• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@drndapetka Já si AH nechala dělat vždycky. Říkala jsem si, že to už nás nezabije, a jestli by to teoreticky mohlo nějak pomoct, tak do toho jdu. Má vaja jsou také stará, a četla jsem, že u "starších" žen je právě v tom embryjčím kabátku někdy problém, tak že se AH doporučuje. Ale co já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechala jsem to vždycky na doktorech... :wink:
2. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pádím domů, úž abych šla spát, abych zaspala to čekání na zítřejší dopoledne - už se nemůžu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni přeji na zítřek hodně štěstí :dizzy_face: pak se nám přijď pochlubit :wink:
2. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babuleny @vodni @drndapetka aj já mám krásnou michelinku kolem břicha.Ale beru to pozitivně,aspon si nemusím brát k moři nafukovací matraci :grinning:
2. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no můj manža naštěstí teď přibral taky, takže aspoň doma nemám komandování :grinning: dřív mi říkal, že vedle něho vypadám už blbě, že bych měla trochu zhubnout :angry: teď má i on na zadku celulitidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka kecáš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to přeci chlapi nemají
2. bře 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava by ses divila :grinning:
2. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no tak hlavně že ti ted nemá co vyčítat :slight_smile: Já mám v plánu že jak začne být venku teplo budem jezdit a jezdit a jezdit na kolech.A doufám že něco zhubnu bo s touhle postavou se mi do plavek vůbec nechce.
2. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no tak já doufáááám, že na léto už budu kupovat těhotenský plavky :grinning:
2. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska po rozhovoru s Unicou nam bylo doporuceno nasledujici, pokud bychom sli do tretiho pokusu tak se nam KET nedoporucuje, s jednim embryjkem je to pry dost risk, pokud bychom uvazovali o darovanych vajickach tak pak bychom to meli risknout, ale my jsme se rozhodli zkusit i treti pokus a pokud by nedejboze nevysel tak az pak nekdy za tri,ctyri roky jit do darovanych uz ale jako samoplatci, protoze vsechny tri hrazene pokusy zkusime na "nase" mimi. takze v kvetnu znova na krev, aby se zkontrolovaly hormonalni hladiny (FSH,LH.....) a pak to rozjedem :slight_smile: za ty tri mesice se zkusim dat nejak dokupy, procistit telicko a snad do tretice nam to vyjde:slight_smile: sice jsem to zase obrecela, ale zas tak daleko to neni ta nase dalsi sance tak budu odskrtavat dny
2. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak to já letos odnosím staré a příští rok v létě už budu hojdat kočárek :wink:
2. bře 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a co vůbec ty a přípravy do dalšího boje? :slight_smile: kdy navštívíte Unicu? :wink:
2. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... s tim AH vubec nevim... ja jsem to bud vubec nepostrehla, ze nam to delali a nebo nevim, jestli tuto moznost nam pri KETu nabizeli... proste zabijte me :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja nevim!!! pri klasickem ICSI jsme si to taky zaplatili, ale vubec netusim, jak je to u KETu... mela jsem z toho vseho pocit, ze je to jak psala teckovanaorchidejka :grinning: ALE FAKT NEVIM!!! taky se na to pak zkusim zeptat embryolozky :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jojo urcite... ty udelas kraaaaaaaaaasnou tabulku na KETik... jak te znam!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ZITRA DRZIM MOC PESTICKY. AT TO DOPADNE VSECHNO DOBRE A VY SE ZASE MUZETE O TROSKU VIC RADOVAT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MYSLIM NA TEBE!!! ALE VIM, ZE VSECHNO BUDE OK. UVIDIS!!!
2. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakim ahoj. no to jsou mi teda zpravicky... to jsem skoro necekala. ale ja jim na unice verim a vim, ze poradi vzdycky dobre!!! takze tri mesice odpocinek a pak vzhuru do boje!!! doufam a verim, ze to bude boj posledni!!! a s krasnym koncem!!!
2. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava nazdarek krasko :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte holky...vodní už čekáme na fotečku vodníčka.
@evakim květen je úplně krásnej čas na početí, budu držet pěstičky, do třetice to vyjde.

3. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ja taky ne, tak nejak jsem mela v planu KET, ale kdyz nad tim tak premyslim asi maji pravdu, v kvetnu budou teprve ty odbery z krve, doufam, ze se mi to FSH neposunulo zas nekam nahoru, pak teprve urco Marvelon tak to tak vidim nekdy nacerven, cervenec
3. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodni, tak fuj fuj pro štěstí, já tipuju děvčátko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to už jako řeknou dnes jestli vodník nebo vodnice? není to ještě brzo?
3. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jojo, jestli se dobře otočí, tak pohlaví může být v tom 13týdnu vidět :grinning: Navíc vodni šla k panu dr. Vlašínovi, to je odborník s velkým O, který už takto brzy řekl hodně těhulkám pohlaví a ve většině případech se trefil, tááááákže vodni je dneska jasná, pokud bude miminko akční :wink:
3. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No tak snad se zadaří, minule ukazovalo ručičky, dneska musí něco jinýho holt hehe :grinning:
3. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky, fotečku přidám až ji po obědě přefotím. Hlásím, že velikostí přesně odpovídáme 12+5 (přesně podle kalkulaček), nosní kůstka OK, šíjové projasnění OK, vnitřní orgány na svém místě, ruce s prstíky OK, nohy OK, no a ehm... máme taky pindíka :grinning: Dr. sice na závěr, když nám vše shrnoval dodával, že v tomto stádiu ať to bereme s rezervou, ale poprvé to řekl tak jistě, že myslím ta rezerva není zapotřebí :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Vodník tam sebou dost šil, takže ta fotka není nic moc, ale aspoň profil obličejíku tam vidět je. Další výsledky mi budou volat odpoledne...
3. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to ti moc gratuluji mamino..máš super výsledky a hlavně že je vše ok....skvělé...a to už vidí i pindíka?pohlaví?to ještě určitě není na jisto...a jdeš na amnio?
3. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no u Vlašína je to opravdu časté, že říká pohlaví už v tomto týdnu, pokud je poloha plodu a "prostupnost ženy" ok... A asi jsem prostupná byla :grinning:. Amnio mám doporučené, sice ještě záleží na těch výsledcích co se dozvím odpoledne, ale smiřuju se s tím už od začátku svých pokusů otěhotnět, že bych na ni jít měla - takže sice nerada, ale půjdu
3. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni uf, to jsem si za Tebe oddechla :slight_smile: celý dopoledne tady nedočkavě čekám, už jsem chtěla trojčit :grinning: Gratulujuuuuu, maminoooooo :dizzy_face: Tak vodník nás s pindíkem fakt teda překvapil :grinning:
3. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ale pokud ti vyjdou testy dobré tak nemusíš jít..mně to brali 2x poprvé v 8tt a po druhé ve 16tt. a vše bylo dobré tak o tom se vůbec nebavil a posílá to fakt jen když to prý vyjde špatně..ale asi záleží na doktorovi... :wink: tak bude asi další chlapeček ted tu začali holčičky tak už to chce změnu :grinning:
3. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka po pravdě, mě taky překvapil :sweat_smile: Já už skoro vybírala ty růžové peřinky atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka napíšu ti IP
3. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek