• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@vodni No však my už se na ně hrooozně těšíme:slight_smile:.
29. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny zdravím. Jsem tu nová, ale doufám, že se postupně přidám k vašim zážitkům a úspěchům :slight_smile:
Všem přeju, aby vám to vyšlo a ty // byly postupně u každé z nás. Já jsem teprve ve fázi Marvelon a za 14 dní začínám dlouhý protokol. Už teď mám z toho hrůzu, bojím se všech reakcí a že to nebudu moci skloubit v práci aniž bych musela na neschopenku. Tak snad mi dodáte odvahu stejně tak jako Dr. F. v Unice. Všechny zdravím a držím palce :dizzy_face:
29. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova Ahoj s vítej! Neboj, všechno se dá zvládnout skvěle. Je to teda hodně individuální, ale já třeba byla doma jen týden, žádná dlouhá neschopenka. A to i při prvním ivf, kdy jsem měla dlouhý protokol (u dalších jsem měla krátký). Reakce nebývají nijak závratné, trochu nepříjemné pocity, ale tak nějak srovnatelné třeba s mrchou, občas nějaké trochu "návaly" při fázi dipherelinu, pak při puregonu ke konci pocity u vaječníků jak rostou folikuly, ale všechno celkem v pohodě :wink: Dr.F je nejlepší doktor na dodání odvahy :wink: Jinak, mrkni na http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ - máme tady různé info k postupům atd.
29. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova jeeeeeeeeeeee dalsi spolubojovnice :grinning: :wink: vitej!!!
29. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova Ahoj,
tak za sebe můžu říct, že u mě žádné závratné reakce nebyly, akorát blbé nálady a tak, ty mám teď pořád, ale co člověk pro úspěch nezkusí, že? :wink: Tak přeji hooodně štěstí a Dr.F. je opravdu nejlepší, škoda, že takových není víc :slight_smile:
29. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo k těm blbým náladám, možná taková trochu "labilitaů - berčela jsem i u reklam, dost jsem se dojímala :grinning: Ale to je možná taky tím, o co se člověk snaží
29. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jo, asi tak nějak, já jsem dneska brečela u doktorky Quinnové :grinning:
29. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka :grinning: :grinning: :grinning: mě to chytalo hlavně u zpráv apod. Třeba reportáž, kde byl nějaký starý člověk nebo dítě nebo zvíře ve svízelné situaci a hned manžel potutelně koukal, kdy začnu ronit slzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Tak to já se na zprávy už vůbec nedívám :wink: Ale včera jsem měla opačný problém a bylo to drsné, nepřála bych vám to zažít. Zrovna uprostřed píchání Agouše jsem chytla záchvat smíchu, no nebylo to příjemné. Jinak včera jsem se flákala a nevím, jestli to bylo špatným ležením, či co, bolí mě záda a i břicho. Včera jsem sice měla hrachovou polívku :grinning: :grinning: tak to bylo nejspíš tím, ale dneska mě bolí úplně břišní a zádové svaly...
30. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj :slight_smile: Dnes 7 co? Já 4 :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka jojo dneska 7 den :slight_smile: vcera mi zaclo bolet jakoby bricho nebo co... a vecer kdyz jsem si lehla tak mi i na levem vajecniku sem tam pichalo... ach jo. zakazala jsem si se pozorovat... ale ono to tak uplne nejde.
30. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 mě taky začlo bolet břicho (jak jsem psala výš) a dneska ho mám, jak kdyby mě někdo zkopal... :fearful:
Ono to úplně nejde se nepozorovat, když se někde občas něco ozve :wink:
30. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ta cekarna je silena!!!
30. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to teda je...jak mě někde píchne, tak si říkám, jestli je to dobře nebo špatně, jestli nedělám nějakou chybu a tak...už ať je 10.4.
30. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka jojo to znam :slight_smile: :wink: potrebovala bych usnout a probudit se az nekdy pristi tyden!
30. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka a dneska jsi v praci? nebo mas volno?
30. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jo, to už jsem si taky říkala, že bych se chtěla přenést až na toho 10.4. :wink: dneska jsem v práci, zítra mám volno. Takže aspoň doma se celkem flákám :sweat_smile:
30. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,
hoky moc Vám držím palečky a vše co můžu aby jste konečně viděly ty // a potom celých 9 měsíců si užívaly těhu .I když nepřispívám pořád nakukuji co je nového a držím všem palce :wink:
30. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj rady. dekujeme!!! :wink:
30. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no nemáte zač ,mám z vás radost a bude ještě větší když to dobře dopadne :dizzy_face:
30. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Jé, ahoj, taky děkuji :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ach jo... uz aby to bylo!
30. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 hm věřím že to musí být dlouhé
30. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 prosímtě jak je to v čekárně s jídlem a pitím? Jedno kafe můžu, ne? :wink: :wink:
30. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím. Děkuji všem za povzbuzení :slight_smile: Už bych chtěla být tak daleko jako vy. Každý začátek je těžký, optimismus neztrácím. Věřím, že se to podaří hned napoprvé. Ale strach tochu mám. Psychicky labilní jsem už teď :sweat_smile: , takže v tom asi změna nebude, u reklam sice ještě nebrečím, ale jinak mě dojme snad uplně všechno :grinning:
30. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova Ahoj, neboj, všechno to rychle uteče. To nám se to jenom teď do testování vleče :sweat_smile: A je dobré, že neztrácíš optimismus :wink: Já jsem vlastně taky labil a v kombinaci s hormony je to ještě horší :grinning:
30. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova :grinning: :wink: ja mam pocit, ze jsem momentalne na chocholouska... takze zadne dobre vyhlidky... :sweat_smile:
30. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ty hele... nekdo psal, ze slabe kafco by se mohlo... ale ja jsem to teda uplne vypustila... zmena casu, co? to je horor! :angry:
30. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek