CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 na gyndě asi 2x když mi meškala dva měsíce mrcha, tak mi brali hormonální profil, jinak pak 2x hormonál.profil v Heliosu než jsme přestoupili do Unicy , no a v Unice naposledy před IVF a to bylo v červenci, teď v lednu mi brali jen na štítku a prolaktin, to asi proto, že když nebude stimulka, tak to ani nepotřebují, že.

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 doktorka mi žádné léky nedala, řekla mi, že když se snažíme "uměle" tak to na to nemá vliv a otěhotnit můžu, ale mám takový pocit, že to s sebou nese víc rizik, než jen problém s přirozeným otěhotněním 😒

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka napisu ti IP 😉

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 já se jen modlím, aby KET byl úspěšný, už mě nebaví furt lítat po doktorech, něco řešit, cpát se práškama 😝 taky jsem za poslení 3 roky proležela v nemocnici v součtu snad půl roku, a vše jen kvůli těhotenství. Několikrát revize, několikrát laparo,....už mě to leze krkem 😔

pampeliska36
23. únor 2011

@drndapetka zcela te chapu!!! ze jsi z toho vseho otravena.... vydrz prtka vydrz.... prece to musi jednou vyjit!!! a doufam, ze uz brzo!!!!

drndapetka
23. únor 2011

@pampeliska36 já vím, že jsem mladá, ALE o to víc mě to štve, že se na mě lepí všechno ce se dá 😠

mufinka0
23. únor 2011

@drndapetka ☹ ☹ ☹ ☹ Peti, u mě to vypadá blbě!!! KET musím odložit minimálně na květen. Takže spolu bojovat nebudem... 😢

mufinka0
23. únor 2011

@drndapetka Petuli, mě při UTZ na Unice dr.F. řekl, že můj nález na tom jednom funkčním vaječníku hraničí s polycystickým vaječníkem.. 😝 Měla jsem tam moc folíků, 12 na jednom! No ale moje doky a taky v Repro po hormonálním profilu mi řekli že o to se určitě nejedná! 😝 tak jsem si oddychla,.prý ten jeden vaječník pracuje za oba, proto tolik folíků. No a měla jsem pak při stimulce 17 vajíček na jednom vaječníku. 😕 Nedovedu si představit mít funkční oba! 😝 😝 PCO se pozná podle horm. profilu a UTZ, ne?? To už by ti myslím řekli...minimálně na Unice. Když mě to řekli hned při prvním UTZ.. 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@mufinka0 ahoj nadi... copak se deje? 😖 nejsi pripravena nebo neco jineho? doufam, ze se nedeje nic vazneho kocko!!!

drndapetka
23. únor 2011

@mufinka0 ach jooo, teď mi psala raduzka, že prý jí taky duben padá, takže budu hrát boj sama ☹

drndapetka
23. únor 2011

@mufinka0 te´d koukám na výsledky z UTZ , který mi dělali na Unice před stimulkou....měla jsme vpravo 7 folikulů a vlevo taky 7 folikulů, což na PCO nevypadá, to je fakt 🙂 Teď jde ale o to, jestli se mi to třeba po stimulce nějak nezhoršilo 😒

raduza2
23. únor 2011

Ahojky kočenky po dlouhé době nakukuji a tím Vás všechny moooc zdravím ,tak koukám že ten slavnej rok 2011 zas tak slavnej nebude 😠

mufinka0
23. únor 2011

@pampeliska36
@drndapetka Holky,...nevím jak to už napsat. Jsem ze všeho zhnusená, smutná,...... Našli mi na ORL nosní mandli a ta mi mrcha dělá problémy,..jsem furt zahleněná a mám v krvi cosi zvýšeného. Je to prý ložisko infekce/zánětu...a pokud bych ji tam furt měla, tak mi bude třeba v těhu zlobit. ☹ 😒 Jsem objednaná na operaci 21.2, takže duben nepřipadá v úvahu, pokud by bylo všechno o.k. tak bych šla v květnu... Doufám že bude! Nosní mandli prý v dospělosti už nemám mít,..jako jsou výjimky a zase to padá na mě! Musím mít prostě všechno komplikovaně a vyjímečně. Měla bych si zvyknout, ale furt si říkám, že už mě nic zlýho potkat nemůže. A ono jo... 😢

mufinka0
23. únor 2011

@drndapetka Jo, já si myslím, že pokud by jsi měla PCO, tak bys měla minimálně 12 na každé straně. Tak mi to aspoń říkal dr.F. Ale nejsem doktor,..takže možná se jich ještě přeptej, oni můžou nahlídnout do Tvého HP a poradit Ti. Stačí napsat dr.F. email, reaguje rychle. 😉

mufinka0
23. únor 2011

@pampeliska36 Denisko, připravená jsem, ale...moje tělo asi ještě ne ☹ Už jsem byla objednaná do Repromedy, beru listovku, detoxikační kůru atd... Ale aspoň budu mít všeho dostatek až "to" přijde. Budu se čistit o to dýl, no.. Jinou výhodu v tom fakt nevidím. Možná jen to, že třeba díky té infekci, nebo co to mám v sobě se mi ta embryjka nechytala a když to dají pryč, tak už se KET povede...třeba...doufám. Snad to nebude nic vážnějšího.. 😕

drndapetka
23. únor 2011

@mufinka0 neboj, nosní mandle je záležitost v nemocnici na 2-3 dny, za týden jsi o.k., a myslím, že duben by klidně mohl vyjít. je to malej zákrok, sama jsem na něm byla. já třeba v březnu ještě plánuju vyrvání osmiček ) mám je pod dásněma-takže i se šitíčkem), musím se nechat naočkovat proti tetanu a chci si nechat udělat testy na cukrovku.....ber to pozitivně, že budeme "pekelně" dobře připravené na těhulkování a pak nás už nic nezaskočí 😉 i když mi taky poslední dobou připadá, že mám skoro všechny nemoci a trápení, co člověk nlže mít 😝

mufinka0
23. únor 2011

@drndapetka Já vím,..jen mě děsí to, že tam v dospělosti ta mandle už dávno nemá být a já ji tam pořád mám, víš... Operace se nebojím,..je to lehký zákrok, vím 🙂

drndapetka
23. únor 2011

@mufinka0 dr. F. jsem už písla strááááášně dlouhej email, tak teď čekám na odpověď....poradila mi to už i pampel 🙂 jsem zvědavá co mi napíše

drndapetka
23. únor 2011

@mufinka0 co máš z toho - já mám taky vždy všechno extra 😀 holt to je osud 🙄

mufinka0
23. únor 2011

@drndapetka 😀 😀 😀 Tak vidíš...I mě se tenkrát ozval a dokonce telefonicky a to nepatřím do Unici 🙂 Můžu se zeptat v kolika jsi na tom trhání byla? Já tam mám být 4 dny,..od neděle do středy. 😖

pampeliska36
23. únor 2011

@mufinka0 nadenko bude to dobe. uvidis!!! moc na tebe myslim a budu se tesit z toho, ze budes uz brzo fit... a neboj se niceho. operaci taky zvladnes... jsi silna holka myslim, ze oddaleni na kveten taky nevadi... vic se na to tehu pripravis a vycistis a bude vsechno dobre! v to verim!!!

drndapetka
23. únor 2011

@mufinka0 mě bylo asi 10 let, jako dítě tžo byl pro mě hrůzný zážitek 😀 ale přitom to vůůůbec nic není 😉 asi dva dny pliveš a smrkáš krev a rána se ti zaceluje, ty 4 dny jsou tak akorát, já byla myslím 3 dny, ale to taky záleží asi na nemocnici

mufinka0
23. únor 2011

@pampeliska36 jj, já vím. Taky tomu věřím. Jinak zákroku se vůůbec nebojím. 😉 bude to v pohodě a mám ještě měsíc čas. 😀

mufinka0
23. únor 2011

@drndapetka 😒 To právě nesnáším,..smrkání a plivání krve,..no ale co se dá dělat že... 😝

mufinka0
23. únor 2011

No nic holky,.jdu se věnovat manžílkovi. Mějte se pěkně 😉

vodni
24. únor 2011

Ahoj kočenky, no to je teda čtení dneska ☹ ☹ ☹ Vím, že si řeknete, že mně se to lehce říká, když mi tu svítí ten 12.týden, ale taky jsme to v součtu měli na 9 let ☹ takže vím, jak moc je to pro vás vysilující... Taky jsme zažili takové kontrmelce, pořád jen nahoru a dolů, občas jsem propadala takové skepsi, že co nám ještě můžou najít, pak jsem měla fáze, že jsem to vzdávala a kašlala i na léky atd. Naštěstí se moje tělo snad nějak samo trochu umoudřilo a zklidnilo, ale zase se rapidně zhoršil manžel ☹ Už jsme to několikrát vzdali, ale vždycky pak přišlo nějaké to nakopnutí, že to ještě přece vzdát nejde... Moc vám všem přeju, ať ty výsledky teď jsou už konečně tím správným důvodem, který když se vyřeší, tak bude vše na nejlepší cestě... 😵 Ani nevíte, jak bych vám to přála 😵

pampeliska36
24. únor 2011

@vodni kocko ja si teda ROZHODNE nerikam... ze se ti to lehce rika... ja vim, cim sis prosla a co vsechno tvemu sviticimu 12.tt predchazelo... takze bud v klidu 🙂 sem tam si proste kazda chce postezovat a musi to proste ven... ty jsi proste pro nas nadej!!!!!!!! 😀

jooooooooooooooooooooooooooooooooooo a ja mam uz vysledky a jsou OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

vodni
24. únor 2011

@pampeliska36 jůůůůůůůůů, moc gratuluji!!!!
Já to myslela tak, že v určitém okamžiku je člověk prostě dole a někdy trochu výš a nahoře moc často není ☹ A i já jsem měla ze začátku takové ty chvilky, kdy jsem tady občas třeba závistivě koukala na někoho, komu se podařilo napoprvé a vůbec jsem v tu chvíli nedokázala myslet na to, že třeba ta šťastná byla třeba předtím mnohem víc dole než já... I když časem s tou jakousi rezignací nebo spíš smířením i tohle šlo zvládnout (nebo "ovládnout"). A nakonec člověk prostě opravdu zvládne všechno, věřte tomu, jsme silný ženský 😉

pampeliska36
24. únor 2011

@vodni neboj, ja vim, jak to myslis 😉 vsak te znam ty maminko jedna 😀

mufinka0
24. únor 2011

@pampeliska36 🙂 🙂 To je skvělééé,..super zprávy 🙂 Takže kdy je termín??? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru