• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2017 
@kac3nka drzim moc pesticky!!! vsechny tady vime, jake jsou to nervy... ale porad je potreba tomu verit a uspech se dostavi :slight_smile: navic to proste nemuzes ovlivnit, takze se raduj s takoveho hezkehu poctu a uvidis, ze to budou kvalitni embryjka :grinning: :wink:
23. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Moc vám oběma děkuji, pořád věřím, že to dobře dopadne a pan dr.Fr. věří taky :wink: Včera to bylo na Unice super. Potkali jsme se na chodbě, já jsem pro něho měla nějaké DVD, tak mě na chvilku pozval do ordinace. Bavili jsme se o hudbě a v červnu se asi potkáme v Brně na jednom koncertu. Pak řekl: "No jo, to už budete těhotná, ale nemělo by to pro vás být moc náročné." :sweat_smile: Tak jsem se před OPU aspoň uvolnila, pak jsem ho viděla na sále a přišel ještě i potom, i když OPU dělal primář. Je skvělý a člověku dodá optimismus :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeji rychlou čekačku a na konci nádherné || :dizzy_face:
23. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Přesně tak, tak je třeba to brát, v červnu už budeš s malýma kačátkama řádit na koncertě :wink:
23. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Stačí jedno káčátko, máme byt 1+1, ale jinak to samozřejmě neřeším, hlavně aby to dobře dopadlo :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak moc blahopřeji a přeji brzké 2// :wink: opatruj se.. :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Děkuji, říkám si pořád, že to stejně neovlivním, tak proč se stresovat :wink: A tobě přeji krásné čekání s // na konci :wink: :wink:
23. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Bude tam, věř tomu :wink:
23. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a na ten ET bych radši šla v pátek, protože v sobotu má manžel oslavu 30, ale zatím to prý vypadá zrovna na tu sobotu. No co, s tím nic nenaděláme, tak bych na oslavě seděla a ostatní by běhali :sweat_smile:
23. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju vam moc za podporu!!! jste fakt zlate :wink:
23. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf,
jsme tady :slight_smile:
@kac3nka neboj, určitě mimina vydrží a to nejsilnější celých 9 měsíců :slight_smile: :slight_smile:

@pampeliska36 vítej v čekárně, už se těšíme na samurajky :slight_smile:, to bude parta :grinning: :grinning: :grinning:
@vodni ahojky vodníčku
holky, já jsem takový mamut, včera jsem zakoupila na poslední měsíc nové těhu gatě, neb se už do ničeho nevejdu...
před otěhu XS, včera XL a půl metru nohavic do koše. Tkže mám jedny dost zánovní od Litexu volný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kdyby někdo :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej diky diky diky diky :wink:

... hele u tebe to bude za chvilku na spadnuti, co? kdy mas presny termin porodu? abych neco neprosvihla :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka taky jsme si dneska s manzelem rikali, ze tam bylo dneska min lidi :slight_smile: kdyz si pamatuju, kolik bylo na tech chodbach pred vanocema... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka dekuji a ty se take opatruj. je krasne videt to cislo tt u tveho jmena :slight_smile:
23. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ty jo, nestraš, já koupila XL už teď :pensive: Ještě že mi to mamutění připadně na léto - omotám se prostěradlem a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ten Femibion jsem tu s vodni řešila já. Poradila mi brát jednu tabletu ob den, tak poslechnu:slight_smile:.
23. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Paráda, tak držím pěsti co mi síly stačí ať se dočkáš //.
23. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 :grinning: no já jsem myslela, jako kompromis, když jsi nevěděla, ale pozooor nejsem doktor :wink: A co jinak Miško, jak je?
23. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni doktor nejsi, ale jsi naprosto uzasna :grinning:
23. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Přesně jak píše @pampeliska36 :slight_smile:. No já si stejně teprve včera koupila nové balení, tak se mrknu na obsah, do teď jsem to brala normálně, tak ani nevím kolik tam čeho je :wink: . Jinak se mi daří dobře. Vzhledem k tomu, že jsem bez stimulace, tak můžu sportovat a tím se perfektně odreaguji, takže mi čas hrozně letí!!!
23. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 @misha83 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tady není červenající se smajlík :zipper_mouth:
Jo a vlastně doktor jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale úúúúúúplně něčeho jiného :sunglasses:
23. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni To nevadí, nám to stačí:slight_smile:))
23. bře 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :slight_smile: Ahojky,..jen Ti jdu gratulovat!!! Denisko, teď už to prostě musí dopadnout dobře!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
23. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 diky Nadi a ja tobe taky drzim pesticky!!! nevim, jestli te ten zakrok ceka uz tento tyden a nebo mas uz po nem... plete se mi zitrejsi datum?! :sweat_smile:
23. bře 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Jeeee, mufi, ahoj, jestli tě cokoliv čeká, držíme pěstičky :wink:
23. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já se štítkou docela bojuju a na radu endokrinoložky a gynekologa jsem si koupila Calibrum mami ( má nejméně jodu ze všech těhu vitamínů) .
Ale nějak mě to nesedlo a tak jsem si na radu kamarádky genetičky koupila Folgravid (obsahu je listovku 400 a DHA 500mg).
Ale každý tu štítku a vitamíny s jodem snáší jinak.
23. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !! jsme zde nová!! UNICU navštěvuju skoro 4 roky z prvního IVF mame skoro 3letou Terezku. V srpnu nepovedený KET a teť jsme 3 den po ET dvou mimušek!! všem přeji spoustu štěstíčka a sil....
andinecka take mám problem se štítkou a v lekarně mě doporučili ELEVIT po zakoupení jsem se ptala pana dr.G a ten řekl,že tyhle vitamínky mužu.... :wink:
23. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Ahoj a vítej! I tobě s vodníčkem (z třetího IVF) přejeme krásné || a brášku/y nebo sestřičku/y pro Terezku :wink:
24. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 nooooooooooo, dle PM je termín 17.5., dle utz 9.5. a plánovaný SC se dělá 14 dní před termínem porodu, takže nevím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Za 3 týdny jdu na KO do porodnice a už se domluvíme napevno, pokud si to Gábinka nezařídí jinak. :sweat_smile: :sweat_smile:
@vodni no prostěradla budou letos v létě módní, naprosto IN, v jakékoliv barvě a tvaru, i s třapečky a vystřihovánkami... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek