CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
13. únor 2011

@evakim evi tak co jak si zvládla agolutin?došla ti ip? 😲

ami33
13. únor 2011

@misha83 @jimmy1 Děkuji holky moc
@evakim Díky, no já to měla stejně s tím cestováním, taky mám rodinu v Olomouci, pocházím z tama. Na zítřejší ET držím pěsti ať se embrýskům u tebe líbí a pak budem čekat na další testování. 😀

ami33
13. únor 2011

@jezulicka děkuji moc, další mě budou následovat, rok zajíce se rozjíždí, dneska kam chodím na dizkusi těhotné a netěhotné po IVF, tak dneska 3 testovyčky a 3x //, fakt to asi bude plodnej rok.

mufinka0
13. únor 2011

@ami33 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratuluju!!!!!!!!!!!!! To je super!!! 🙂 Taky bych to tipovala na 2, ale...být nemusí, někomu se hormony rozjíždí hodně brzy a někomu o něco pozdějc,..ale přála bych Ti ten páreček o kterým jsi tady psala, že by se vám líbil 😉 😉 Hodně sil a zdraví!!! Ikdyž je to jen šťastný začátek, tak se raduj!! Protože nálada je pro mimča, co máš v sobě hooodně důležitá 🙂 😵 😵

evakim
13. únor 2011

@jezulicka agolutin uz picha manzel poctive i s natahnutim, zda tam neni krev 🙂

evakim
13. únor 2011

@ami33 aha a primo z Olmiku nebo nekde pobliz? manzel je primo z Olomouce, ale tedka se rodice prestehovali do Radikova za Sv.kopeckem, je tady krasne 🙂 tak pekne odpocivej tehulko 🙂🙂

ami33
13. únor 2011

@mufinka0 Díky, no já se raduju celej den, nemůžu tomu pořád věřit, právě jsme byli nakoupit v obchodě mega dávky ovoce a zeleniny. 🙂
@evakim přímo z Olomouce,ale už tam dlouho nežiju, jen tam jezdím za našima, jsem pak byla dlouho ve světě a pak se vdala do Beskyd, ale jinak Olmik to je moje město. Sem tam byla celý týden mezi OPU a ET a jezdila do Brna.

croyance
13. únor 2011

@ami33 🙂 🙂 gratuluji!! 🙂 🙂 moc držím pěsti ať se miminkům daří 😉 to bude zítra Valentýn 😉

vodni
13. únor 2011

@evakim Na zítra hodně štěstí, ať jsu embryjka pěkně připravená a můžeš jít ve stopách ami 😉

vodni
13. únor 2011

@ami33 Hel, ono je fakt, že ty haldiny hCG mají strašně velké rozpětí, takže někomu to opravdu může stoupat rychleji, i když to nejsou dvojky... A při tom tvojím pendolíním tempu 😀 Ty to bereš všechno jak z rychlíku 😝 Krátký protokol - rychle narostlý folíky - hned hodně tlusté kolejnice - a hned na první pokus 😉 Paráda 😵 😵 😵

vodni
13. únor 2011

@evakim no jo vlastně, zítra budeš mít do bříška zamilovanej dáreček 😵 x.-) 😵

petapal
13. únor 2011

@ami33 taky moc gratuluji

vodni
13. únor 2011

@ami33 a kde je slibovaná fotečka? 😕

ami33
13. únor 2011

@croyance Děkuji a tobě budu dál držet palce 🙂
@vodni no zatím to jde jak po másle, ale abysme to nezakřikli, po srdíčkách mi bude líp, hele sem dnes četla v tom protokolu od Uniky, jako že mám voalt to je jasný, a že se pak teda přechází místo agouše na ty jiné léky to taky, chápu a že mám dál brát prednison a estrofem a to jako listovku už ne? se jich na to zítra zeptám,ale sem myslela, že ta se bere celé těhu.

ami33
13. únor 2011

@vodni no jo jdu fotit, mě odešli baterky ve foťáku a ještě jsem se k tomu nedostala, ale jdu na to manžel šel k babičce a já jsem jako nemocná, páč babička hulí jako indiánská stařena 😀

vodni
13. únor 2011

@ami33 já to měla vždycky tak, že po zavolání o // mě asi za 2 týdny pozvali na potvrzující ultrazvuk. Do té doby se užívá všechno stejně (prednison, estrofem, listovka) - to ti řeknou v tom telefonu. Pokud už agouš nemáš, tak ke svýmu gyndrovi zajdi pro utroš (nebo agouš, co ti vyhovuje a co ti doporučí, většinou se přechází na utroš). Listovku dobereš všechnu co máš, pak stačí ty, co jsou v běžných těhotenských vitamínech. Sice je to nižší dávka, ale měla by prý stačit. nebo ti tvůj gyndr napíše tu na předpis...

ami33
13. únor 2011

@vodni tak nabíjím baterky, se možná do večera dočkáte hehe 😀 no agolutinu mám ještě asi na týden to chci dopíchat a pak asi ten utroš, listovka pak jen ve vitamínech jo? Myslíš že bude problém se objednat na to UTZ na víkend? asi jo co?

vodni
13. únor 2011

@ami33 tak to nevím, zeptej se - o víkendech tam bývají hlavně na sále, ale i na měření folíků jsem byla o víkendu, tak třeba by to mohlo jít 😕 Nebo ti třeba řeknou, že na ten utz máš jít na tu jejich pobočku jak jsi byla...

ami33
13. únor 2011

@vodni No to by bylo úplně nejlepší, to se jich zeptám, to je fakt, že to mi můžou udělat i tam, a na unice to tím UTZ končí? žádný papíry nebo tak?

raduza2
13. únor 2011

Ahoj kočky 😉 ,všechny po dlouhé době moooooc zdravím

@ami33 moc, moc gratuluji a přeji aby bylo vše OK celých devět měsíců 🙂

@evakim tobě na zítra tfuj tfuj ,at se bobískům u tebe líbí a jdeš ve stopách vodní ,ami ..........

vodni
13. únor 2011

@ami33 jo, dostaneš papíry - zprávu o cyklu (taková tabulka, kolik se získalo vajíček, jaký byl spg v den punkce, jak se embrya vyvíjela), pak nějaký dotazník o porodu, který máš pak poslat zpět, aby měli zpětnou vazbu, a pak klasicky dotazník hodnotící unicu (tj. jak se ti líbil přístup sester, čistota, zda jsi měla dost informací apod. - anonymní a nemusíš odevzdat). Taky při ultrazvuku dostaneš zprávu pro tvého gyndra (tj. v kolikátém jsi týdnu, kolik je vidno srdíček, doporučení k další medikaci apod.). Ale to by ti taky mohli poslat poštou nebo přes tu pobočku, ne? Zkus se s nimi domluvit... Jinak tím ultrazvukem to v unice končí a předávají tě tvému gyndrovi 😉

vodni
13. únor 2011

@raduza2 Čau kočko! Jsem si říkala, ami je pro tebe dobrá zpráva - tobě ty folíky taky rostly rychle jak ta její pendolína 😉

evakim
13. únor 2011

@vodni do bEskyd a kam tam? my zijeme v Ostrave🙂 diky moc doufam, ze pujdu v tvych slepejich 🙂

evakim
13. únor 2011

@raduza2 @ami33 @vodni diky holky, uz jsem trochu nervozni jestli se dneska neco nezmenilo, protoze dneska nemam zadne zpravy jak to s embryjkama vypada, tak doufam, ze zitra bude vse ok, tak se mejte a pekneho Valentyna, zitra odpo se ozvu papa

mufinka0
13. únor 2011

@ami33 Tak tak správně....🙂 Samou zdravou stravu 😵 😵 😵 Opatruj se a hlavně na sebe a na ten poklad co máš v břichu dávej pozor 😉

luciiiie
13. únor 2011

@ami33 moc gratuluji...a přeji Ti bezproblémové těhulkování 😉

ami33
13. únor 2011

@evakim přímo v Rožnově pod Radhoštěm bydlím...na zejtra hodně pohody a hlavně klídek, jedeš si pro mimi a nebo jsou embroušci v pořádku, jinak by tě nenechali jet na ET.
@mufinka0 @luciiiie děkuji děkuji

ami33
13. únor 2011

Holky tak už jsem tam po celodenním slibování hodila tu fotečku.

teckovanaorchidej
13. únor 2011

@ami33 gratuluji, nádherné // 🙂

ami33
14. únor 2011

@teckovanaorchidej Kuju, kuju všem
Holky byli jste mi takovou oporou ani nevíte, díky vám to bylo všechno tak jednodušší nějak.Díky, díky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru