CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
6. led 2011

@vodni Moc děkuji. No nebylo to při, tedy spíše po minulém pokusu jednoduché, srovnat se s tím faktem, že prostě mít "vlastní" miminko nebudu. Ale pan doktor byl úžasný, hrozně hezky nám vše vysvětlil. Probírali jsme to s manželem ze všech stran, on ani na chvíli o této možnosti nepochyboval, což mi dalo hodně síly a jdeme do toho.

ami33
6. led 2011

@lenceslava no nebylo to nic příjemnýho,ale zase žádná hrůza, zubař bývá horší, když to asi nejde volí tu narkózu

mufinka0
6. led 2011

@lenceslava Mě právě při prvním transferu mučili, jako jehňátko, ale teď u druhého transferu jsem vůůůbec nic necítila, jen jakoby menší tlak v děloze a takové š´touchání, ale bolestí bych to nenazvala. Je to zvláštní,..asi jsi byla hodně nervní a to se pak člověk stáhne a hotovo..

vodni
6. led 2011

@ami33 JJ dilatace děložního čípku, prošťouchnutí jsem měla taky. Naštěstí jen před prvním IVF, pak už to nebylo třeba. Je to prý nějak kvůli tomu, aby se tam pak k vajíčkům a s embryjkem dobře dostali nebo co. Některý věci raději nezkoumám 😎

misha83
6. led 2011

@ami33 To právě zkoumají tu průchodnost děložním hrdlem. Já při tom hrozně trpěla, nevadí mi žádné injekce, jak říkala hned u té první sestřička, naprosto masochisticky, jsem si ji píchla 😀 , ale tohle byla hrůza. Právě proto, že to mám zůžené a ještě otočenou dělohu. Museli mi při tom vyšetření dělohu trochu natočit a zvednout čípek, nevím co tam je za body, ale sestřička mě pořád uklidňovala, že se mi za chvilku začne dělat zle a fakt ano, myslela jsem, že se pozvracím a pak jsem i dost krvácela. No ale to je právě proto, že to je špatně☹. Pak byly problémy i u transferu.

vodni
6. led 2011

@misha83 Moc ti přeju, aby to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!! Už jsem tě do tabulky přidala, případně mi pak ještě napiš aspoň měsíc a rok, kdy byl 1 a 2. pokus, ať to máme ve stejné struktuře 😝 (jsem úchyl na tabulky 😀)

ami33
6. led 2011

@misha83 jejda jejda, co si všechno musela vytrpět..mě se ptala jestli mi je šoufl,ale bylo to dobrý ani břicho pak nebolelo, ani kapka krve.

lenceslava
6. led 2011

@mufinka0 při transferu to nebolí,oni to preventivně zjištují ještě před tím,aby to pak nezkomplikovalo transfer. ted jsem při transferu byla jakási v kreči protože i to mě trošku bolelo. Ale nebylo to nic oproti tomu co jsem si zažila potom.

vodni
6. led 2011

@misha83 Jaj... Tak mě to prošťouchnutí taky dalo dost zabrat, ale asi ne jako tobě. Prostě bolest jako pekelná mrcha, a pak jsem málem omdlela 😝 Ale tak to půl hoďky jsem to sice cítila pořád, ale už to bylo OK

mufinka0
6. led 2011

@misha83 To zvedání čípku mi dělali poprvé u transferu,..byla jsem na OBI a tak prošťouchnutí nedělají,..bože!! Bylo to hrozný,..používali nějaký kleště a já byla spocená až na ...a bylo mi taky zle jako blázen. A pak že buďte u transferu v pohodě,.že... 😒

misha83
6. led 2011

@vodni 1. pokus duben 2010, 2. pokus září 2010

mufinka0
6. led 2011

@lenceslava jj,..to věřím. Ale už na to nesmíš myslet,..koukat jen na to, co je před Tebou 🙂 😉

mufinka0
6. led 2011

@misha83 🙂 Ty jsi měla uplně stejné termíny jako já.. Byla jsem na oba na Unice?? Já byla v dubnu na Obilňáku a v září v Repromedě a teď v dubnu si tam půjdem pro mražáčky. 🙂

mufinka0
6. led 2011

@misha83 Byla jsi na oba na Unice tam mělo být 😀

misha83
6. led 2011

@misha83 a kde najdu tu tabulku prosím?

misha83
6. led 2011

@mufinka0 Na oba jsem byla v Unice a zůstávám 🙂

mufinka0
6. led 2011

@misha83 NO já si na OBI už prostě nebyla jistá, tak jsem šla na pohovor do Unici a do Repromedy a tak jsem skončila v REPRO, ale bylo setsakra těžký rozhodování 😀

lenceslava
6. led 2011

@misha83 no já měla to samé,dělohu mám taky zahnutou. sestřička mi tam dávala hadr na čelo a na křesla jsem ležela skoro v poloze stojka. 🙂 Mě potom doktor poradil že příště(i při transferu) nemám před tím třeba hodinu čůrat že plnější močák dělohu trošku nadvedne a čípek je potom přístupnější.Tak já dala na jeho rady a preventivně tři hodiny před tím jsem nešla. pak se smál když jsem ho upozornovala že jestli bude tlačit ješt víc tak ho asi počůrám 😀

vodni
6. led 2011

@mufinka0 "Ale už na to nesmíš myslet,..koukat jen na to, co je před Tebou" ===== sprááááávně kočko, tak se mi to líbí, tak si to taky po sobě ještě jednou přečti 😉 platí to na nás na všechny 😉

misha83
6. led 2011

@mufinka0 To věřím, já jsem zatím spokojená (vím, zní to blbě, ale za neúspěchy nemůžu vinit doktory), takže proto nechci změnu.

mufinka0
6. led 2011

@vodni 😀 😀 😀 No to víš,..druhým se radí vždycky nejlíp... 😀 😀 😀 😀

misha83
6. led 2011

@vodni Super, děkuji. Jo a máme také ICSI, my máme problém oba s manželem (jsme se hledali až jsme se našli 😀 ).

mufinka0
6. led 2011

@misha83 Né, jasně že ne. Já taky nikoho neobviňuju, jen prostě jsem jim tam už nevěřila, že udělali maximum. Taky ty dva pokusy nelze ani jen srovnávat 😒 😒 Naprosto odlišný přístup a počet vyšetření. 🙂 A ty se chystáš kdy na 3??

misha83
6. led 2011

@vodni Jo a podívám se podrobněji na ta data, ať to je stejné, když jsi přes ty tabulky 🙂 , ještě jednou moc děkuji.

vodni
6. led 2011

@misha83 Jééé, no tak to opět podávám ruku 🙂 Já kolabující vaječníky a manžel minimum spermií, co se jen pomalu flákaj, a ke všemu mají 0,5 morfologii 😀 Teda pardóóón, teď jsme to vytáhli na 5% morfologii 🙂

misha83
6. led 2011

@lenceslava To mi taky radili, bohužel to asi u mě nestačí☹.

misha83
6. led 2011

@mufinka0 Oficiální zahájení bude podle toho, jak mi teď dopadne UTZ příští pátek. Teď to bude delší o ten čas, než se najde dárkyně☹.

misha83
6. led 2011

@vodni Jj, tak to jsme na tom fakt stejně, morfologii si hrdě udržujeme na 5🙂.

mufinka0
6. led 2011

@misha83 aha,..potřebujete dárkyni. To jsem netušila,..nějaký čas (psychické zotavení) jsem tady nebyla, takže nevím. Snad se najde brzy, abyste konečně mohli začít a aby jsi konečně našla na testu // 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru