CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 🙂 🙂 🙂 však je jaro, spousta mláďátek... 😉

kac3nka
1. dub 2011

@vodni jo, je jaro, všechno se to páruje a rozmnožuje 😎

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni 🙂 mas dobrou naladu, ze? hele a co v praci? to jsi uz oznamila? nebo se to snazis uspesne maskovat? 🙂

kac3nka
1. dub 2011

@pampeliska36 jo a blbé je, že nám stejně žádné příznaky nic neřeknou dopředu, když to může být všechno z toho Pregnylu. Mám třeba i bradavky větší než obvykle, i manžel mi to včera říkal 😀

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 zatím se mi to daří 😎 😎 😎 Do práce nosím volnější svetr nebo nabíranou halenku 😝 Počkám na ty kompletní výsledky, pokud to půjde, a pak se asi už prásknu...

vodni
1. dub 2011

@kac3nka 😀 😀 😀 já mám prsa pořád stený, nebolí, dokonce i velikost je stejná, a to tu všichni slibují nějaké změny 😝

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni no teda!!! a to s tebou nepracuji zadne zenske? u nas by si toho vsimly snad hned... a ty uz mas navic trosku brisko 😵

vodni
1. dub 2011

No kočenky, já se zase vytratím odpočívat. Pěkný víkend! A ať to odsejpá 😉

pampeliska36
1. dub 2011

@kac3nka jak rikas... presne tak! ja to svoje telo po hormonech nikdy nemuzu poznat... je to des!

pampeliska36
1. dub 2011

@vodni papapa 😉

kac3nka
1. dub 2011

@vodni Taky si užij pěkný víkend a sluníčko 😉

vodni
1. dub 2011

@pampeliska36 no ženské taky 😀 Ale já měla bříško celý loňský rok (od stimulek), tak to vypadalo jen že jsem zase přibrala 😀 A pak - vhodně zvolený kousek umí dělat divy 😉

kac3nka
1. dub 2011

@pampeliska36 a na váhu už radši ani nelezu, to bych se asi divila 😅

kac3nka
1. dub 2011

Jinak holky, pokud se chcete hooodně zasmát a neviděly jste minulý pátek 25.3. Všechnopárty, doporučuji se podívat na stránkách ČT na prvního hosta, mi až tekly slzy 😀 😀

misha83
1. dub 2011

@kackakrteckova Ahojky, vítám Tě mezi námi🙂.

misha83
1. dub 2011

@pampeliska36 Jj, volali včera. Dárkyni se daří dobře, vajucha rostou a v pondělí bude OPU🙂 Nějak mi to zvedlo náladu! Holčina se cítí fajn, na to jsem se taky ptala, jsem hrozně ráda "že ji máme" a nerada bych, aby měla nějaké problémy.

pampeliska36
1. dub 2011

@misha83 no tak to jsou dalsi paradni zpravicky!!! to bude jeste pristi tyden transfer, co? 😉

pampeliska36
2. dub 2011

ahojte a dobre ranko zeny 😀 tak v jinem tematku holcine dneska ty dve krasne // jeste zesilily 😀 tak uz se tesim na ty nase... co holky? @kac3nka @misha83

kac3nka
2. dub 2011

@pampeliska36 Ahoj, tak mě čeká testování přesně za týden 😉 Teda v neděli, ale jak se znám, tak to prubnu už v sobotu. 😅

pampeliska36
2. dub 2011

@kac3nka mne to ceka ve stredu 🙂 a jak se znam, zkusim to az ve stredu 🙂

kac3nka
2. dub 2011

@pampeliska36 jenom aby 😝

misha83
2. dub 2011

@pampeliska36 jj, přesně tak. Příští pátek nebo sobotu!!!
@pampeliska36 @kac3nka Holky držím pěsti a plivu spoustu štěstí ať ty testy ukazují jen a jen //.

suuu
2. dub 2011

misha83 juu to je uplně super mooc držím pěsti štěstí!!
no a ja přidám špatnou zpravu! nedalo mě to a 12 den po ET jsem jela na krev... HCG negativní!! vubec nevím co znamenala ta čárka na testu která v prvu sílila a nakonec nic!!
V CARu mě řekli,že ještě nemám vysazovat leky a testnout až v pondělí a kdyby byl test negativní tak na krev.....vůbec to nechápu proč člověka takhle trápi když už je vlastně konec 😢

kac3nka
3. dub 2011

@misha83 Děkuji, tobě taky budeme držet moc moc pěsti 😉 😉

kac3nka
3. dub 2011

@suuu To mě moc mrzí, ale nepsala jsi, že máš testit 4.4.? Nevěš ještě hlavu, oni ti to řekli proto, žes tam jela dřív a opravdu to může zítra vyjít jinak, neboj a zkus to!!! 🙂

misha83
3. dub 2011

@suuu Ach jo, to není možný, já tomu tolik věřila! Nicméně ještě raději dál držím pěstičky!

vodni
3. dub 2011

Ahoj kočky, jen průběžně hlásím, že jsem ok, akorát manža mě šetří nějak moc 😝 Bříško už je naprosto klidné, a já vlastně taky 😉

vodni
3. dub 2011

@suuu Tak to je mi líto ☹ Já měla podobný druhý pokus, čárka byla, ale pak postupně slábla, stejně tak hCG šlo dolů. Možná teda u tebe šlo taky o biochemické těhotentství, tj. embryjko se chytlo, ale jen na chvíli. Bylo třeba slabé nebo nějaké poškozené, takže to příroda vzala do svých rukou... Je to hodně častá věc i v přirzozeném snažení, ale tam o tom většina ani neví. Proto není dobré testovat dřív, protože tak zjistíš i to, co je možná lepší nevědět 😔 Na druhou stranu, ty hladiny hCG jsou hodně individuální a někomu nabíhá pomaleji...

misha83
3. dub 2011

@vodni Ahojky, manžel je hodný, však se šetři, máš na to nárok!!!

vodni
3. dub 2011

@misha83 JJ, je to zlatíčko 😉 Už víš, kdy máte OPU?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru