CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
5. dub 2011

@pampeliska36 ahoj zlato, nemáš ještě 2 dny čas? Moc na tebe myslím, pampelko, třeba se to ještě zvrtne jinam, posílám spoustu sil

teckovanaorchidej
5. dub 2011

@kac3nka ahojky, kdy jsi píchala? určo Pregnylovka?

kac3nka
5. dub 2011

@teckovanaorchidej Ahoj, právě že v pátek, takže dneska jsou to teprve 4 dny od Pregnylu... 😒 Já vím, jsem blbá, ale když já patřím k těm nedočkavým 😕

jezulicka
5. dub 2011

@kac3nka ahojky tak přece si nevydržela?tak možná to vypadá nadějně..mně bylo řečeno, že pregnyl vyprchá po 24-36h.takže by to mohl být duch, ale raději vyčkej do neděle... 😝

jezulicka
5. dub 2011

pampeliska36 co to čtu?pořád ti držím pěstíky do zítřka se to může vše změnit u někoho to jde pomaleji..vyčkej..hodně sil...

kac3nka
5. dub 2011

@jezulicka Ahoj, no jo, když ty jsi mě nahlodala s tím 4. den po Pregnylu 😅 Ale slíbila jsem si, že se nebudu radovat a taky, že ne...No ale přijde mi, že z ducha se po půl hodině stala spíš čárka, pořád na to tlemím... 😅

jezulicka
5. dub 2011

@kac3nka no ono to tak je ale píšou že je důležité odečíst výsledek po minutě pak už za hodku to není reálné..ale vypadá to na dobré cestě, ale víš jak raději se neraduj předčasně..já už pak byla taky opatrná..vyčkej si do neděle..a pak ještě tak 3x na krev a pak se můžeš plně radovat z mých zkušeností ti radím...já poprvé jak testila tak jsem si to nechala jen pro sebe manža by mi nadal... 😎

vodni
5. dub 2011

@leamax Ahoj, taky hlásím spokojenost. Mrkni sem - dala jsem tam nějaké info o tom, jaký je v unice postup https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ Přidám tě tam jako přítele, abys mohla kouknout i na tabulku s naším přehledem

kac3nka
5. dub 2011

@jezulicka já vím, ale krásně se na to dívá 😉 No ale zpátky do reality, ještě je brzo...Stejně si ale myslím, že to do neděle nedám, že si koupím testy a budu to průběžně zkoušet...

vodni
5. dub 2011

@pampeliska36 máš IP ☹

vodni
5. dub 2011

@kac3nka Ahoj kačko, zatím opatrně gratuluji, je pravda, že u někoho pregnyl zůstává v těle mnohem déle, než se udává... Já bych být tebou zašla na krev hned

kac3nka
5. dub 2011

@vodni Ahoj, zatím gratulace nepřijímám 😎 protože pořád věřím v tu Pregnylovku...ale myslíš, že mám jít na krev už teď? Vždyť se mi doktor vysměje, když mu řeknu, že mám testit až v neděli, ne? 😕 No můj gyn. stejně dneska neordinuje, zítra až odpoledne...

vodni
5. dub 2011

@kac3nka Tady https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno... jsem dala i nějaké odkazy na hladiny hCG...
@pampeliska36 14 dní od početí (OPU) může být hladina jen 3 mIU/ml takže zatím to ještě není definitivní!!!!!!!!!

vodni
5. dub 2011

@kac3nka Já bych šla do nějaké laboratoře s báchorkou o tom, že si myslím, že jsem těhotná a můj doktor dnes neordinuje, je nemocný apod. Pokud jdeš jako samoplátce, tak to nikoho nezajímá 😉 A už tuplem bych jim neříkala, že jsem po IVF a kdy mám testovat... 😉 (já tam šla s tím, že potřebuju rychle vědět, jestli nejsem těhotná, zaplatila jsem, a dál se neptali)

jezulicka
5. dub 2011

@kac3nka já bych počkala na den D a pak si zašla na krev..a opakovala to tak 3x...

misha83
5. dub 2011

Ahojky holky, tak jsme měli 9 vajíček, z toho 8 k oplození a zatím je z toho 6 embryjek, tak držte prosím pěsti ať vydrží!

vodni
5. dub 2011

@misha83 Držíme i s Vodníčkem 😵

misha83
5. dub 2011

@pampeliska36 Ach jo a kolikátý den jsi po ET?

misha83
5. dub 2011

@kac3nka Držím pěsti ať to není pregnylovka, ale pravá paráda!

jezulicka
5. dub 2011

@misha83 tak držíme pořád moc pěstíky at se drží..

kac3nka
5. dub 2011

@vodni já nejsem ten typ, co si vymýšlí báchorky 😀 😀 , takže asi vydržím do dne D, jak radí @jezulicka , ale s testováním asi ne, když už se to tak rozjelo, to prubnu asi každý den 😅 Max. bych šla třeba ve čtvrtek ke svému gyndaři, ale uvidím...

kac3nka
5. dub 2011

@misha83 Děkuji a taky držím pěsti, ať se embryjka drží!!! 😉

teckovanaorchidej
5. dub 2011

ahojky holky,

@misha83 gratuluji k embryjkám
@kac3nka jejda, ještě bych počkala s tou krví, testovat se může o sto péro, já bych to taky nevydržela, pravda, já neměla Pregnyl a tak jsem testovala už 6. den po ET 😎 😎

jezulicka
5. dub 2011

@teckovanaorchidej čauki mamino,
tak jak je?už se ti to pěkně krátí čučím..ty jo... 🙂

kac3nka
5. dub 2011

@teckovanaorchidej jj, s krví určitě počkám, ale s testováním ne 😅 Dneska jsem začla a už nejde přestat 😎

vodni
5. dub 2011

@kac3nka tak nám hoď nějakého obra 😉

kac3nka
5. dub 2011

@vodni obra? 😕 jo, ty myslíš fotku?

vodni
5. dub 2011

@kac3nka jj, obr, jako fotka 😀

kac3nka
5. dub 2011

@vodni 😀 nevím, jestli to půjde vidět, v reálu to šlo vidět víc 😉

vodni
5. dub 2011

@kac3nka JJ, vidět je 😉 Tak teď budeme všichni tuhletu čárku usilovně hypnotizovat a přemlouvat ji, aby to nebyla pregnylka 😎 😎 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru