• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@vodni ahojky už to máš za sebou to amnio?nevěděla jsem kdy na to jdeš držím pořád pěstí.. :wink:
3. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Zítra!!! a v pátek nebo v sobotu transfer!
3. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 tak taky držím moc pěstíky at máš co nejvíce a nejlepší vajuchy... :sunglasses:
3. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Jůůů, děkuju, klidně ještě drž, zatím mám jen 4 nejčastější vady - v pořádku :wink: Zbytek bude cca po 14.4.,
3. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Perfektní :dizzy_face: Držíme s vodníčkem všechny pěsti!
3. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to je super tak držíme dále... :slight_smile:
3. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a řekli ti taky co to je za pohlaví?nebo spíš ujistili?
3. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj, kluk potvrzen :wink:
3. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Děkuji :slight_smile:.
3. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no tak super ..máš to jistý...můžeš vodníčkovi nakupovat už máš nějaké hadříky?a nějakou výbavu?
3. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny. Ještě si nepamatuju vaše nicky, ale i tak přeji všem ať vám to vyjde, kdo už má // jisté, ať se opatruje a raduje a komu to bohužel nevyšlo, tak ať nevěší hlavu, příště už to zaručeně musí vyjít. Venku je krásně, já su v práci a všem závidím možnost jít ven :wink:
Ve čtvrtek už se chystáme na schůzku a přípravu na stimulaci. Marvelon budu brát ještě týden a pak to začne. zatím to utíká, ale pak se to asi povleče až půjde do tuhého. Děkuji za podporu a držím všem pěsti a palečky při testování
3. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackakrteckova Ahoj, tak to budu držet palce, ať ti to rychle utíká. :wink: Mi se zdá, že čekání od ET do testu je delší než celý měsíc s Marvelonem :sweat_smile:
4. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ahojky tak už se ti to blíží to testování tento týden co?? :sunglasses:
4. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahoj, no jo :sweat_smile: ale až v neděli...musím to ale vydržet, nesmím dřív, pořád se ujišťuji, ale už mi z toho všeho hrabe a špatně spím :unamused: A příznaky zatím žádné, namožené břicho mě asi po 5ti dnech přestalo bolet, tak nevím, jestli to je dobře nebo špatně... :confused:
4. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka nehledej žádné mouchy...bud v pohodě a neděle je tu za chvilku..nemusíš mít žádné příznaky to může přijít až po tom... :wink:
4. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka který den si po et?
4. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka dneska 9.den po ET a v pátek jsem ještě píchala Pregnyl...A ty jsi měla nějaké příznaky? :wink:
4. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka ty ani ne hned jenom oči skleněné to poznala moje mamina na mě..a pak jsem začala jíst hodně zelí ale to bylo až po testění...jen ty oči a taková unavená..ale to je u každého individuální víš?
4. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka vím že jsem chtěla vydržet s testováním ale tajně sem si už 11den udělala test a čekala co bude dál a pak 13den a pak už jsem testila pořád... :grinning:
4. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jasně, někdo třeba nemá žádné příznaky, jen sbírám informace, co kdo a jak :grinning: Já mám teď doma 1 test, tak to se mnou cuká, že si zkusím třeba tu Pregnylovku, ale je to k ničemu, to by mě pak lákalo do té neděle pořád :sweat_smile:
4. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka a ty jsi to měla jak? Píchala sis Pregnyl nebo ne?
4. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka jo píchala sem si taky pregnyl a 4 den po něm sem to prubla...risk
4. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka a to už tam byly // nebo jenom duch nebo nic?
4. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka jo už tam byla čárka sice ještě slabá ale pak jsem to zkoušela den co den a čárka sílila a to bylo pro mě hlavní.. :grinning: neboj taky tam bude...no nic jdu ven je tam pěkně tak jdu ještě do obchodu projít se at máme pohyb tak páá a drž se a vydrž.. :wink:
4. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Aha, ale to může být zase u každého jinak...Tak se hezky projděte, odpoledne už má asi pršet :confounded: Papa :wink: :wink:
4. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahoj, nemám zhola nic :grinning: Jsem trochu pořád opatrná, nakupovat začnu až později... Stejně na to teď nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Já jsem tu sice psala nějaké vypozorované "příznaky" (pocit jako na chřipku, občasné dloubnutí v břiše, čůravka), ale vlastně jsem žádné klasické příznaky neměla. Vlastně jsem neměla vůbec žádné těhu příznaky ani potom :wink: Dosud jsem si ani jednou neublinkla :grinning: (to jsem vodníčkovi moooc vděčná :wink: ) Ani žádné chutě... Jen po testu asi měsíc takový divný pocit od žaludku, ale nic extra :wink:
4. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: No jako sem tam mě třeba píchne vaječník nebo za pupíkem nebo mám křeč v břichu, ale neberu to jako příznak, mívám to i před MS, jako i břicho před MS mám teď, jako by ta mrcha chtěla přijít, ale všechno to může být ten slavný Pregnyl :sweat_smile:
Někde jsem ale jednou četla, že pokud má žena slabší žaludek, že se jí třeba dělá špatně v dopravním prostředku, tak prý bude mít nevolnosti i v těhotenství. Co je na tom pravdy, nevím, ale pokud by to tak mělo být, tak se opravdu "těším" :confounded: :grinning:
4. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Miško, tak co OPU, dali ti vědět, kolik máte vajíček?
4. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata
som tu nova a isto uznate, ze citat 1235 stran ani neni mozne :grinning: preto sa vas chcem popytat - ked budete take dobre, mozte mi aspon v kratkosti popisat vase skusenosti s CAR Unica? su tam dobri odbornici? a aky maju pristup?
vopred vam vsetkym dakujem za odpovede
4. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek