• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@vodni zatím tomu říkám duch Pregnylův :sweat_smile: a možná zítra ráno zase testnu. Pokud by byla silnější, snad to napoví víc :wink:
5. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky
pampeliška36 je mi to líto :frowning2:

kac3ka hezký :wink:
5. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
kac3ka ...krásná tak ať je silnější a silnější :wink:
pampeliška36 mrzí mě to :frowning2:
holky ja dnes ukončila svoje 2 IVF neúspěšně... HCG negativní!!!
v červnu jedu do CARu na krev a nasadit marvelon a včervenci mě čeká dlouhý protokol...protokol antagonista mě neseděl!! tak doufejme,že moje 3 IVF bude stejně úspěšný jako první(take s dlouhým protokolem ). Z prvního mame skoro 3 letou terezku :wink:
všem přeju spoustu štěstíča a sil
5. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... dekuju moc za podporu, ale prece jen uz mam za sebou treti pokus transferu (at cerstvych miminek a nebo zamrazenych...) takze uz nejsem timto celym kolotocem nepolibena... proste vite jak to myslim, ne? kazdopadne dneska jsem 13ty den od transferu a zitra jsem 14 a to mam oficialne testovat. dneska jsem to zkousela a je tam jedno velke bile NIC - jedna hloupa carka... takze zitra rano vstanu, udelam si test, pujdu na krev na unicu, protoze bohuzel jsem ve ctvrtek mimo brno a pockam si na tu krevni nulu HcG a pujdu si popovidat s panem doktorem... takze takovej je muj plan... dekuju, ze na me myslite... jste moc velka zlaticka a taky dekuju za velka slova podpory do IP!!!!!!!!!!!!! kdyby se naaaaaahodou neco z meho planu zmenilo a zitra na me zazrakem vykouklo neco jineho, nez cekam, tak urcite napisu.
5. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu to je mi MOC lito. strasne moc se drz!!! preji hodne stesti a sil do dalsiho pokusu :wink:
5. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 beru. drzim moc pesticky a myslim na tebe... at mate ty krasna a kvalitni embryjka a at se krasne vyviji... jen tak dal. za chvilku je budes mit u sebe!!!
5. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Já ti ani nevím jak to napsat, aby to nevypadalo hloupě - mám tě moc ráda pampeliško, a zítra budu v duchu s tebou :pensive:
5. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 na zítřek ti budu moc držet palce aby se to ještě otočilo a drž se, myslíme na tebe...
5. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu to je škoda, je mi to líto, tak snad se další pokus konečně podaří, tak ať ti ta doba čekání rychle utíká!!!
5. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Ach jo:frowning2:(( Moc na Tebe myslím kočko!!!
@pampeliska36 Já stejně nepřestávám držet pěsti!!!
5. dub 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj. Přidávám se. Pampelisce moc držím pěsti. Kačence aby čárka sílila a z ducha se stala positivní budoucnost a Suu - je mi to líto. Čím víc se blížím ke stimulaci a k termínu, tím víc s vámi cítím. Držim všem pěsti :grinning:
5. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,pampeliska36-držím moc pěstíky,at to dopadne :astonished:

@kac3nka tak jak zkoušela si testit dneska,?nebo to necháváš až na neděli? :wink:
6. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahojky, no samozřejmě zkoušela, ale dneska bílo :confused: :confused: Jsem na to pořád tlemila a pak se mi i zdálo, že tam něco slabého je, ale to se mi fakt zdálo :unamused: Včera jsem měla mamatest 10, ale dneska nějaký jiný s citlivostí 25, protože ten mamatest nebyl...
6. dub 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka no tak si kup tu 10 zatím..a pak až ten 14den stačí 25...no hlavně klid máš čas...ještě 4 dny...
6. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka a dneska jsi který teda den po et?
6. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka a kam chodíš na gyndu?jezdíš do Ostravy nebo u vás v Jičíně?
6. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Dneska ráno jsem si říkala, že byla asi blbost dělat včera test 10 a dneska 25 :unamused: No půjdu odpoledne na průzkum do lékáren a uvidím...
Dneska jsem 11.den po ET a ke gynekologovi chodím v Jičíně. Ale jak dělám ve Valmezu, tak jsem při prvním IVF zjistila, že tady mají toho spolupracujícího doktora, tak jsem mohla jít na první kontrolu folíků tady a nemusela jsem jezdit do Brna. Jenže to jsem zjistila pozdě, v Unice mi to neřekli a pak to nešlo, protože tady ten doktor nemá léky, které jsem potom potřebovala...
6. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka aha tak to jo...11den tak to zkus koupit ten 10 citlivost to já dělala 10 až do toho 15dne pak už normálně 25...
6. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dál nám pokračuje 5 bojovníčků!!!
6. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 tak at se drží bojovníčci...a kdy jdeš na et?
6. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 jen tak dál, ať se hezky drží!! :wink:
6. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka V pátek nebo v sobotu, uvidí se podle zítřka.
6. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tu dneska v té práci spím :pensive:
6. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka tak běž domů máš ležet doma odpočívat a kašlat na to... :slight_smile:
6. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ještě s tím testováním, ty jsi testila vždycky ráno nebo i v jinou dobu? A pořád mi vrtá hlavou, že ti řekli, že ten Pregnyl je pryč z těla za 24-36h. Jakto, když někde píšou nebo říkají, že může být v těle i týden? :confused:
6. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka kdepák, já jdu ještě dneska hrát do hudebky :sweat_smile: Ale nemám namáhavou práci, takže v pohodě. Akorát dneska se fakt cítím divně :unamused:
6. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka cože ?jdeš hrát do hudebky?ty chodíš na zuš?jako student nebo co?a na co hraješ?to mě zajímá...
a s tím pregnylem mi to řekli fakt na unice sestry že do 24-36h.vymizí...pokud si pícháš ty menší dávky 3x tak jak asi každá..nevím kolik to už bylo...a jinak ty testy jsem si dělala většinou ráno nejlepší to je z ranní moči,ale pak už i třeba během dne...ale ted to máš lepší ráno... :wink:
6. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka já v hudebce učím...a kde chodíš na zuš?
6. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka fakt? :grinning: ty jo :wink: No já už jsem tam spíš do muzea :grinning: v r.2004 jsem ukončila po cca 11ti letech oba stupně klavíru a chodila jsem do místního žákovského orchestru a tam chodím dodnes. No a jinak se učím od podzimu na housle, to taky chodím do hudebky :wink:
6. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka na ZUŠ v Jičíně, celý život :slight_smile:
6. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek