• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
@pampeliska36 ahojky pampelko ,no jen a jen dobře jsem spokojená :wink:
10. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni že nás tady v tom nenecháš...že počkáš až budem taky tlačit pupky :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic musím jít trochu pouklízet, páč zejtra ms a pak injekce a bůhví jak mi bude hehe
10. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak to jsem rada!!! :wink: skoro vubec te ani "nepotkavam" na FB... asi toho mas az nad hlavu, co?
10. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak víš jak to je když člověk nastoupí do novýho zaměstnání ,ale dá se to pak dolítneš dom ....,však to znáš no ted se momentálně u mě nic neděje tak sem nechci holkám moc líst ,ale koukám každý den co je nového
10. led 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jasně že nenechám :grinning: Myslím, že počkám až na lenceslavu do srpna :grinning:
10. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ale my chceme abys nám tu lezla :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
10. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak já jsem nakukuji a kdyý vidím že se něco blíží jako třeba opu atd. tak na Vás všechny moc mylsím a držím palečky všem
10. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj radi, tak tě zase vidím po dlouhé době,,,, :wink:
10. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jak jsi to myslela že počkáš na mě do srpna??
10. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 čau sousedko? jak se rozváží??
10. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahoj těhulko. Už je to lepší?
10. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jo už je mi výborně je to mnohem lepší...jsem moc ráda... :wink: a jak ty jak se tobě daří?? :wink:
10. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahojky leni vybordelně :grinning: ,ne ne mylsím že to bude v pohodě :wink:
10. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj ty by jsi měla jít ted někdy na utz že ?? tak držím vše co mám at je to už konečně dobré
10. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dneska jsem byla na NT screeningu a nestacili jsme se divit. Vime OPU, ET a mimco je o 9 dni starsi :slight_smile: no tak nevim...

@jezulicka, @andinecka byly jste taky na NT screeningu?
10. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace!!!!!!!!!!!!! To je skvělý! Mám z Tebe radost!!! Moc na Tebe myslím, už to bude jen růst a růst, neboj se :slight_smile:
10. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahojky :slight_smile: Taky na Tebe budu myslet při UTZ :wink: :wink: :wink: :wink:
10. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu
ahoj, já ještě nebyla nlkde

A ten ultrazvuk ukazuje dny těhu? Jak může mít miminko o 9 dní starší???
10. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no, je to ten placenej utz, co se dela ve 12-13 tydnu. Meri tam nosni kustky, sijovy projasneni a berou ti i krev. Takze potom co tam dnes to mimco premeril, tak mu vyslo prave ze je o 9 dni starsi a termin porodu mne presunul na drivejsi....
10. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tys myslím psala, že půjdeš někdy v létě ne? Tak že tady s váma budu i s pupkem, jestli bude :wink:
10. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu A není to tak, že jsou ty dny kolik mimi "odpovídá"? Teda třeba jako kdyby to byl větší cvalik, že by byl prostě na dané stádium větší... :confused: Ale já jsem stále ještě nováček v tomto směru, takže se asi pletu... :sweat_smile: A na NT jsi byla v Brně na Veveří?
10. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kočky, přidala jsem dnešní foto :wink:
10. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: @vodni krááásnááá
10. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jo tak to potom jo. já už myslela že přemýšlíš nad hloupostma!!(Známe ty tvoje pochybnosti)
10. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka to jsem ráda že už je ti líp.
10. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :dizzy_face: právě se snažím nějak přemluvit, že zítra už nemá smysl čůrat po papírcích :wink: Jsem zvědavá, jak mi to momentální přesvědčení vydrží :grinning:
10. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a já mylsím že pro radost počůrat můžeš,ale silnější už určitě být nemůže než je ,opravdu je krasna
10. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava No jo, tenhle pokus mám celý (a doufám, že opravdu se vším všudy) úplně naopak. U minulého jsem měla dobrou reakci, naprosto jasný pocit, že vše je OK, spouuuuuusty optimismu... Je pravda, že teď je pochybností pořád dost, ale teď jsem to opravdu myslela jako že z diskuze nezmizím, budem tu spolu všechny, dokud to spolu všechny nedáme :wink:
10. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no pro radost :grinning: - ono je to spíš k vzteku - jak chodím furt na malou, tak musím i v noci a to se strašně přemlouvám nejít, aby to bylo koncentrovanější (samozřejmě nevydržím, ale vždycky se tak půlhodinky přesvědčuju, že se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Pak samozřejmě jdu, ale tím snažením se celá proberu a pak nemůžu dlouho usnout. Takže jsem ráno jak po prohýřené noci :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni bude se vším všudy. A děkujeme že nás v tom nenecháš. :wink:
10. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek