CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
28. led 2011

@vodni no přesně u toho Agolutin, citím jen včeličku a nic víc,ani jak natahuje a pak vytahuje jehlu...jde mu to skvěle
@croyance gratuluji k vajíčků, ať se krásně drží 🙂

Jinak holky...dneska ET...ze tří embryek se dnes jedno zastavilo ve vývoji, takže zbyli dvě moruly, které se zavedli a do mrazáčku není nic,ale neva, páč já těm dvou strašně moc věřím a budu věřit až do konce.

ami33
28. led 2011

@kac3nka ty datumy jsou v pořádku, já to měla přsně tak, menstruace ti přijde až po vysazení Marvelonu, neboj mají to všechno vypočítané.

kac3nka
28. led 2011

@ami33 počkej a píchat se teda začíná kdy? Já už v tom mám zmatek 😅 Gratuluji k ET, snad to dopadne, tak jak má 😉 Já doufám, že se tentokrát k ET taky dostanu...

ami33
28. led 2011

@kac3nka to dostaneš pak na rozpisu, podle MS, já měla ms 11.tého a první injekce byla 13.tého.

kac3nka
28. led 2011

Aha, tak vidím, že jsem to úspěšně zapomněla...

ivetule
28. led 2011

@ami33 tak moc gratulujeme a at se embryjka krásně drží aspon těch 9. měsíců. Kdy máš testovat? 🙂

ami33
28. led 2011

@ivetule díky, doufám v to...testování bude 13.2 těsně před valentýnem 🙂

vodni
28. led 2011

@croyance Velká gratulace k dvěma šampionům 😉 Za chvilku už budou utebe 😉
@ami33 Tak jsi na tom stejně jako já u druhého ivf, takže moc držím pěsti, aby pendolína udělala pěkné dvě kolejnice 😉
@kac3nka Datum zahájení stimulačního cyklu nerovná se začátek píchání 😎 Je to kontrola, kde se podívají, jestli je všechno v pořádku, udělají ultrazvuk dělohy, a jak vysadíš marvelon, budeš čekat na mrchu, až dorazí, začneš píchat třetí den...

petapete
28. led 2011

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, jak jste spokojený v CAR Unica? Nás nejspíš příští měsíc čeká malinko intenzivnější řešení situace kolem těhotnění (snažíme se už přes rok a pořád nic, resp. jedno biochemický těhu, jinak nic) a jsem domluvená se svojí gyndařkou, že by se udělal hormonální profil (ten mi předpokládám udělá ona u sebe v ordinaci) a manžela odeslat na spermiogram...tak právě řeším kam a napadla mě právě Unica, tak bych chtěla vědět nějaké reference...

vodni
28. led 2011

A jinak kočky ahoj všem. Já teď na pár dní na koně plánuju nejít... Vždycky jsem myslela, že mě nic rozhodit nemůže, resp. že prostě něco co povídají jiní na mě vliv až tak nemá... No ale asi má 😕 takže jak se mi začalo přibližovat datum vysazení progesteronu, tak jsem čím dál víc skončila u toho, že jsem to začala taky "řešit", i když je to něco, co mi moc není podobné 😅 Hm, a mám obavy, že jsem si pod vlivem toho problémy natolik vsugerovala, že jsem včera večer začala špinit 😔 Jen hooooodně slaboučce (jen světloučce hnědá šmouha na papíru na wc) a jsem stále přesvědčená, že to nic neznamená, ale prostě mě to vystrašilo. Takže po konzultaci s doktorem musím brát dál utroš a zároveň jsem se rozhodla, že koně vypouštím a dám vědět až v pondělí po kontrole...
Takže všem pěkný víkend a @ivetule v pondělí ráno půjdu na záchod s tebou a budeme tu čárku hypnotizovat společně, aby vyskočila co nejdřív 😉

vodni
28. led 2011

@petapete My jsme tu spokojené, jinak bychom tam nechodily 😉 Pokud chceš víc info o tom, jak to na unice probíhá, podívat se, jak jsme z naší diskuze úspěšné apod., podívej se na náš fotoblog https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ Jinak myslím, že volba je vždycky strašně subjektivní, co vyhovuje jednomu, druhému ne. Takže asi je nejlepší navštívit poradnu ve více centrech a rozhodnout se podle toho, kde to na tebe bude nejlíp působit... Hodně štěstí 😉

petapete
28. led 2011

@vodni - děkuji, do blogu s dovolením nakouknu🙂. U nás půjde zatím spíš asi jen o ten spermiogram (teda doufám🙂), protože se "úspěšně" nesnažíme ještě až tak dlouho - já do září měla anovuláky, teprve od září mi snad chodí ovulace pravidelně každý cyklus, takže vlastně platných pokusů bylo teprve pět, ale tím, že už se snažíme od konce roku 2009, tak bychom právě rádi aspoň ten spg a HP měli udělaný, abychom se zbytečně nesnažili další měsíce, ono je to přeci jen nápor na psychiku...takže chceme "proklepnout" a pokud by byly výsledky ok, tak tomu ještě dát čas, ale kdyby byl problém, tak ať už se to nějak řeší a někam posune...

ivetule
29. led 2011

@vodni ahoj ty jsi prostě zlatá. 🙂

misha83
29. led 2011

@vodni Já myslím, že to je dobře, že jsi opatrná. Já bych na koně taky nešla 😉 . Tak hezky odpočívej a určitě to nic neznamená.

mufinka0
29. led 2011

@vodni Uplně Tě chápu!!!! Dělej příjemný věci a hlavně se nenechej od někoho rozhodit! Každá z nás tady sem chodí na diskuzi a né se nechat vydeptat. Některé z nás by se nad sebou měly zamyslet, každá máme svoje problémy a bojíme se o své těhotenství a nemáme sílu řešit problémy jiných,..někdy co tady čtu mě opravdu vynáší ze židle,..proto už sem moc nechodím... 😒 A asi po KETu ani nezačnu. Budu se soustředit na hezké věci a Ty to musíš udělat taky 🙂 Miminko, co nosíš v bříšku potřebuje silnou a veselou mámu 😉 Na ostatní se vykašli 😵 😵 😵

ami33
31. led 2011

Holky myslím na vás
@ivetule držím pěstičky moc moc
@vodni tobě taky pěstičky

ivetule
31. led 2011

Tak holky bohužel nic. Proč to tak musí být. Někdo má štěstí hned. ☹

jezulicka
31. led 2011

@ivetule Ivetko to je mi líto,a já tak věřila...no tak náš už Milánka tak musíš ted vše pro něho a neboj příště se to povede tomu věřím musí....tak sem ti držela pěstíky , ale neboj podaří se příště....

jezulicka
31. led 2011

@vodni držím pěstíky at je to ok...myslím na tebe... 😉

ivetule
31. led 2011

@jezulicka děkuju moc taky jsem tomu moc věřila a bohužel nic. Tak uvidíme přibližně v květnu s mrazáčků. Máš pravdu ještě, že toho malího mám. 🙂

ivetule
31. led 2011

@vodni tobě držím palečky at ti to dobře dopadne. 🙂

croyance
31. led 2011

Ahoj holky @ivetule 😒 Ivetko, je mi to moc líto, ale na jaře to mrazáčci jistí 😉 uvidíš 🙂 já půjdu do boje taky znovu vajíčka se nevyvíjela, tak nedošlo ani k ET 😖

jezulicka
31. led 2011

@croyance ach jo...to je mi líto...holky rok 2011 má být hodně plodný takže nezoufejte do léta jste všechny maminy... 😉

croyance
31. led 2011

@jezulicka děkuju, zkusíme to ještě jednou a třeba s lepším průběhem, snad 😅

croyance
31. led 2011

@ami33 😉 držím moc moc pěsti na 13.2. 😉
@vodni doufám, že je vše v pořádku, papa

monika19
31. led 2011

@ivetule ahoj moc sem na tebe ráno myslela..ach jo..je to naprd..ještě že máte ještě mražáčky 😉 je mi to líto..
já i přes utrogestan začala v pátek MS a silně..tak sem jim dnes volala,tak ani nechteli at chodím na krev...tak se smiřuju..tak hodně štěstí..tfuj tfuj..uživej si malýho..máme zázraky!!!!

ivetule
31. led 2011

@monika19 ahoj děkuju moc ,ale stejně to bolí i když už jeden zázrak mám. ☹ Já se snažím taky na to tolik nemyslet, ale zatím mi to moc nejde. Mám úplně po náladě jenom ten malej mi jí zvedá. Je to moje zlatíčko. 🙂

vodni
31. led 2011

@ivetule Ahoj ivetko, tak to je mi sakra líto ☹ Tak jsem na tebe ráno myslela 😔

ivetule
31. led 2011

@vodni děkuju máš IP

vodni
31. led 2011

No a jinak ahoj kočky, jsem zpět 🙂 A po smutné zprávě, kterou čtu od Ivetky přidávám jednu veselou.
Srdíčko bliká, vodník sebou mrská a je v pořádku 😉 A taky mám průkazku 😉 Jenže ji ani nemůžu vyfotit do blogu, mám ji jinou než co jsem tu viděla - všechny osobní údaje na první stránce 😎 tak to sem dát nemůžu 😎
Můj gyndr byl ok - nechal mě normálně koukat na vodníka aspoň pět minut 😀 Když už má tak předpotopní přístroj, který neumí tisknout fotky, tak jsem si to aspoň užila jako kino 😝 Dával mi to z různých záběrů, různých detailů, byla to celkem sranda 😀
Akorát s tím vybavením to bude celkem zajímavé. Třeba stáří plodu, jestli třeba odpovídá velikostí nebo ne... on to ani moc neřeší, prostě šestý až sedmý týden od početí (tedy plus dva pokud se počítá od poslední mrchy - podle počtů unicy tedy dnes 8+2 od PM), ten "přístroj" myslím délku snad ani měřit neumí, takže je to takový celkem orientační 😀 Ale co, ono mi to zase tak nevadí... Prostě odpověď "vždyť vidíte jak se má k světu" mi stačila 😀 Jen mě trochu mate, kdy mám jít na NT+biochem. screening - vím, že se tam musí přijít tak nějak v konkrétním týdnu, ale - podle posledních menses nebo početí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru