• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@vodni to asi všichni díky těm hormonům nedá se to hold ovlivnit...
6. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :unamused: :unamused: Hmm,..to je mi líto. Ale pokud slábne, tak neboj, bude to o.k. :slight_smile: Miminko ti to pak všechno vynahradí :wink: :wink: :wink:
Jsi statečná,..si říkám jestli bych já to vydržela,..ale asi bych uvažovala jinak na Tvém místě :slight_smile: Kdy budeš vědět co čekáte???
6. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 možná příští týden pokud bude nějak dobře otočen tak uvidíme.... :wink:
6. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka juj, to jsem zvědavá :wink:
6. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to mi taky..
6. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě se vás chci zeptat,...bývalo vám při MS i špatně od žaludku??? Já poslední 2 měsíce trpím... Sice mi MS došla vždycky přesně na den, ale je mi první 1-2 dny nějak zle na zvracení. To jsem dřív nemívala. :confused: :confused: A celkem jsem nějaká malátná,..motá se mi občas hlava..a jakobych nebyla vůbec ve své kůži.
6. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :grinning: No,..podle toho pózování co máš ve fotoblogu to tipuju na holčičku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak samozřejmě nevííím... :dizzy_face: To já jen tak..
6. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance tož holka to neví ja ti na tu dávku přišli,já měla při první pokusu 150 j a reagovala jsem hůř tak mi podruhé dali automaticky 250 a navíc jsem neměla dipherelin.
6. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 to už mně řeklo více lidí i podle obličeje jak mě znali a jak jsem ted...tak uvidíme...jinak s tou ms mně bývalo taky ty 2dny špatně,zvracela jsem, malátná jsem byla,to znám....bývá to často... :astonished:
6. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ach joo,..já jsem to dřív nemívala víš. Proto mě to zaskočilo. Ale asi mám ještě v těle trošku poházený hormony po 2 IVF. To bude nejspíš ono. :unamused: Sakra, ale mít to každý měsíc, to bych nechtěla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no oni říkají že po porodu to přejde tak uvidíme..
6. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jéé,..to já vůbec nevím,..já jen tak vtipkovala, ohledně toho pózování jak píšeš u té fotečky :slight_smile: Ať je to co je to, tak hlavně ať je to miminko zdravé. :wink:
6. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no však jasně...hlavně at je zdravéééé....
6. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Já si taky koupila už hotové dezinfekční polštářky a bylo to fajn.
6. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Miško, a ve které fázi jsi teď ty? Před OPU nebo u v čekárně na //?
6. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance ahoj, vítej mezi náma, já jsem tu taky pár dní teprv a holky mi moc pomáhají a radí a hlavně opadají ty obavy a začínám se na to i docela těšit.
@jezulicka ale přece jen,..máte nějaké přání??? Chlapeček, nebo holčička?? :slight_smile:
@ami33 :grinning: :grinning: :grinning: já se taky těšila, a pak mezi IVF jsem se už nemohla dočkat, až začnu píchat, jako feťák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka moje ségra když čekala první bejby měla taky hematom,a musela být pořád v nemo,ale z ní to kolikrát opravdu teklo. pořád ležela,nohy hore. Ale to není v žádném případě tvůj případ. Tobě se pěkně vstřebá a budeš si v klidečku těhu užívat
6. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance tak to jsme se minuli trochu, já byla na začátek stimulace v úterý, tak to vypadá, že to pojedem zaráz :slight_smile:
6. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 máme přání já holčičku manžel chlapečka... :grinning:
6. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tak to se vám vyplní tak i tak :grinning: Hele, tak první bude třeba holka a pak na druhej pokus dáte kluka :wink: :wink: :wink: :wink:
6. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ahojky, můžu se taky přidat do té tabulky? Abych to shrnula, tak u nás to byl
1. pokus - stornován pro nereagující vaječníky na stimulaci,
2. pokus - i při koňských (nebo kravských :slight_smile: ) dávkách pouze dva folikuly schopné punkce a navíc s nekvalitními vajíčky. Transferováno, ale bezúspěšně, komplikace při transferu i vyšetřeních kvůli zúženému děložnímu hrdlu.
3. pokus - v tuto chvíli beru Divinu a čeká nás pokus s dárkyní, moje vaječníky jsou prostě kaput :frowning2: . Ještě před tím podstoupím rozšíření děložního hrdla. Příští pátek mě čeká UTZ, zda divina zabírá.
6. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak já už ho mám úplně minimální to co bylo už je pryč...to nejhorší je za mnou......ted už je to jen slabé špinění a věřím že to skončí...ale já jen ležím odpočívám ono nejhorší je to do toho 12tt tam je to hodně nebezpečné...
6. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj jak říkáš. radši být ze začátku opatrná a pak si užívat.
6. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Juj, tak to držím moc pěsti!!!!! Já taky mám slabou reakci při těch supradávkách, max. ze mě dostali 3 vajíčka... Naštěstí mě ale minula radost s děložním hrdlem... Moc ti přeju, ať to tentokrát vyjde!!!!!!!! Jendou se to povede všem, opravdu, to je jasná věc :sunglasses:
Do tabulky v mžiku přidám :wink:
6. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ty největší obavy mě opustili a to díky vám tady...nevíš co se dělá za zákrok na začátku stimulace? mě prošťouchávali cestu prej jako aby to bylo nachystaný na transfer,ale nikde jsem o tom nic nečetla, tak jestli se to dělá běžně nebo co to vlastně bylo.
6. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no snad to ještě někdy pak vyjde...
6. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 mě to poprvé dokonce dělavi v narkoze protože jsem jaksi nešla proštouchnout. a ted podruhé to šlo ale i tak jsem trpěla.
6. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to určitě..vydržet na začátku a pak bude klid...
6. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek