• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@vodni co máš z toho, tak si zaslz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a co taťka na to?
10. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák dítě, jak k tomu příjde, mít šílenou matku
10. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
@vodni
souhlasím s orchidejkou.
je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni gratuluji to je krásné číslo tak ted už je to jasný huráá,super...a uvidíš zda bude jedno nebo dvě na utz musíš počkat...a v práci už to ví??
10. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no tak vidíš sem ti to říkala...nesmíš tak vyšilovat dítku to nedělá dobře takže klid...mamino..
10. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
v mým věku je těžký nevyšilovat
10. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Vůbec nic se neděje. Spletla jsi se jenom o jeden den. Jinak mo moc gratuluju to je ,ale krásnej nárust. Mám s tebe moc velkou radost. Vodníčco se drží moc a moc pěkně.
:slight_smile:
10. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ale ale...jaký věk?vždyt jsi mladá tak právě proto musíš být klidná až ti bude 60 pak vyšiluj :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka klid a užívej si to. Neboj je všechno v pořádku. Taky jsem se vždycky těšila na další kontrolu,že budu vědět že je mimi v pořádku. Jinak furt jsme nemocní. :frowning2:
10. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte co nejvíc zabírá na kašel? Nemůžu se ho zbavit. :frowning2:
10. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule chudák malej tak at se brzy uzdraví... :frowning2:
10. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule jo ty jsi nemocná?tak zkus nějaké kapkya je dobrý mucosolvan,nebo zkus hedelix záleží jaký máš kašel.. :fearful:
10. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka děkuju. Bohužel malej i já. Donesl to manža ten už je z toho pryč a ted jsme já i malej. :frowning2:
10. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule to je tak vždycky někdo to donese ten se z toho dostane rychle a pak ti ostatní postupně ulehají..tak se hezky kurýrujte,,to počasí je taky hrozné.. :angry:
10. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej taťka slzí taky a už se v smskách podepisuje "tatka" :wink:
10. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka v práci tajím vše :grinning: To je ještě příliš brzy říkat hop... :pensive:
10. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahoj :grinning: coze??? to o tom estrofemu a stitne zlaze me zajima!!!!!!!!!!!!! ???
10. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jeeeeeeeeeeeeeeeeeee PREKRASNA hodnota!!! :grinning:
10. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule ahoj kocko! zkus se zeptat v lekarne a oni ti podle toho jaky ten kasel je, poradi... ja brala ACClong sumive tablety :dizzy_face:
10. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj kocko :wink: taky si myslim, ze na to oznamovani je jeste HOOOOODNE casu :wink: mam velikananskou radost a budu se tesit na 19teho :grinning:
10. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoj taky beru to HCC a ještě si stříkám do krku tamtum verde a dneska to vypadá ,že kašel je konečně na ústupu,ale zase se mi začíná spouštět s nosu. Ach jo ted se to vůbec nehodí abych byla nemocná, :frowning2:
10. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule ACH JO... to teda moc ne! ale musis se vykuryrovat do ET :wink: a to se vykuryrujes :grinning: :grinning: :grinning: myslim na tebe!!! zitra at mas krasne vajucha a at se kraaaaaasne vyviji a co si budem rikat... at ma i manzel "svuj" den :wink:
10. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 děkuju ti moc za povzbuzení. Nějak začínám mít strach ,že kvůli tomu nachlazení to nebude ono. Ale říkali,že ET by měl být až v neděli tak snad už budu fit. Nebo ne snad ,ale prostě musím. :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule ahojky ja som tiez bola prechladnuta a tieklo mi s nosa, na to je dobry vibrocil... u mna učinkuje dobre a prestalo mi tiecť z nosa
10. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule já zapomněla, že ty jdeš zítra na opu?tak to ti moc držím pěstíky at máte ten nejlepší den s manželem a at máte co nejvíce vajíček a kvalitních hlavně...tak se drž zítra..tfuj tfuj... :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule to se urcite vykuryrujes!!! spoustu caje s medem a citronem, spoustu vitaminku, dej si i nejake leky a pokud ti zacina ryma dej si teplo na celo (ja si nekdy nahreju ten polstarek a nebo si dam satek na hlavu... at jsou ty dutiny v teple), ono se ti to spusti jeste vic a budes mit pokoj. muzes pouzivat i kapky do nosu (ja pouzivam s morskou soli a jeste cimsi...)
mooooooooooooooc na tebe myslim!!! a neboj... to se das urcite do kupy :wink:
10. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
zítra držím palečky a přeji ti, aby vše proběhlo v klidu.

Ono to musí být těžký, kurýrovat se s malým dítětem. Nenechá tě vydechnout, viď?
10. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka diky za IP... taky jsem ti napsala :wink:
10. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak jsem si svoji (nasi) doktorce taky napsala... byla jsem tam na krvi, tak o vysledek a taky jsem se ji na to zeptala... :sweat_smile:
10. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
Co jsi ji psala? (IP)
jsem zvědavá, co ti napíše.

Já jí psala v so a včera mi odpověděla.
tak jsem hned psala druhej mailík a ještě nic. telefony klasika - nebere nikdo. je to tam jako začarovanej zámek.
10. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek