• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: no buď takové nějaké obrovské sárí nebo to vidím jako nějakou pelerínu á la šapitó :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo tolik termínů porodu :grinning: ona to Gabča ale určitě zařídi po svém :wink:
24. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska máme embrya 4.
Jedno 5ti buněčné, dvě 4buněčné a jedno 2buněčné. Zítra mám zase zavolat, to jsou nervy, chjo :frowning2: a ET až v sobotu...
24. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no toho se trochu bojím, že se rozhodne sama, moje opelichaná děloha nesmí začít moc kontrahovat, takže, raději bych to na Gábince nenechávala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
čéče, ta budeš kočka multikulti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kac3nka vydrž a věř, máš skoro nachlup stejné počty a stav jako já, nám pak na ET zůstaly jen morulka a časná blastocysta a vydržela - jedna blastička, držím ti palce
24. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Děkuji, budu se muset nějak zabavit, ať to čekání rychle uteče :slight_smile: A ty jsi šla který den na ET?
24. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ahoj kocko :wink: preji pevne nervicky!!! jsou to pekna embryjka :slight_smile: drzi se pekne u sebe! ja byla na ET treba az ten paty den, mela jsem prodlouzenou kultivaci.
24. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no teda teda teda... diky za info o terminku :grinning: abych byla aspon trosku v obraze :slight_smile: pak uz budou na rade holky jezulicka a andinecka :grinning:
24. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni nazdarek :grinning:
@pampeliska36 já mám taky prodlouženou kultivaci, to by v tom případě vycházelo spíš na neděli, ale jestli by vůbec nějaká zbyla, když teď odpadly 2...no nejradši bych jela na ET hned :sweat_smile:
24. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka měla jsem taky 5denní kultivaci, při opu celkem 14 oocytů, 8 k oplodnění a pak 2 k ET a klaplo to, tak klid, drž palečky a těš se :slight_smile:
24. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a ubývaly ti hned ze začátku nebo i ke konci před ET?
24. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka bylo jich 8, druhý den nebo třetí pak 5, ty se držely, den před ET byly 4 a ráno před ET už jen 2
24. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka mrkni do meho blogu... mam tam ten prvni clanek o nasem IVF... ten prvni a hlavni ubytek byl ze startu, pak se jen embryjka vyvijela... vim, ze mas strach, protoze minule nedoslo ani k ET... ale ted to klapne... uvidis! musis jim proste trosicku verit! a opravdu si myslim, ze se krasne vyviji. podivej se na
@vodni ta mela tento pokus opravdu sileny a je z neho tehulka :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka proste z mych zkusenosti staci jen to jedno krasne a silne embryjko, na ktere vsechny cekame :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 nevidím u tebe žádný článek :confused: ale jo, snažím se jim věřit, aspoň to jedno aby tam bylo :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ahaaaaaaa ja to mam asi jen pro pratele :slight_smile: momenticek :wink:
24. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a děkuju za přivítání!!
kac3nka jestli ti mužu trošku uklidnit taka ja měla jen 4 vajíčka...druhý den jen 2 embryjka no a ty mám te´t u sebe....přeju hodně štěstíčka!!
24. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu jé, to jsi měla 4 hned na začátku? No já jsem měla schopných 9 v úterý a dneska je čtvrtek a byly 4...
24. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
@vodni
Ahoj holky :slight_smile: Nečeká mě zatím nic,..jen operace mandle :unamused: A tu jsem musela znova odložit, protože jsem dostala kašel, jako blázen. Volala jsem tam a prý v žádným případě ať nechodím, že na celkovou anestezii musím být 100% zdravá :frowning2: Tak od zítřka do pondělka budu ležet a příští týden se objednám na další termín.
Jinak si užívám pěkného počasí, jaro miluju!!! :slight_smile: O víkendu bude grilovačka, tak už se nemůžu dočkat :slight_smile: Akorát že mi to manžel bude muset donest nejspíš do postele :grinning: Vodní, doufám, že si to těhulkování pořádně užíváš!!! :wink: A jak jsem četla,..to mamutění fakt neřeš! Klidně přiberu 30 kg, jen když bude na konci té cesty zdravé miminko,..klidně 2! :grinning:
A Ty Pampel pěkně odpočívej, aspoń pár dní :slight_smile:)
24. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 holka ty mas teda pech... ja se z tebe picnu! :grinning: :grinning: :grinning: uz jsem myslela, ze budes mit po zakroku s mandli a valim zrak :wink: tak se dej poradne do kupy!!! at jsi brzo OK :wink:
24. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočule, jdu jen v rychlosti napsat, že je nádnerné sluníčko, takže jsme se na poslední chvíli rozhodli vyrazit na chajdaloupku :slight_smile: Pá v Po :grinning:
25. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Kačko, přidala jsem tě jako přítele, tak mrkni, jak jsme to měli my - opravdu i z mála jdou dělat zázraky :wink:
25. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ahoj, tak si to tam užijte, snad vyjde počasí :wink:
25. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jé, díky, mrknu :wink:
25. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás jen v rychlosti pozdravit, ani nedočítám...jen jsem zahlédla, že
@pampeliska36 už má prcky u sebe, moc ti držím pěstičky, aby to vyšlo! :slight_smile:
@teckovanaorchidej no tobě ženská přeju ať Ti ty poslední týdny rychle utečou a máš už princeznu doma. Budeš rodit císařem, jo? :slight_smile:
@vodni !!!!!! 16tt !!!!!!! fííííháááá!!!! hledím jako blázen, jak strašně rychle to naskakuje! paráda! :dizzy_face:
@drndapetka Peti koukám, že Ketík už tu? super! hodně štěstí....bude to tutovka, uvidíš :wink:
@jezulicka už se pomalu blíží 30tt a poslední velký ultrazvuk :dizzy_face:
@mufinka0 Přeju, ať jsi brzo fit! to je pech toto...ale to uteče a pak hurá do boje :wink:
My se máme fajn, Štěpulka je zlatíčko, všechny vás moc pozdravuje, roste jako z vody... v úterý to bude přesně rok, co nám ho tak krásně umíchali :wink:
Všem snažilkám přeji hodně štěstí!!!! HOLKY DRŽTE SE!!! ono to jednou vyjde! :wink:
25. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak máme na zítřejší ET 3 embryjka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac3nka to je super ...hodně štěstí :wink:
25. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Děkuji :slight_smile: a opravdu ten ET nebolí, jak všude čtu?
25. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac3nka nebolí...je to jako klasická prohlídka..... :wink:

25. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Agolutin do zadku je asi horší, že? :grinning:
25. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek