CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka ahoj peti. pred transferem ti to zkoumaji, jak ti berou krev.... pokud si teda dobre vzpominam... to vis ne? pri KETu to myslim uz nesleduji... to si nejsem jista. kazdopadne kdyz se podari tehu, tak to musim rict HNED sve doktorce na stitku, ktera mi HNED vezme krev a podle tohomi upravi leky... ale obecne se to davkovani vzdycky zvedne... je tam prave vyssi riziko potratovosti a jeste neceho ani nevim ceho... to je porad nejak hafo informaci.
... ja si jdu zitra pro vysledky, tak jsem zvedava!!! jak jsem tentokrat dopadla.

pampeliska36
23. únor 2011

ahojte holky.... jak se vsechny mate? 😉

... ja jsem nejaka nachcipana a tak jsem zustala dneska a vcera doma v pelisku... abych to vylezela.

teckovanaorchidej
23. únor 2011

ahoj pampeliško,
držím vám všem moc moc palečky, aby všechno dopadlo úplně nejvíc dobře.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a posílám spoustu těhu bacilů 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 taky jsem dneska v pelíšku. Včera mě bolela hlava, myslela jsme si, že mi upadne, tak jsme čekala , že na mě jde chřipka 😝 ale teď to vypadá, že mi to jen sedlo na průdušky a jsme zahleněná, to mám za chvilku vyléčený, je to u mě normální tento scénář 😒 Tak aspoń že né teploty , že nemusím jít na neschopenku. My máme v práci naštěstí právo na tzv: sick day, kdy máš jeden den plně hrazený, můžeš se zkusit vykurýrovat a skočit si k doktorce. Já jdu odpoledne pro výsledky štítky, tak uvidím. Na Unice mi brali už před měsícem na štítku, a nikdo se neozýval, tak to vypadá, že SNAD to bude o.k. Tobě držím na zítřek pěstičky, ať to dobře dopadne 😉

vodni
23. únor 2011

Ahoj kočky, tak vám taky přeju samé dobré výsledky a taky abyste byly co nejdřív v cajku 😉 Mě se naštěstí chřipka vyhýbá, doufám, že to nezakřiknu 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@teckovanaorchidej chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam dikec 😀 😀 😀

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka peti tak pekne kuryrovani... ja jsem si prave dala kureci vyvarek a sukam taky do pelisku... napis mi, jak jsi dopadla, jo? 😉 hele a kam chodis s tou stitkou?

pampeliska36
23. únor 2011

@vodni ty jsi proste zlaticko 🙂

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 do bohunic k paní doktorce, ty kam?

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka ja chodim na veterinu 🙂 🙂 🙂

vodni
23. únor 2011

@pampeliska36 😀 😀 😀 na veterině ošetřují i kytky viď pampeliško 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@vodni 🙂 🙂 🙂 no dostala jsem se k teto pani doktorce pres tlacenku 😀 a ma zrovna ordinaci na veterine 😀 😀 😀

vodni
23. únor 2011

@pampeliska36 😀 😀 😀

pampeliska36
23. únor 2011

@vodni a kdy bude UTZ s nejakym poradnym obrazkem? rikala jsi tomu svymu vodnickovi, ze se na neho tety uz tesi? 😉
..... ja uz chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😅 🤐

pampeliska36
23. únor 2011

@vodni jeeeeeeeee uz to vidim 3.3........ to je chvilku po mych narozeninach 😀

vodni
23. únor 2011

@pampeliska36 😀 bude 3.3. 😉 však vodníček vás tady všechny kontroluje, tak ví o všem co se tu jen šeptne 😵 a těší se na své bratrance a sestřenice 😉

vodni
23. únor 2011

@pampeliska36 jůůů, narozky, to by chělo oslavu 😉 To k nim dostaneš zítra ty skvělé výsledky 😉 BTW k těm oslavám - mám teď pořád chuť na nějaké koktejly nebo šampus 😅 to jsou snad jediné chutě, které mám. Asi je to tím, že když člověk nemůže, tak zrovna to by chtěl 😎

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 Tak jsme zpět. Mám od paní doktorky jednu dobrou a jednu špatnou zprávu......No a kterou te´d dřív? 😒

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 TSH 1,15 mU/l a fT4 je 16,7 pmol/l. Úplně ideální na otěhotnění 😀

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 akorát teda zvýšený testosteron a ostatní ukazují na syndrom polycystických vaječníků 😢 vím, že otěhotnět se s tím přes IVF krásně dá, ale u této diagnozy je až o 30-50% zvýšené riziko potratu ☹ v těhotenství pak zvýšený výskyt vysokého krevního tlaku, těhu cukrovka atd. A šance na početí přirozeně minimální 😔 Proto ty dlouhé cykly, neovulační,.....můj doktor to pěkně zanedbal a divím se, že na Unice mi na to nepřišli 😲 dá se to trochu regulovat tím, že bych zhubla, ale o to se snažím už 2 měsíce, každý den cvičím, jím zdravě a vůbec nic 😒 jsem oteklá , kám v sobě strašně moc vody z těch hormonů co beru a nevím co s tím 😠

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka peti. ale na unice totok taky resi!!! je mozne, ze se ti to zhorsilo az tedka? a navic, kdybys uz tehdy mela PC vajecniky... rozhodne bys nemela tolik vajicek prece!!!!!!!!!!!!!!!!! mela bys daleko min a v daleko mensi kvalite.

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka vysledek stitky je NADHERNY!!! 😀

pampeliska36
23. únor 2011

@vodni tak to me nepada jedine "rychle spunty" tehulko 😀 😀 😀

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka respektive by to na unice zjistili z hormonalniho profilu, co ti delali pred IVF. 😉 tak se na to muzes zeptat, jake jsi mela hodnoty... 😕

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 myslíš že při PCO bych neměla 25 vajíček? no mě endokrinoložka řekla, že prý tomu hodnoty hormonů nasvědčují (brala mi vše, né jen štítku) a ptala se mě jaké mám cykly - tak povídám cca MS po 60-70dnech, což je dost, ovulace nebyla taky nikdy pořádně prokázána, i když být asi musela, když jsem 2x otěhu musela. Pak mi doktorka řekla, že prý to je spojené s přibíráním (víc testosteronu), což je tedy pravda, že od IVFka jsem přibrala 5 kilo 😝 no jsem z toho nějaká špatná. Navíc jsem si vzpoměla na to, že při laparce kde mi zjistili mimoděložní, to bylo už v roce 2008 mi mudr řekl, že mám spoustu malých cystiček na vaječnících a že má ztvrdlý povrch vaječníků, a teď když pročítám net, tak to stím má taky souvislost 😒

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka clovece peti ja nevim.... kazdopadne jak budes na unice, tak bych se na to teda urcite zeptala... ale co jsem tak cetla holciny s PCO meli rozhodne mene vajicek...

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 se mi nezdá, že by se mi tento syndrom objevil až teď a asi bych měla brát diagnozu z endokrinologie trochu jen orientačně, ne? vždyť tohle je spíš oblast gynekologie

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka jojo priznaky co popisujes k tomu smeruji... taky mi moje doktorka nedela rozbor jen na stitku, ale jak pises ty... i souvisejici. je rozhodne dobre, ze jsi k pani doktorce sla! a co tedka? budes to nejak lecit lekama nebo jakej je tedka postup?

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka no ona to ta doktorka vycetla z krve... takze se fakt zeptej, jake jsi mela hodnoty z krve, kdyz ti delali hormonalni profil na unice.... 😉 hele a jak casto ti na gynde berou krev... mne snad nebrali vubec nikdy krev!!!

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka uplne te chapu, ze jsi rozhozena a rozladena!!! 😖 ja bych totiz byla taky!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru