• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@ivetule Ivetko, to je paráda :wink:
13. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já jsem se dnes taky nevyspala skoro vůbec,blokla se mi krční páteř tak jsem nevěděla jak si mám lehnout...hrůza...a co ty jsi blbla??, :angry:
13. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky no tebe jsem tu neviděla nějak déle...tak jak to jde mamino?jak ti je? :wink:
13. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
@ivetule no to jsou zprávičky, krásně se drží, jen tak dál. :slight_smile:
@vodni jak ty holka? zas je o den víc těhotněji? jak se cítíš?
@andinecka zas bude dobře, já dneska taky spala na prd

Tak jinak holky dneska ráno byl teda první Puregon. :slight_smile: Byla jsem trochu v šoku z toho jak to šlo lehce,
rychle a bezbolestně. Jsem nadšená. Zase se můžu na chvilku uklidnit hehe :grinning: .
13. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance Ahoj, tak jak s tebou? Doufám že už je ti líp a jak to na tebe lezlo, že už to i slezlo.
Jak jsi to dnes ráno zvládla s Puregonem? Věřím, že stejně dobře jak já, páč my jsme holky šikovný. :slight_smile:
13. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule tak to je paráda to jich máte tolik ..a kolik si teda necháte zavést?to vám ještě zbyde na další pokus...a můžete mít i 6dětí :grinning: :grinning:
13. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka @ami33 Ahoj kočky, chodím na pár hodin do práce, ne sice každý den, občas pracuju z domu, ale nechci jen trčet doma a myslet na to, jestli jo nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi normálně, vše probíhá stále stejně, tj. občasné dloubání, bílý výtok, a taky špatně spím... (chutě ani blití žádné, a jsem ráda). Včera jsem se rozhodla, že na krev už nepůjdu a papírky už taky očůrávat nebudu, stejně už není co bych mohla ovlivnit, takže se jen v rámci možností opatruji, snažím se trochu inovovat svoji stravu, užívám femibion a jinak prostě funguju :wink: Opět jsem najela na svoji klasickou čekací disciplínu a trpělivě počkám až na ultrazvuk :grinning:
13. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to si udělala asi fakt nejlépe na utz uvidíš přesně co a jak..už ti to uteče...už jen 5 dní a uvidíš mimi... :slight_smile:
13. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to zní rozumně, 5 dní to už je chvilka...příští týden to tu bude novinek a zpráviček jéjé.
13. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozumné to je, teď ještě odolat :grinning: Ale jo, já se celkem ovládám, aspoň zatím :sunglasses: Stejně bych nic nevyřešila, kdyby se mi další hodnota hCG třeba nepozdávala - jen bych začala trojčit. A stejně tomu prd rozumím, tak se tím nebudu prostě zabývat a počkám na ten ultrazvuk.

@jezulicka kéž bych ho viděla :wink:

@ami33 Počkej až budeš v čekárně na test nebo pak na ultrazvuk ty - pět dní, to je příšerně dlouhá doba, žádná chvilka :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já vím :grinning: :grinning: věčnost i pro mě, sem tě chtěla trochu upokojit :grinning: :grinning: hehe...se tu tlemím
13. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Jééé a já to blbě dočetla - gratulka k prvnímu puregonu :slight_smile: Zajíždí jak po másle co? :grinning: Jde o to jen propíchnout tu svrchní vrstvu, pak už to jede samo :wink: To je u tohohle protokolu lepší, že je tam míň injekcí, když jsem poprvé měla dlouhý, tak kůže už pak tak jakoby "ztvrdla" a když jsem chtěla jehlu zapíchnout, tak se kolem jehly udělal ďolík, a nechtělo se to propíchnout. Tohle je prostě parááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prosím vás je tu někdo kdo měl "nativ" KET ??? Mohly byste mi napsat průběh? díííky
13. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Ahoj, měla ho mít pameliška, ale nakonec z toho sešlo.. Ale asi by ti řekla, jak to být mělo :wink:
Co Štěpánek?
13. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Ahoj, měla ho mít pampeliška, ale nakonec z toho sešlo.. Ale asi by ti řekla, jak to být mělo :wink:
Co Štěpánek?
13. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, místo opravy překlepu se mi to poslalo dvakrát, tak pardóóón :sweat_smile:
13. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
chtěla jsem zavřít dvířka od kuch. linky a ona to dostala do hlavy.
Hned šla k zemi. Ještě že nemá víc jak 50 kg. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Večer pak byla pryč a nebrala mě mobil.
Pak jsem v noci měla měla nepřijatý hovor od jejího táty a horor byl na světě :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Naštěstí je v poho.

@ami 33 - díky
chceš se pobavit? Já si puregon píchla tou velkou jehlou (strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýý)
13. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
chtěla jsem zavřít dvířka od kuch. linky a ona to dostala do hlavy.
Hned šla k zemi. Ještě že nemá víc jak 50 kg. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Večer pak byla pryč a nebrala mě mobil.
Pak jsem v noci měla měla nepřijatý hovor od jejího táty a horor byl na světě :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Naštěstí je v poho.

@ami33 - díky
chceš se pobavit? Já si puregon píchla tou velkou jehlou (strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýý)
13. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
- nějak mě zlobí MK
taky jsem chtěla opravit překlepy a píšu si 2 :frowning2: x
13. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ty jo, a jak jsi tam tu velkou jehlu dala? :confused: Vždyť to na to pero nejde nasadit, a vůbec - do břicha se musí píchat jen tou krátkou :confused: No, ale přežila jsi, prcek to taky zvládl, tak asi ok :wink:
V poslední době ten kůň nějak špatně jezdí :angry: Už mě to dost vadí, jak to furt vypadává, nebo to jde hrozně pomalu atd. :rolling_eyes:
13. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni aha, já si právě říkala, že se to tu jednu dobu řešilo a ono z toho nakonec nic nebylo :unamused: Ptala se kamarádka, tak jsem chtěla být za chytrolína :sunglasses: zas nic :rolling_eyes:
Štěpka je zlatej kluk, jí, spí, kadí, čůrá, prdí a čučí... :dizzy_face:
13. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jak velkou? sis tam jako dala velkou od jiných injekcí jo? :grinning:
13. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka necháme si zavést dvě. No to určitě ne šest. To bysme asi neuživili. :grinning:
13. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten koník nějak blbne. Hrozně dlouho to trvá než to něco udělá. Anebo nefunguje vůbec. :frowning2:
13. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni snad se budou držet dobře i dál a hlavně od neděle u mě. Jinak děláš dobře. Máš pravdu,že s tím už nic neuděláš a musíš vydržet těch pět dní a potom už budeš mít jistotu. Já pevně věřím,že to budou dobrý zprávy co se toho 19 dozvíš.
13. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky vajíčka se drží. Máme furt 13. Zítra už budou volat oni a upřesní přesnou hodinu kdy v neděli. :slight_smile: Už je to hrozně blízko. :unamused:
14. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Jupíííí, to je paráda :dizzy_face: Za chvilinku je už budeš mít u sebe :wink: Moc gratuluju :dizzy_face:
14. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak všem ahoj :dizzy_face: Já dnes opět čůrala na papírek :sweat_smile: Ale bylo to brzo ráno, takže jsem to vyfotila až s velkým zpožděním, a je to už dost zaschlé-vybledlé. Nicméně, testovací lezla hned a silná, ještě než to stačilo dorazit ke kontrolní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kontrolní dlouho vypadala jen jako takový duch :wink: Takže snad žádná změna ve vývoji :wink:
14. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Ivetko,super :slight_smile: moc gratuluji k úrodičce, to jsou ale pořádní bojovníčci :grinning:
@ami33 tak dnes druhá injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jde to jako po másle, holky šikovný jsme :sunglasses:
@vodni díky za odpověď na ten paralen, hned jsem si ho lupla a šla do postele :wink: dnes je mi už líp , jen se mi hůř dýchá, ale než pojedu na OPU tak snad už budu v pohodě :wink: Dobře, že jsi počůrala papírek, dušička je klidnější, viď, ale neboj 19. uvidíš na vlastní oči, že je mimí(sci) zdravoučké, já ti tam budu držet pěsti osobně :grinning: jsem tam taky objednaná na 1.utz
14. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance Ahoj, gratulka k druhému píchu :wink: Snaž se být co nejvíc v teple, čajík, medík, postýlka... U OPU by mohlo vadit, kdybys byla hodně nachlazená a měla ucpaný nos... Ale do čtvrtka-pátku nebo na kdy OPU vyjde už budeš určo fit :wink:
14. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek