co jsem registrovana tady na konikovi 🙂 to vali jak blazen... no nic koceny valim zase do pelecha 😅

vodni
29. pro 2010

@pampeliska36 pa, pa!
Taky si říkám, že už je to rok, co jedu v tomhle IVF kolotoči... Snad se probůh někdy v brzké době zastaví 😉

vodni
29. pro 2010

Já vlastně už taky půjdu chystat večeři, balit na zítra atd. Dopoledne se tu ale ještě zastavím 😉

tevi
29. pro 2010

Já jedu zítra na dva dny k našim, tak se asi neukážu. Manža jde s kámošama na výšlap. Snad mi někde podnapilý neumrzne 😀 Jsem zvědavá, kdo mi u rodičů píchne Agouš. Oba mají panickou hrůzu z injekcí. No, budou to muset zvládnout...
Tak se opatrujte. Pa pa.

andinecka
29. pro 2010

@pampeliska36
ahoj, nějak si na sebe nemůžu zvyknout a navíc vypadám jako meloun 🙂 🙂
a to jsem měla taková krásný dlouhý černý vlásky ☹ ☹ ☹
Doufám, že to co nejrychleji alespon trochu doroste.
Zítra má dojet přítel (klidně si kdesi hraje volejbal), ale jemu bych se líbila snad i holohlavá.

Jinak žasnu, jaký pěkný vztah máš k agolutinu. Já mám po něm boule ještě ted a to ho od 6.12. nemám. Zlatej utroš

andinecka
29. pro 2010

@jezulicka
to mám radost, že mimíšek tak pěkně roste.
A co ten hematom?

jezulicka
29. pro 2010

@andinecka ahojky,no hematom se zmenšuje je už o polovinu menší tak je to dobré...
a co ty?jak bojuješ?

andinecka
29. pro 2010

@pampeliska36
tak to je teda dobrý. hartusit se přes celý Brno!!
Jak jsi jela?? MHD??? tak to musel být zážitek 😠 😠
já mám už alergii na lidi, já se hlídám před bacilama a pak mi stačí vlézt do šaliny a ....

Já mám Euthyrox 50 a jím 4 dny půl a 3 dny celej.
tak to asi nemám tak hrozný.
Jinak mi řekla, at se stavím koncem ledna na krev, ale že o prázdninách tam nikdy nebývá.

andinecka
29. pro 2010

@jezulicka
tak to je fajn 🙂 🙂

já jsem doma nějak prochladla a tak lítám nějak častěji 🙂 🙂
zítra mi dojede přítel a tak tady vyvařuju a dnes jsem mimíškovi udělala špenát 🙂 mňam

jinak jsem se dívala na Prostřeno - Yemi vařil úplně úžasně, hned bych si něco dala - třeba ty jahody

jezulicka
29. pro 2010

@andinecka no měl to atypické ty jídla a dobré...ale to už opakují on to vyhraje...
špenát bych si taky fdala ale musím se ted trochu brzdit bojímse že přiberu tak 30kilo..

ivetule
29. pro 2010

@andinecka a jak to ,že ti to tak zkrátila? Neboj to doroste a hlavně si za chvilku zvykneš. 🙂

ivetule
29. pro 2010

@andinecka Špenát máme taky rádi mnam mnam. 😀

ivetule
29. pro 2010

@jezulicka Je dobře ,že miminko roste a na váhu nekoukej hlavně že je to v pořádku. 😉

hhaanka
29. pro 2010

Ahoj děvčata. Chci se podělit o radost. Povedlo se nám přirozeně - po clostybelgytu - který mi gyndrař nechtěl napsat, že to nemá cenu 😀 . Přitom jsem si dělala v době, kdy to mělo smysl, test, a nic tam nebylo. Jenže mrcha nešla, manža mi píchnul agolutin a zase nic, tak jsem to zkusila a byla tam tlustice. Přitom první dítko bylo po 4. umělku🙂 A teď jsme se chtěli po Vánocích objednávat do Unicy🙂 Zázraky se dějí. A to, že vám doktoři tvrdí, že nemůžete přirozeně otěhotnět, tomu nemusíte stoprocentně věřit. Mě to řekl prof. Malý, další dva doktoři, primář v porodnici - a podívejte. Snad vám to trochu dodá odvahu 🙂 , kvůli tomu to píšu! Držte se!

kooblizek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vodni
30. pro 2010

@hhaanka wow, gratulaceeee velikááááááááááááááá!!!! Takové zprávy tu máme rádi 😵 😵 😵

vodni
30. pro 2010

Kočičky moje, za chvíli odjíždím na chajdaloupku, tak jsem vám přišla popřát... A co asi tak my si můžeme přát 😉

Těm co se to letos povedlo ještě jednou veliká gratulace k úspěchu a bezproblémové těhotenství, porod a miminko/miminka ať dělají jen samou radost.

A nás, co ten úspěch teprve čeká (a kočky, veřte tomu, že ČEKÁ!!!), pevné nervy do toho našeho boje! Jsme na to spolu a spolu to zvládneme 😵

ivetule
30. pro 2010

@hhaanka Ahoj moc gratuluju. To je krásná zpráva. Nám se nepodařilo takže jdeme do dalšího kola. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru