• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@vodni woooooooooooooow
gratulace obrovská, posílám radostné objetí, no nádhera, pindík - ženich pro Gábinku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Čekala jsem sice děvčátko, no ale co už :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak přeju ty nejúžasnější výsledky a nejzdravějšího vodníčka, btw, jakpak se bude jmenovat???
Amnio zvládneš levou zadní, uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nooo, já čekala taky spíš holku :sweat_smile: Ale to je mi slovo do pranice :grinning: Domluvíme sňatek ještě před porodem :grinning: Beru :wink: Jméno máme, ale veřejně neprozradím, i když momentálně to vypadá, že asi jsme se až tak nedomluvili, takže kdo ví, co z vodníka nakonec bude :sweat_smile:
3. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no, a teď neusnu a co řeknu Gábince, jak se ten její bude jmenovat :angry: :angry:
Pěkně se tam vzpíná a už mi ukázala, jak bude vypadat taková malá kontrakce, jenom poslík.
Tak doufám, že tam aspoň ještě 6 týdnů vydrží, aby uzrála. :wink: :wink:
3. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nebo neboj, to ona jen tak kopla na pozdrav vodníkovi - když jsi jí vybrala ženicha, tak se musela nějak ozvat, že k tomu má co říct :wink: Slibuju, že až bude jméno nějak konkrétnější, Gabínka se jej dozví jako jedna z prvních :grinning:
3. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak velká gratulace. Že by se to zase vracelo na kluky? :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Díky za gratulaci :wink: No jo, holčičí vlnu jsem asi nestihla :sweat_smile:
3. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodník už je v albu :wink:
3. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
úúúúf, riziko Downa 1:920
3. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni díky za IP :wink: výsledek paráda :slight_smile: tak ať se Vodníčkovi pěkně daří i dál :dizzy_face:
3. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 Díky, no, oddychla jsem si, aspoň jedna položka v řadě je ok :wink: Teď jsem taky koukala na hodnoty NT, mám 0,7mm to vypadá taky moc dobře... :dizzy_face:
3. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no v červenci chci začít baštit marvelon tak si to musím nějak naplánovat. @teckovanaorchidej mamko ty se nám pěkně zakulacuješ.strašně to letí. @pampeliska36 :dizzy_face: čauky
3. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak já dávám vodníkovi pracovní název česýlko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava česýlko :grinning: :grinning: :grinning: jen aby z něj pak nebyl rákosníček :sunglasses:
3. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni počky ale rákosníček je taky kluk.Nebo mi něco uniklo?? :confused: Hlavně že tam je a vše je tak jak má.
3. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no jo, je to kluk, já myslela jako že je zelenej ušatej skřehotavej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ajo.No skřehotat to potom bude no.Ale zelenej snad nebude.
3. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava velký vodník taky povídal, jak už se na to vřískání "těší" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Tak to potěší no.Ale on si zvykne.
3. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahoj leni, zdravím tě
3. bře 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni krásní čápi....
copak nám asi přinesou :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :slight_smile: no jo, vždyť tys ty ptáky vlastně viděla letět viď :wink: Já vlastně taky, týden před // v srpnu... Mrška čápisko se asi chtěl ještě nějakou dobu prolítat než přistál :wink:
3. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak tak, fakticky viděla, celý stádo, tolik jsem jich nikdy v životě pohromadě neviděla. Takže to bylo asi znamení, pro každou jeden.................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni mooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!!!!!!! UF!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni gratulka, hlavně že jste v pořádku a ať vodníček roste do krásy :slight_smile:
4. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ahojky, jsem jen na skok, ale nemůžu Ti nenapsat GRATULUJU!!!!!!!!!!!! Krásná fotka! A chlapečka bych si taky moc přála :dizzy_face: Snad se nám taky poštěstí :wink: Buď na sebe opatrná.
4. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky. Sím sím která jste měla při léčbě gonal?Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi puregonem a gonalem r. (krom způsobu výroby) .Až ted jsem zjistila při pročítání výpisu z posledního pokusu že tam mám návrh na gonal a genetické vyšetření.I cena by mě zajímala.
5. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahoj leni... ja takove zkusenosti nemam... ale pockej si na
@vodni ... ta s tim ma veeeeelke zkusenosti. tak myslim, ze ti to popise :wink:
5. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 počkám počkám.Začínám už pomalu plánovat další pokus. Pořád mi vrtá v hlavě vyzkoušet PICSI.Co si o tom myslíš?
5. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no jevi se to dobre... ale zatim jsem k tomu nic moc konkretniho nezjistovala. :wink: zkus mrknout na nejake diskuse... ja jsem to prozatim neresila... :grinning: to jsem ti moc neporadila, co? :frowning2:
5. bře 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek