CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
31. bře 2011

@suuu ahoj a děkuji moc! Pěkná fotečka 😉

suuu
31. bře 2011

vodni děkuju!! 🙂

kac3nka
31. bře 2011

@vodni jé, ty máš fotečku, moc pěkné bříško 😉 😉

kac3nka
1. dub 2011

Dobré ráno, holky 🙂 Dneska budu asi mimo, blbě jsem spala a když jsem k ránu usla, vzbudil mě budík a manžel s Pregnylem 😒 😒

jimmy1
1. dub 2011

@vodni mooooc držím pěsti, ať to dneska dobře dopadne 😉 necháváš si ty "rychlý" výsledky?? Nebo budeš čekat až na ty celkový???

Holky těhulky i snažilky, ať se daří!!

pampeliska36
1. dub 2011

@kac3nka ahoj... a pekne odpolko 🙂

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni nazdarek koceno... doufam, ze se vse OK!!! videla jsem, ze jsi tu jeste nebyla. 😉

kac3nka
1. dub 2011

@pampeliska36 tobě taky 😉 a jak se cítíš? 😉

vodni
1. dub 2011

Ahoj kočky, celý den jsem byla v postýlce 😉 Ale teď jsem se už musela připojit, abych vám dala vědět. Připlatila jsem si PCR na 21, 18, 13, X, Y chromosom a už mám výsledek - v pořáááádku 😉 Však jste určo slyšely tu ránu, jak mi spadl ten balvan, ne? 😝 Komplet teda bude za 14 dnů, ale jsem už klidnější. Přece jen, ty hlavní problémy se vyloučily , ona i ta krev z biochemického screeningu jak jsem byla ve 12tt nebyla úplně nejlepší, takže jsem strach měla, nebudu zapírat 😔. Výsledek byl tehdy sice negativní, ale samotné hodnoty krve byly hodně hraniční...
Zákrok jako takový jsem moc nevnímala, protože mě zachvátila panika, prostě hysterický záchvat nebo co (pořád mi tekly slzy a nemohla jsem to zastavit). Příjemné to teda nebylo, ale myslím, že to bylo spíš o psychice. Teď ještě budu taky polehávat, bříško trochu pobolívá, ale jinak už snad bude vše ok. A kluk byl potvrzen 😉
Všem moc děkuju za podporu a držení palečků, taky jsem tam na vás myslela 😔

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no tak to je velka parada!!!!!!!! budeme oslavovat 😀 😀 😀 UF!!!!!!!!! mam strasnou radost 😀

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 děkuju moc, hele, oslavíme to zároveň s těma tvýma || 😉

pampeliska36
1. dub 2011

@kac3nka clovece ja ti nevim... dneska jsem utahana jak pes... nejak mne asi boli i brisko nebo co... tak nejak zvlastne. nebo co. sem tam citim jakoby trisla. sem tam vajecniky. sem tam jakoby na mrchu nebo co... ACH JO... a co ty? jak se mas ty? v jinem tematku dneska jedna kocka testovala a byla o den pozdeji na KETu jak ja... a ma tam ducha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni jsi zlata 😉 odpocivej!!!

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 svrbí tě ruka co? 😝

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni ne nesvrbi... vim, ze to nema cenu... byla by to pregnylovska carka 😅 ja si pockam na tu miminkovskou 😀 😀 😀

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 Tak to je správně 🙂 mám z tebe radost 😵 Vodníček posílá tvým embryjkám pozdravy (pro každé jeden) a jednu tajnou zprávu 😎

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni hlavne, ze je vsechno v poradku!

kac3nka
1. dub 2011

@vodni Tak to je supeeer, myslela jsem na tebe 😉 😉

vodni
1. dub 2011

@kac3nka tajná zpráva od Vodníčka putuje i do tvého bříška 😎

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni ze dekuji vodnickovi 😉 chlapeckovi 😀 snad uz to nejak ten cas utece... navic se necitim nejak ve sve kuzi nebo co... 😨

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 nebo co, nebo co... co asi 😀 Já se cítila tak, jako bych chytla chřipku 😉

kac3nka
1. dub 2011

@pampeliska36 No já jsem dneska taky utahaná, když jsem tak blbě spala 😒 Jinak břicho mám pořád citlivé, když si ho trochu zmáčknu, jakoby namožené, a to už mám od úterka 😕 Teda ne, že bych se sledovala, ale občas se na sebe mrknu a při stimulce jsem dokázala břicho ještě zatáhnot, teď ani náhodou, vypadám jak těhu už teď 😀 jinak dnes poslední pregnyl, tak jsem ráda, protože už mám z těch hormonů nějaké pošahané nervy či co ☹ a zatím to neutíká...

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni jo a muj zadek by potreboval odjet do lazni 😀

kac3nka
1. dub 2011

@vodni Děkuji 🙂 🙂

vodni
1. dub 2011

@kac3nka @pampeliska36 kočky vydržte 😵 Právě jsem u vodníčka zjistila, že těm vašim poslal manuál na velký kreslící úkol 😉

kac3nka
1. dub 2011

@pampeliska36 můj zadek taky, připadám si, že mi ho vyměnili, že ani není můj 😀 , musím si dávat pozor při každém sedání a lehání...

pampeliska36
1. dub 2011

@kac3nka no ja si porad rikam, ze uz to tady prece dvakrat bylo to cekani a ze jsem to taky nejak vydrzela, ale tentokrat se to HYPER vlece 🙂 jeste, ze je vikend a bude kraaaaasne pocasi... uz se tesim na odpocinek, ne ze bych nedelala neco jinyho nez odpocivala 😀 😀 😀

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni tak to je super, protoze den D se blizi 😉

pampeliska36
1. dub 2011

za chvilku privitame noveho clena v cekarne a to bude petaaaaaaaaaaa 😀

kac3nka
1. dub 2011

@pampeliska36 fakt, taky mám ten pocit, že se to nechutně vleče...
Asi budu taky odpočívat, protože mám pocit, že bych to měla dohnat za ten víkend po ET, kdy jsem se neflákala. Doufám, že se embrya nerozhodly hned po ET a reagují teď na moje nicnedělání 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru