CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
10. led 2011

@vodni že nás tady v tom nenecháš...že počkáš až budem taky tlačit pupky 😀 😀 😀

raduza2
10. led 2011

@pampeliska36 ahojky pampelko ,no jen a jen dobře jsem spokojená 😉

ami33
10. led 2011

nic musím jít trochu pouklízet, páč zejtra ms a pak injekce a bůhví jak mi bude hehe

pampeliska36
10. led 2011

@raduza2 tak to jsem rada!!! 😉 skoro vubec te ani "nepotkavam" na FB... asi toho mas az nad hlavu, co?

raduza2
10. led 2011

@pampeliska36 tak víš jak to je když člověk nastoupí do novýho zaměstnání ,ale dá se to pak dolítneš dom ....,však to znáš no ted se momentálně u mě nic neděje tak sem nechci holkám moc líst ,ale koukám každý den co je nového

vodni
10. led 2011

@ami33 jasně že nenechám 😀 Myslím, že počkám až na lenceslavu do srpna 😀

vodni
10. led 2011

@raduza2 ale my chceme abys nám tu lezla ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

raduza2
10. led 2011

@vodni tak já jsem nakukuji a kdyý vidím že se něco blíží jako třeba opu atd. tak na Vás všechny moc mylsím a držím palečky všem

jezulicka
10. led 2011

@raduza2 ahoj radi, tak tě zase vidím po dlouhé době,,,, 😉

lenceslava
10. led 2011

@vodni jak jsi to myslela že počkáš na mě do srpna??

lenceslava
10. led 2011

@raduza2 čau sousedko? jak se rozváží??

lenceslava
10. led 2011

@jezulicka Ahoj těhulko. Už je to lepší?

jezulicka
10. led 2011

@lenceslava jo už je mi výborně je to mnohem lepší...jsem moc ráda... 😉 a jak ty jak se tobě daří?? 😉

raduza2
10. led 2011

@lenceslava ahojky leni vybordelně 😀 ,ne ne mylsím že to bude v pohodě 😉

raduza2
10. led 2011

@jezulicka ahoj ty by jsi měla jít ted někdy na utz že ?? tak držím vše co mám at je to už konečně dobré

lilllu
10. led 2011

Ahoj holky. Dneska jsem byla na NT screeningu a nestacili jsme se divit. Vime OPU, ET a mimco je o 9 dni starsi 🙂 no tak nevim...

@jezulicka, @andinecka byly jste taky na NT screeningu?

mufinka0
10. led 2011

@vodni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulace!!!!!!!!!!!!! To je skvělý! Mám z Tebe radost!!! Moc na Tebe myslím, už to bude jen růst a růst, neboj se 🙂

mufinka0
10. led 2011

@jezulicka ahojky 🙂 Taky na Tebe budu myslet při UTZ 😉 😉 😉 😉

andinecka
10. led 2011

@lilllu
ahoj, já ještě nebyla nlkde

A ten ultrazvuk ukazuje dny těhu? Jak může mít miminko o 9 dní starší???

lilllu
10. led 2011

@andinecka no, je to ten placenej utz, co se dela ve 12-13 tydnu. Meri tam nosni kustky, sijovy projasneni a berou ti i krev. Takze potom co tam dnes to mimco premeril, tak mu vyslo prave ze je o 9 dni starsi a termin porodu mne presunul na drivejsi....

vodni
10. led 2011

@lenceslava tys myslím psala, že půjdeš někdy v létě ne? Tak že tady s váma budu i s pupkem, jestli bude 😉

vodni
10. led 2011

@lilllu A není to tak, že jsou ty dny kolik mimi "odpovídá"? Teda třeba jako kdyby to byl větší cvalik, že by byl prostě na dané stádium větší... 😕 Ale já jsem stále ještě nováček v tomto směru, takže se asi pletu... 😅 A na NT jsi byla v Brně na Veveří?

vodni
10. led 2011

jo a kočky, přidala jsem dnešní foto 😉

raduza2
10. led 2011

😵 @vodni krááásnááá

lenceslava
10. led 2011

@vodni Jo tak to potom jo. já už myslela že přemýšlíš nad hloupostma!!(Známe ty tvoje pochybnosti)

lenceslava
10. led 2011

@jezulicka to jsem ráda že už je ti líp.

vodni
10. led 2011

@raduza2 😵 právě se snažím nějak přemluvit, že zítra už nemá smysl čůrat po papírcích 😉 Jsem zvědavá, jak mi to momentální přesvědčení vydrží 😀

raduza2
10. led 2011

@vodni a já mylsím že pro radost počůrat můžeš,ale silnější už určitě být nemůže než je ,opravdu je krasna

vodni
10. led 2011

@lenceslava No jo, tenhle pokus mám celý (a doufám, že opravdu se vším všudy) úplně naopak. U minulého jsem měla dobrou reakci, naprosto jasný pocit, že vše je OK, spouuuuuusty optimismu... Je pravda, že teď je pochybností pořád dost, ale teď jsem to opravdu myslela jako že z diskuze nezmizím, budem tu spolu všechny, dokud to spolu všechny nedáme 😉

vodni
10. led 2011

@raduza2 no pro radost 😀 - ono je to spíš k vzteku - jak chodím furt na malou, tak musím i v noci a to se strašně přemlouvám nejít, aby to bylo koncentrovanější (samozřejmě nevydržím, ale vždycky se tak půlhodinky přesvědčuju, že se mi nechce 😝). Pak samozřejmě jdu, ale tím snažením se celá proberu a pak nemůžu dlouho usnout. Takže jsem ráno jak po prohýřené noci 😀 😀 😀

lenceslava
10. led 2011

@vodni bude se vším všudy. A děkujeme že nás v tom nenecháš. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru