CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
9. led 2011

@andinecka to snad pro jednou vadit nebude 😉 Že ty bys chtěla utroš baštit napořát 😀 Hele, já myslím, že později to už snad ani nemá cenu..., kdo ví, jestli to pak spíš neškodí... 😕

vodni
9. led 2011

@andinecka Jééé, díky, vstávat budu ráda brzo - vezmu to přes laborku, takže jsem už napjatá 😀

jezulicka
9. led 2011

@andinecka ahojky, tak jak ti je?co váha?papkáš hezky?já se mám celkem fajn jen teda ven nechodím
ale i bych se bála , abych nespadla jsou tu chodníky hodně kluzké...vidím, že zase řešíš utroš normálka ho jez a jak půjdeš na utz tak pak ho přestaneš užívat...já jdu na utz ve středu tak jsem tedy zvědavá....snad bude vše ok...budou mi brát zase nějaké odběry tak opět nervy.... 😒

andinecka
9. led 2011

@jezulicka
váha asi poletí z okna, ted mě naštvala. je totiž asi nějaká spešl - když jsi oblečená, tak vážíš méně než neoblečená.
nějak nechápu.
Já chtěla jít ven, začlo pršet a tak tvrdnu doma. Aspoň se dívám na lyžování. 😝 😝

ve středu zase uvidíš svého mimíška- to se máš a určitě zase dostaneš fotku.
Snad už ten hematom bude pryč a ty budeš moci jít ven.

jezulicka
9. led 2011

@andinecka co máš z toho já taky tvrdnu doma,ted si luštím a čučím na zprávy...no vážit se zase budu na gyndě na poradně tak to nechci vidět...u nás dnes jinak bylo hezky svítilo slunko úplné jaro...kéž by už bylo...at už je aspon březen hned to bude veselejší že??tobě to už taky uteče na utz...a dostaneš taky fotečku určitě... 😉

ivetule
9. led 2011

Holky já jdu až v úterý. Máme tam být na půl devátou tak potom držte palce.
@vodni ty se šetři a v práci opatrně. Jsem zvědavá jaká bude hodnota už s krve.

vodni
9. led 2011

@ivetule Jej, promiň, jsem to popletla, myslela jsem v pondělí 😅 To máme teď obě pěkně napínavé viď?

lenceslava
9. led 2011

Čauky kočky. Jak jste to myslely že dělají OPU i bez narkozy??

vodni
9. led 2011

@lenceslava čau, no já to měla - ono to není úplně bez narkozy, dali mi něco do žíly (prý ti díky tomu má být všechno jedno 😝), ale nespíš, všechno vnímáš, povídáš si s doktorem a koukáš na hodiny na zdi jak to rychle utíká 😉

lenceslava
9. led 2011

@vodni to je nejaká novinka. No tak ale to bych asi nechtěla.Radši se na to nechám uspat.

vodni
9. led 2011

@lenceslava no když máš jen takový "úlovek" jako já, tak je to opravdu v pohodě. ALe u většího počtu se to stejně nedělá

andinecka
9. led 2011

@jezulicka
no, jak se znám, tak mu to určitě řeknu, že jsem to brala dál. Neumím lhát. takže trapas.

Závidím ti to počasí. my nakonec šli na půl hodky ven a já přišla celá mokrá - prý že jenom mží.
Teď jen doufám, že to mokrý venku nenamrzne.

andinecka
9. led 2011

@vodni
prosím - IP

misha83
9. led 2011

@pampeliska36 Byli jsme v Rakousku na Stuhlecku. Paráda!!! Ale jsem totálně vyřízená 🙂 .

misha83
9. led 2011

@vodni Tak mě i při malém počtu uspali, ale to možná proto, že se tam tak blbě dostávali.

ami33
10. led 2011

@lenceslava no taky sem to četla ty jejich zážitky z OPU bez nárkózy a jako sem docela v šoky...chci prostě narkózu a basta...bojím, bojím. ☹

ami33
10. led 2011

Hój holky, tak jak se vede?koukám každou čeká něco, ultrazvuky, laborky...no všem držím palečkys ať tu máme jen samé pozitivní zprávy.

andinecka
10. led 2011

@ami33
ahoj, je to fakt, každou z nás něco čeká 🙂

jezulicka
10. led 2011

@andinecka ahojky tak co?byla jsi nebo volala k těm doktorům?to přece není možné, aby byli ti doktoři tak blbí...

andinecka
10. led 2011

@jezulicka
abych ti řekla pravdu, ani tam nechci volat - bojím se. takže fakt nevím.

andinecka
10. led 2011

@jezulicka
a jak jim to mám říct???

jezulicka
10. led 2011

@andinecka a čeho se bojíš?prostě jim to řekni tak jak ti oni to vše řekli a co máš dělat?nemůžou ti nic říct musí ti jen pomoct tak se neboj...

jezulicka
10. led 2011

Napsala sem ti ip..

ami33
10. led 2011

@andinecka no s těmi léky to je prekérka,ale jak píše jezulinka...volej..kdo jinej by ti měl říct co a jak.

vodni
10. led 2011

Ahoj kočky, ráno jsem nestihla přidat test do fotoblogu, ale je jako včera, testovací silnější než kontrolní, dnes dokonce i začala tmavnout trochu dřív 😉 A dnešní hCG je 1487 😵 😵 😵 To vypadá slušně, že? 😝

ami33
10. led 2011

@vodni ahoj, jen tak dál, je to nádhera...hlavně se opatruj...a ty poznáš podle HCG jestli bude mimouš nebo mimouši? já se v tom ještě tak nevyznám.

andinecka
10. led 2011

@vodni
Hcg je více než slušný - je supeeeer 😝

teckovanaorchidej
10. led 2011

ahoj holky, vodni, to ale krásné numero 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vodni
10. led 2011

@ami33 no já osobně to nepoznám 😝 Ale obecně podle nárustu a výšky čísla se poznat dá... Ale tak nějak přibližně. U vícečetného jsem viděla ale dnešní den hodnoty už třeba kolem 8tisíc... On je ten rozptyl na každý den opravdu hoooodně široký, takže se to moc nedá takto posuzovat myslím...
Nechci se teda rouhat, ale dovjitá nadílka... no... ehm... Vždyť jsem měla jedno embryjko 8 buněčný, a to druhý mělo jen 5 buněk...

vodni
10. led 2011

@teckovanaorchidej 😵 😵 😵 Jo sedím v práci v kanclíku a slzím dojetím 😵 😵 😵 To bude dnes pracovní výkon 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru