• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@vodni Moc děkuji. No nebylo to při, tedy spíše po minulém pokusu jednoduché, srovnat se s tím faktem, že prostě mít "vlastní" miminko nebudu. Ale pan doktor byl úžasný, hrozně hezky nám vše vysvětlil. Probírali jsme to s manželem ze všech stran, on ani na chvíli o této možnosti nepochyboval, což mi dalo hodně síly a jdeme do toho.
6. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no nebylo to nic příjemnýho,ale zase žádná hrůza, zubař bývá horší, když to asi nejde volí tu narkózu
6. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Mě právě při prvním transferu mučili, jako jehňátko, ale teď u druhého transferu jsem vůůůbec nic necítila, jen jakoby menší tlak v děloze a takové š´touchání, ale bolestí bych to nenazvala. Je to zvláštní,..asi jsi byla hodně nervní a to se pak člověk stáhne a hotovo..
@ami33 JJ dilatace děložního čípku, prošťouchnutí jsem měla taky. Naštěstí jen před prvním IVF, pak už to nebylo třeba. Je to prý nějak kvůli tomu, aby se tam pak k vajíčkům a s embryjkem dobře dostali nebo co. Některý věci raději nezkoumám :sunglasses:
@ami33 To právě zkoumají tu průchodnost děložním hrdlem. Já při tom hrozně trpěla, nevadí mi žádné injekce, jak říkala hned u té první sestřička, naprosto masochisticky, jsem si ji píchla :grinning: , ale tohle byla hrůza. Právě proto, že to mám zůžené a ještě otočenou dělohu. Museli mi při tom vyšetření dělohu trochu natočit a zvednout čípek, nevím co tam je za body, ale sestřička mě pořád uklidňovala, že se mi za chvilku začne dělat zle a fakt ano, myslela jsem, že se pozvracím a pak jsem i dost krvácela. No ale to je právě proto, že to je špatně:frowning2:. Pak byly problémy i u transferu.
@misha83 Moc ti přeju, aby to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!! Už jsem tě do tabulky přidala, případně mi pak ještě napiš aspoň měsíc a rok, kdy byl 1 a 2. pokus, ať to máme ve stejné struktuře :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jsem úchyl na tabulky :grinning:)
6. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 jejda jejda, co si všechno musela vytrpět..mě se ptala jestli mi je šoufl,ale bylo to dobrý ani břicho pak nebolelo, ani kapka krve.
6. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 při transferu to nebolí,oni to preventivně zjištují ještě před tím,aby to pak nezkomplikovalo transfer. ted jsem při transferu byla jakási v kreči protože i to mě trošku bolelo. Ale nebylo to nic oproti tomu co jsem si zažila potom.
@misha83 Jaj... Tak mě to prošťouchnutí taky dalo dost zabrat, ale asi ne jako tobě. Prostě bolest jako pekelná mrcha, a pak jsem málem omdlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak to půl hoďky jsem to sice cítila pořád, ale už to bylo OK
@misha83 To zvedání čípku mi dělali poprvé u transferu,..byla jsem na OBI a tak prošťouchnutí nedělají,..bože!! Bylo to hrozný,..používali nějaký kleště a já byla spocená až na ...a bylo mi taky zle jako blázen. A pak že buďte u transferu v pohodě,.že... :unamused:
@vodni 1. pokus duben 2010, 2. pokus září 2010
@lenceslava jj,..to věřím. Ale už na to nesmíš myslet,..koukat jen na to, co je před Tebou :slight_smile: :wink:
6. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 :slight_smile: Ty jsi měla uplně stejné termíny jako já.. Byla jsem na oba na Unice?? Já byla v dubnu na Obilňáku a v září v Repromedě a teď v dubnu si tam půjdem pro mražáčky. :slight_smile:
6. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Byla jsi na oba na Unice tam mělo být :grinning:
6. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 a kde najdu tu tabulku prosím?
6. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Na oba jsem byla v Unice a zůstávám :slight_smile:
6. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 NO já si na OBI už prostě nebyla jistá, tak jsem šla na pohovor do Unici a do Repromedy a tak jsem skončila v REPRO, ale bylo setsakra těžký rozhodování :grinning:
6. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 no já měla to samé,dělohu mám taky zahnutou. sestřička mi tam dávala hadr na čelo a na křesla jsem ležela skoro v poloze stojka. :slight_smile: Mě potom doktor poradil že příště(i při transferu) nemám před tím třeba hodinu čůrat že plnější močák dělohu trošku nadvedne a čípek je potom přístupnější.Tak já dala na jeho rady a preventivně tři hodiny před tím jsem nešla. pak se smál když jsem ho upozornovala že jestli bude tlačit ješt víc tak ho asi počůrám :grinning:
6. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 "Ale už na to nesmíš myslet,..koukat jen na to, co je před Tebou" ===== sprááááávně kočko, tak se mi to líbí, tak si to taky po sobě ještě jednou přečti :wink: platí to na nás na všechny :wink:
6. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 To věřím, já jsem zatím spokojená (vím, zní to blbě, ale za neúspěchy nemůžu vinit doktory), takže proto nechci změnu.
6. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: No to víš,..druhým se radí vždycky nejlíp... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Super, děkuji. Jo a máme také ICSI, my máme problém oba s manželem (jsme se hledali až jsme se našli :grinning: ).
6. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Né, jasně že ne. Já taky nikoho neobviňuju, jen prostě jsem jim tam už nevěřila, že udělali maximum. Taky ty dva pokusy nelze ani jen srovnávat :unamused: :unamused: Naprosto odlišný přístup a počet vyšetření. :slight_smile: A ty se chystáš kdy na 3??
6. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jo a podívám se podrobněji na ta data, ať to je stejné, když jsi přes ty tabulky :slight_smile: , ještě jednou moc děkuji.
@misha83 Jééé, no tak to opět podávám ruku :slight_smile: Já kolabující vaječníky a manžel minimum spermií, co se jen pomalu flákaj, a ke všemu mají 0,5 morfologii :grinning: Teda pardóóón, teď jsme to vytáhli na 5% morfologii :slight_smile:
@lenceslava To mi taky radili, bohužel to asi u mě nestačí:frowning2:.
6. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Oficiální zahájení bude podle toho, jak mi teď dopadne UTZ příští pátek. Teď to bude delší o ten čas, než se najde dárkyně:frowning2:.
6. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jj, tak to jsme na tom fakt stejně, morfologii si hrdě udržujeme na 5:slight_smile:.
6. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 aha,..potřebujete dárkyni. To jsem netušila,..nějaký čas (psychické zotavení) jsem tady nebyla, takže nevím. Snad se najde brzy, abyste konečně mohli začít a aby jsi konečně našla na testu // :wink:
6. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek