• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@vodni ahoj hezky si to užij na chaloupce a do Nového roku at nám to vyjde! Myslím si ,že je to naše hlavní přáníčko. :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju všechno nej do Nového roka. Těhulkám bezproblémové těhotenství a potom rychlí porod a snažilkám úspěch v dalším boji. Pa :slight_smile:
30. pro 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhaanka jeeeeeeeeeeeeeeee MOC velka gratulace! to je krasna zpravicka!!!!!!!! :grinning:
30. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky. nejak mi nesel od rana konik... tak jsem tu az ted... ale bohuzel :frowning2: na testu NIC. takze zitra zavolam na unicu a v pondeli pujdu jeste na krev... urcite vam napisu :wink:
30. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja vam koceny preji vsechno NEJkrasnejsi do noveho roku!!! hlavne vsem jen zdravicko!!! to ostatni prijde samo :wink:
30. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
ta holička je moje kámoška za základky a navíc má svoje kadeřnictví pod naším bytem. A já to chtěla jen trochu zkrátit a jak jsme plkaly, tak jsem pak s úžasem hleděla na svůj obličej. Hotovej melounek. :angry: :angry: :angry:
ty dlouhý vlasy obličej přece jen opticky prodlužovaly
30. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
mě nějak začínají trápit oči, nějak tlačí.
Myslíš, že by to mohlo být tou šítnou žlázou??
Ať už skončí svátky a fungují doktoři.
V noci jsem opět od půl 4 vzhůru, takže si asi dovedeš představit, jak jsem teď použitelná :unamused: :unamused:
30. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak to je mi líto,ale ještě máš mrazáčky. Takže to už vyjde, :slight_smile:
30. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak povídala a povídala a stříhala a stříhala. Neboj to ti doroste. :slight_smile:
30. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule diky moc ivetko :wink: jojo ja vim... presto je to zklamani, ktere boli... ale co se da delat... BOJUJEME!!! :slight_smile:
30. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 je mi líto :frowning2: ,přeji aby vše brzy přebolelo :slight_smile:
30. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tty je to možné, že ta štítná žláza může dělat tyto věci...
ono se furt něco ted v nás děje...hold je to jiný stav...
Už vydrž jen 3dny a doktoři budou konečně normálně... :slight_smile:
za chvilku si dám fotku utz mimi do fotoblogu, tak když budeš chtít mrkni... :wink:
jinak já dnes od púl 2 taky vzhůru až do 4 hrůza a si nějaká erupce na slunci :grinning:
30. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky všem přeji do Nového roku hoooodně zdravíčka to je nejdůležitější,
a my co jsme těhule at to v klidu doklepeme až do porodu a je vše v pořádku a ti co teprve
čekají at je to už brzy a jsme tu všechny těhulky...tak hezky si to oslavte užijte a budete veselé.. :slight_smile:
30. pro 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a ty holka nesmutni, neboj máš ještě na mrazáčku a to už 100% vyjde to vím.-.
ted si to tam nastartovala a ted už se to chytne a až do konce...drž se a užij si silvestra
dej si dobré pitíčko a připij si i za mě... :wink: a neboj 2011 to jistí.... :wink:
30. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj Denisko, nemám slov...snad víš, jak je mi to líto :pensive: Čekala jsem ke konci roku nějakou dobrou zprávu, ale vidím, že tento rok stál opravdu ve většině případů za nic :unamused: Jak dlouhou pauzu teď zamýšlíš? U mě platí pořád to jaro 2011 :slight_smile:
30. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ahojky :slight_smile: Copak Vodníčci?? Nezlobí tě moc? :dizzy_face: :dizzy_face: Prosím tě, ať to vyjde aspoň Tobě, když ne Denulce, jo?? Nezapomeň, cos mi slibovala!!! :slight_smile:
30. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :slight_smile: :slight_smile: Huráá, všechno máte v pořádku ... Jsem ráda a přeju aby to tak vydrželo do porodu :wink: :wink: :wink:
30. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :wink: A Tobě přeju aby to do 3tice všeho dobrého klaplo všechno až do konce. :dizzy_face:
30. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahojky tebe už jsem tu dlouho neviděla...jak se máš?? :wink:
30. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všechny, které znám i neznám,...vám všem přeji v Novém roce jen to dobré, hodně zdraví a štěstí :wink: :wink: :wink:
30. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :slight_smile: No,..už fajn. Před Vánocemi to byl šrumec v práci, ale teď už dobrý. Co bříško, roste? :dizzy_face: :dizzy_face: Máš tady moc pěknou fotku, byla jsi krásná nevěsta!!! Hotová princezna :slight_smile:
30. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ty jo a jak...už sem jak míša kulička...mám břicho jak v 6měsíci..hrůůza...
jsem celá nafouklá no takové ty těhotenské problémy s vyprazdnováním děs..
30. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale stejně Ti to přeju :grinning: Co bychom za to my všechny čekatelky daly. :wink: Chodíš do práce??
30. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 však se podívej do fotoblogu jsou tam fotky mimi..
30. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ne jsem doma, byla jsem i v nemocnici ležela týden našli mi hematom
ale ted už to je lepší...takže rizikové musím ležet ted nesmím chodit tak chápeš jen jím a ležím tak
jsem jak kulička..
30. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :frowning2: :frowning2: júú, ty nesmíš moc chodit?? Ale tak co bys pro toho krásnýho mimíska neudělala, viď.. :wink: Je nádhernej, takovej mrňavej ještě :grinning: :grinning: Píšu o něm jako o klukovi, tak pokud je to holčička, tak snad se neurazí :sweat_smile:
30. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak má už 12cm říkalal doktorka ukázkové na 14týden je to přesně jak má být to je hlavní...
30. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Néé, to jsem nemyslela,..já jen že jsem takhle malinké mimi ještě neviděla. :wink: 12cm,..to už je macíček :wink: :wink: Určitě je všechno tak, jak má. Hlavně lež a opatruj se!!!
30. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já se opatruji už jsem přeležená ale musím vydržet.. :unamused:
30. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj nadi! jsi zlaticko! dekuju moc!!! jinak jsem ti poslala zpravicku na FB... potrebovala bych od tebe poradit :wink: kdybys mela cas a treba bys mi napsala, byla bych MOC rada :wink:
30. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ahoj Peti, Ty už se chystáš na KET?? :confused: Podívej, díra v srdíčku bude pořád, dokud ji nezaplníš. :wink: A věřím, že ji obě zaplníme v roce 2011. Už se snad ten nahoře nad námi slituje a dá nám do bříška aspoň jedno miminko. Pořád to bolí, věřím Ti, mám to stejně...ale život jde dál. Paradoxně mám teď pocit že je mi líp,..tak nějak dobře, měli jsme i hezké Vánoce. Ale všechno se změní, jakmile potkám nějakou těhulku,..to už se zase ozývá to známé stahování žaludku a bolístka u srdíčka.... Všechno bude dobrý,..chce to jen čas. :slight_smile: myslím na Tebe a někdy se ozvi. Měj se pěkně!
30. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek