• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@pampeliska36 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: však je jaro, spousta mláďátek... :wink:
1. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jo, je jaro, všechno se to páruje a rozmnožuje :sunglasses:
1. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :slight_smile: mas dobrou naladu, ze? hele a co v praci? to jsi uz oznamila? nebo se to snazis uspesne maskovat? :slight_smile:
1. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jo a blbé je, že nám stejně žádné příznaky nic neřeknou dopředu, když to může být všechno z toho Pregnylu. Mám třeba i bradavky větší než obvykle, i manžel mi to včera říkal :grinning:
1. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 zatím se mi to daří :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Do práce nosím volnější svetr nebo nabíranou halenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počkám na ty kompletní výsledky, pokud to půjde, a pak se asi už prásknu...
1. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka :grinning: :grinning: :grinning: já mám prsa pořád stený, nebolí, dokonce i velikost je stejná, a to tu všichni slibují nějaké změny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no teda!!! a to s tebou nepracuji zadne zenske? u nas by si toho vsimly snad hned... a ty uz mas navic trosku brisko :dizzy_face:
1. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kočenky, já se zase vytratím odpočívat. Pěkný víkend! A ať to odsejpá :wink:
@kac3nka jak rikas... presne tak! ja to svoje telo po hormonech nikdy nemuzu poznat... je to des!
1. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Taky si užij pěkný víkend a sluníčko :wink:
@pampeliska36 no ženské taky :grinning: Ale já měla bříško celý loňský rok (od stimulek), tak to vypadalo jen že jsem zase přibrala :grinning: A pak - vhodně zvolený kousek umí dělat divy :wink:
@pampeliska36 a na váhu už radši ani nelezu, to bych se asi divila :sweat_smile:
1. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, pokud se chcete hooodně zasmát a neviděly jste minulý pátek 25.3. Všechnopárty, doporučuji se podívat na stránkách ČT na prvního hosta, mi až tekly slzy :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova Ahojky, vítám Tě mezi námi:slight_smile:.
1. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jj, volali včera. Dárkyni se daří dobře, vajucha rostou a v pondělí bude OPU:slight_smile: Nějak mi to zvedlo náladu! Holčina se cítí fajn, na to jsem se taky ptala, jsem hrozně ráda "že ji máme" a nerada bych, aby měla nějaké problémy.
1. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 no tak to jsou dalsi paradni zpravicky!!! to bude jeste pristi tyden transfer, co? :wink:
1. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte a dobre ranko zeny :grinning: tak v jinem tematku holcine dneska ty dve krasne // jeste zesilily :grinning: tak uz se tesim na ty nase... co holky? @kac3nka @misha83
2. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj, tak mě čeká testování přesně za týden :wink: Teda v neděli, ale jak se znám, tak to prubnu už v sobotu. :sweat_smile:
2. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka mne to ceka ve stredu :slight_smile: a jak se znam, zkusim to az ve stredu :slight_smile:
2. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jj, přesně tak. Příští pátek nebo sobotu!!!
@pampeliska36 @kac3nka Holky držím pěsti a plivu spoustu štěstí ať ty testy ukazují jen a jen //.
2. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha83 juu to je uplně super mooc držím pěsti štěstí!!
no a ja přidám špatnou zpravu! nedalo mě to a 12 den po ET jsem jela na krev... HCG negativní!! vubec nevím co znamenala ta čárka na testu která v prvu sílila a nakonec nic!!
V CARu mě řekli,že ještě nemám vysazovat leky a testnout až v pondělí a kdyby byl test negativní tak na krev.....vůbec to nechápu proč člověka takhle trápi když už je vlastně konec :cry:
2. dub 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Děkuji, tobě taky budeme držet moc moc pěsti :wink: :wink:
3. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu To mě moc mrzí, ale nepsala jsi, že máš testit 4.4.? Nevěš ještě hlavu, oni ti to řekli proto, žes tam jela dřív a opravdu to může zítra vyjít jinak, neboj a zkus to!!! :slight_smile:
3. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Ach jo, to není možný, já tomu tolik věřila! Nicméně ještě raději dál držím pěstičky!
3. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, jen průběžně hlásím, že jsem ok, akorát manža mě šetří nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bříško už je naprosto klidné, a já vlastně taky :wink:
3. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Tak to je mi líto :frowning2: Já měla podobný druhý pokus, čárka byla, ale pak postupně slábla, stejně tak hCG šlo dolů. Možná teda u tebe šlo taky o biochemické těhotentství, tj. embryjko se chytlo, ale jen na chvíli. Bylo třeba slabé nebo nějaké poškozené, takže to příroda vzala do svých rukou... Je to hodně častá věc i v přirzozeném snažení, ale tam o tom většina ani neví. Proto není dobré testovat dřív, protože tak zjistíš i to, co je možná lepší nevědět :pensive: Na druhou stranu, ty hladiny hCG jsou hodně individuální a někomu nabíhá pomaleji...
3. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ahojky, manžel je hodný, však se šetři, máš na to nárok!!!
3. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 JJ, je to zlatíčko :wink: Už víš, kdy máte OPU?
3. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek