CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
23. bře 2011

@kac3nka drzim moc pesticky!!! vsechny tady vime, jake jsou to nervy... ale porad je potreba tomu verit a uspech se dostavi 🙂 navic to proste nemuzes ovlivnit, takze se raduj s takoveho hezkehu poctu a uvidis, ze to budou kvalitni embryjka 😀 😉

kac3nka
23. bře 2011

@vodni Moc vám oběma děkuji, pořád věřím, že to dobře dopadne a pan dr.Fr. věří taky 😉 Včera to bylo na Unice super. Potkali jsme se na chodbě, já jsem pro něho měla nějaké DVD, tak mě na chvilku pozval do ordinace. Bavili jsme se o hudbě a v červnu se asi potkáme v Brně na jednom koncertu. Pak řekl: "No jo, to už budete těhotná, ale nemělo by to pro vás být moc náročné." 😅 Tak jsem se před OPU aspoň uvolnila, pak jsem ho viděla na sále a přišel ještě i potom, i když OPU dělal primář. Je skvělý a člověku dodá optimismus 🙂

vodni
23. bře 2011

@pampeliska36 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Přeji rychlou čekačku a na konci nádherné || 😵

vodni
23. bře 2011

@kac3nka Přesně tak, tak je třeba to brát, v červnu už budeš s malýma kačátkama řádit na koncertě 😉

kac3nka
23. bře 2011

@vodni Stačí jedno káčátko, máme byt 1+1, ale jinak to samozřejmě neřeším, hlavně aby to dobře dopadlo 🙂 🙂

jezulicka
23. bře 2011

@pampeliska36 tak moc blahopřeji a přeji brzké 2// 😉 opatruj se.. 🙂

kac3nka
23. bře 2011

@pampeliska36 Děkuji, říkám si pořád, že to stejně neovlivním, tak proč se stresovat 😉 A tobě přeji krásné čekání s // na konci 😉 😉

vodni
23. bře 2011

@kac3nka Bude tam, věř tomu 😉

kac3nka
23. bře 2011

@vodni a na ten ET bych radši šla v pátek, protože v sobotu má manžel oslavu 30, ale zatím to prý vypadá zrovna na tu sobotu. No co, s tím nic nenaděláme, tak bych na oslavě seděla a ostatní by běhali 😅

pampeliska36
23. bře 2011

holky dekuju vam moc za podporu!!! jste fakt zlate 😉

teckovanaorchidej
23. bře 2011

baf,
jsme tady 🙂
@kac3nka neboj, určitě mimina vydrží a to nejsilnější celých 9 měsíců 🙂 🙂

@pampeliska36 vítej v čekárně, už se těšíme na samurajky 🙂, to bude parta 😀 😀 😀
@vodni ahojky vodníčku
holky, já jsem takový mamut, včera jsem zakoupila na poslední měsíc nové těhu gatě, neb se už do ničeho nevejdu...
před otěhu XS, včera XL a půl metru nohavic do koše. Tkže mám jedny dost zánovní od Litexu volný 🙂 🙂 🙂 kdyby někdo 🙂 🙂

pampeliska36
23. bře 2011

@teckovanaorchidej diky diky diky diky 😉

... hele u tebe to bude za chvilku na spadnuti, co? kdy mas presny termin porodu? abych neco neprosvihla 😀 😀 😀 😉

pampeliska36
23. bře 2011

@kac3nka taky jsme si dneska s manzelem rikali, ze tam bylo dneska min lidi 🙂 kdyz si pamatuju, kolik bylo na tech chodbach pred vanocema... 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
23. bře 2011

@jezulicka dekuji a ty se take opatruj. je krasne videt to cislo tt u tveho jmena 🙂

vodni
23. bře 2011

@teckovanaorchidej Ty jo, nestraš, já koupila XL už teď 😔 Ještě že mi to mamutění připadně na léto - omotám se prostěradlem a bude 😝

misha83
23. bře 2011

@drndapetka Ten Femibion jsem tu s vodni řešila já. Poradila mi brát jednu tabletu ob den, tak poslechnu🙂.

misha83
23. bře 2011

@pampeliska36 Paráda, tak držím pěsti co mi síly stačí ať se dočkáš //.

vodni
23. bře 2011

@misha83 😀 no já jsem myslela, jako kompromis, když jsi nevěděla, ale pozooor nejsem doktor 😉 A co jinak Miško, jak je?

pampeliska36
23. bře 2011

@vodni doktor nejsi, ale jsi naprosto uzasna 😀

misha83
23. bře 2011

@vodni Přesně jak píše @pampeliska36 🙂. No já si stejně teprve včera koupila nové balení, tak se mrknu na obsah, do teď jsem to brala normálně, tak ani nevím kolik tam čeho je 😉 . Jinak se mi daří dobře. Vzhledem k tomu, že jsem bez stimulace, tak můžu sportovat a tím se perfektně odreaguji, takže mi čas hrozně letí!!!

vodni
23. bře 2011

@pampeliska36 @misha83 😅 😅 😅 tady není červenající se smajlík 🤐
Jo a vlastně doktor jsem 😝 ale úúúúúúplně něčeho jiného 😎

misha83
23. bře 2011

@vodni To nevadí, nám to stačí🙂))

vodni
23. bře 2011

@misha83 😵 😵 😵

mufinka0
23. bře 2011

@pampeliska36 🙂 Ahojky,..jen Ti jdu gratulovat!!! Denisko, teď už to prostě musí dopadnout dobře!!! 😵 😵 😵 😉

pampeliska36
23. bře 2011

@mufinka0 diky Nadi a ja tobe taky drzim pesticky!!! nevim, jestli te ten zakrok ceka uz tento tyden a nebo mas uz po nem... plete se mi zitrejsi datum?! 😅

vodni
23. bře 2011

@mufinka0 Jeeee, mufi, ahoj, jestli tě cokoliv čeká, držíme pěstičky 😉

andinecka
23. bře 2011

ahoj,
já se štítkou docela bojuju a na radu endokrinoložky a gynekologa jsem si koupila Calibrum mami ( má nejméně jodu ze všech těhu vitamínů) .
Ale nějak mě to nesedlo a tak jsem si na radu kamarádky genetičky koupila Folgravid (obsahu je listovku 400 a DHA 500mg).
Ale každý tu štítku a vitamíny s jodem snáší jinak.

suuu
23. bře 2011

Ahoj holky !! jsme zde nová!! UNICU navštěvuju skoro 4 roky z prvního IVF mame skoro 3letou Terezku. V srpnu nepovedený KET a teť jsme 3 den po ET dvou mimušek!! všem přeji spoustu štěstíčka a sil....
andinecka take mám problem se štítkou a v lekarně mě doporučili ELEVIT po zakoupení jsem se ptala pana dr.G a ten řekl,že tyhle vitamínky mužu.... 😉

vodni
24. bře 2011

@suuu Ahoj a vítej! I tobě s vodníčkem (z třetího IVF) přejeme krásné || a brášku/y nebo sestřičku/y pro Terezku 😉

teckovanaorchidej
24. bře 2011

@pampeliska36 nooooooooooo, dle PM je termín 17.5., dle utz 9.5. a plánovaný SC se dělá 14 dní před termínem porodu, takže nevím... 😀 😀 😀 😀
Za 3 týdny jdu na KO do porodnice a už se domluvíme napevno, pokud si to Gábinka nezařídí jinak. 😅 😅
@vodni no prostěradla budou letos v létě módní, naprosto IN, v jakékoliv barvě a tvaru, i s třapečky a vystřihovánkami... 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru