• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@misha83 Dobrý! :wink: my ji tam horkotěžko vytáhli - chudáček manžel se obětoval polykat kde co, jak jsem mu naordinovala :grinning:
6. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já se pro dnešek loučím..jdu se natáhnout a číst si. Doufám, že zítra už mi bude líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podrobnější údaje do tabulky:
1. pokus - duben 2010, storno pro nereagující vaječníky
2. ICSI - OPU: 13. 9. 10, ET: 16. 9. 10, TT: 30. 9. 10 negativní
3. ICSI - březen 2010???, nyní divina
6. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Děkujeme. A ty jsi v jaké fázi nyní?
6. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni No hlavně, že to stačilo ne? Se dívám, že máš čerstvý pozitivní test. Tak potichounku gratuluji!
6. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 OK, tabulka opravena. No, potichounku... já jsem zatím tuze opatrná...
6. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Mufinka teď měla chvíli pauzu a na jaře se pustí do KETu
6. led 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 :slight_smile: no jo, pokud mrška dorazí tak jak má, tak jsem v těsném závěsu za tebou :grinning:
6. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni To chápu, já už raději taky. Do první pokusu jsem šla vyloženě natěšené, že to přeci vyjde no a nakonec jsme tam, kde jsme:frowning2:.
6. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 jsi tam kde jsi, kšáááá s takovými... :sunglasses: teď tě přece už za dva měsíce budou čekat embryjka a všechno bude dobrý :dizzy_face:
6. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky, za chvíli mi dorazí skorotaťka, takže budu muset vymyslet, čím bych ho tak uvítala :sweat_smile: Takže se dnes asi už rozloučím, ale zítra jsem tu opět od rána :wink: Musím sice na komplu pracovat, ale ono mi to nedá, abych si MK neotevřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jj, jsem věčný optimista, ale to víš, že jsem si to malovala trochu jinak. Každopádně tomu zase věřím, že to prostě musí vyjít:slight_smile:.
6. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsme si každá malovaly, no ale život to namíchal jinak, co se dá dělat, jedině se tomu hrdě postavit :wink: Je dobře, že už zase věříš, to je víc jak polovina úspěchu :wink:
6. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni To je fakt :slight_smile: .
6. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no není to nic moc. Břicho už pěkně tlačí. Jo jo zítra na kontrolu a už se dozvíme přesně kdy bude OPU. Tak udělej něco dobrýho skorotatkovi a pa
6. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... to jste toho napovidaly... :fearful: no predpokladam, ze tedka uz tu nikdo neni :frowning2: to nevadi... beztak nemam co psat... :cry:
tak aspon popreju dobrou noc :wink:
6. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jj, u nas je postup presne takovy, ze tedka menstruace, kterou jsem mimochodem dneska dostala :sweat_smile: presne podle intstrukci v unice :slight_smile: pak dalsi menstruaci zacnu brat marvelon a transfer lednacku vypada nekdy v breznu :slight_smile: to je za tisic let...
6. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to tak daleko není neboj. Uteče to jako voda a už půjdeš pro lednáčky. :slight_smile:
6. led 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a jak je už nachlazení přešlo?
6. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahoj jak se cítíš? Už jsi si zvykla na vlasy? :slight_smile:
6. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraví Vás podnapilý ( malinko ) hroch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nějak se mi podařilo vypít celou skleničku růžovýho vínečka samotné :sweat_smile: :astonished: No ale na uvolnění to je potřeba, že? :wink: A je to zdravé, že jo? :grinning: No nic, půjdu raději už do hajan, jen jsem Vám chtěla říct, že do Unicy jdu až za 14 dní, musela jsem to odložit kvůli manžovi, a chci aby tam byl se mnou, až nám budou sdělovat výsledky...
@vodni Ségra, jak je? :slight_smile: Doufám, že netrojčíš :grinning: Hlavně klídek, nic se neděje :wink:
6. led 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...myslela jsem celou lahvinku, né skleničku :grinning: :grinning:
6. led 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Kočenko, my budem na jaře bohovat spolu? :wink: Budeme silný spolubojovnice :dizzy_face:
6. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Určitě to rychle uteče, mně připadne, že ten čas teď nějak utíká ještě rychleji než vloni :slight_smile: .
7. led 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky! Tak zase ta práce z domu... tj. v druhém okně otevřený MK :wink:

@drndapetka @pampeliska36 kočky to už máte za chvilinku :dizzy_face: A jestli se to povede někomu takovému jako já s manžou, tak se to musí povést snad každému :wink: Akorát to chce ten pekelný čas, vemte si, že jste vlastně na začátku - máte teď KETy, já měla za sebou celý 3 kompletní cykly...
Ségra, doufám, že sis připila i na mé vodníky... Jo a netrojčím, dnes mám zase trochu lepší náladu :wink: (koukni do fotoblogu na dnešní test)

@ivetule moc na tebe myslím a držím od rána pěsti, aby folíci byli ukázkoví :wink:

@misha83 přesně tak, já mám rok 2010 spojený v takové jedno velké píchání, pořád jen příprava injekcí, točení kolečkem estrofemu... Létí to fakt hrozně,,, :sweat_smile:
7. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jéééé, koukám, že jdeš za 14 dní - a nejdeš 19.????? :sunglasses:
7. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jdu 20týho :sunglasses:
7. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ahoj ségra, a co jinak - pořád v práci? Teď už by mohl být trochu klid ne?
7. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka A jak dopadla včerejší pijatika? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Růžové mňam :slight_smile: Na silvestra jsem si dala nealko šampus a byl to pěkný hnus :confounded:
7. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
ahoj, jasně, že jsem si zvykla (taky co jinýho mě zbylo). :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale vážně, začíná se mi to líbit.
Ty jdeš dnes na Unicu na kontrolu, viď? Tak ať vše dobře dopadne.
7. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek