CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
13. dub 2011

@vodni Gratuluji, paráda!

jezulicka
13. dub 2011

@vodni oni to ještě neví?vždyt už to jde na tobě vidět... 😀

drndapetka
13. dub 2011

@jimmy1 píchala bych i dýl, za to miminko mi to stojí a vůůůůbec mi to nevadí 😉 a to jsem měla ještě před rokem panický strach z injekcí 😀

vodni
13. dub 2011

@jezulicka 😀 😀 😀 no není - já jsem mistr utajení 😎 😎 😎 Nakoupila jsem si perfektně maskovací halenečky - řasení a volánky na správných místech dělají své 😀

vodni
13. dub 2011

@jimmy1 Děkujeme 😵

jezulicka
13. dub 2011

@vodni tak to jsi fakt dobrá... 😀

durma
13. dub 2011

@misha83 děkuji za podporu.Tak bylo získáno 20 vajíček,necháme oplodnit metodou PICSI 10 vajíček.Zítra si mám zavolat,jak se nám vyvíjí.

durma
13. dub 2011

@drndapetka ahoj,já si taky píchám Clexane 0,2 - mám srdeční vadu.A věř tvému hrošíkovi,určitě to budou // 🙂

misha83
13. dub 2011

@durma Super, to je paráda tolik vajíček! Tak hlavně hodně štěstí!!! A proč neoplodníte všechny (promiň asi blbý dotaz, ale já nikdy tolik vajíček neměla, tak nevím, jak to chodí 🙂 )

vodni
13. dub 2011

@durma ty jo to je úroda, tak přeji, ať se pěkně vyvíjí 😉

vodni
13. dub 2011

@misha83 a jak se má naše čekatelka? 😉

misha83
13. dub 2011

@vodni Mám se fajn, dnes jsem tu měla na návštěvě kamarádku a švagrovou s tříměsíční neteřinkou. Tak jsem jí říkala ať domluví těm v břuchu, že chce bratrance nebo sestřenice 😀 nebo klidně oboje 😀 . Cítím se fajn, jen sem tam takový zvláštní tlak nebo něco takového v břichu. Ale tak to snad není nic negativního.

durma
13. dub 2011

@misha83 základ máš osm vajíček a za každé další jedno oplozené vajíčko si připlácíš 1.200 Kč 😒

durma
13. dub 2011

@vodni Díky 🙂

drndapetka
13. dub 2011

@durma a ten clexane si pícháš už dýl a nebo až od transferu?Jinak 20 vajíček je krása, to jsem zvědavá kolik z nich bude miminek 🙂

durma
13. dub 2011

@drndapetka ihned při první aplikaci Puregonu,jinak beru anopyrin 😉 Taky jsem zvědavá na ty mrňousky. 😵

misha83
13. dub 2011

@durma jj, to vím, že se připlácí 😒 .

drndapetka
13. dub 2011

@durma prosím tě, taky tě ty injekce clexanu tak štípají a bolí? :-/ Je to milionkrát horší než když jsem píchala na stimulku, to štípání je fakt hnusný 🙄 nemáš na to nějakej fígl? 😅

durma
14. dub 2011

@drndapetka Asi je lepší po vstříknutí pořádně zmáčknout (ještě jednou dezinfekcí).Příjde mi,že se mi tak nedělají ani modřiny.

durma
14. dub 2011

@misha83
@drndapetka Tak jsem včera asi poslouchala embryoložku špatně,protože mi dnes do telefonu bylo řečeno,že jsem snesla 22vajíček (ne 20),oplodňovali jich 11 a dnes jich zůstalo 10 oplodněných.Dalších 11 nechali ve zkumavce se spermikama,ale tam nic.Ty spermie jsou tak líný !!!

drndapetka
14. dub 2011

@durma jééé, ale počet oplodněných po ICSI je krááásný, tak tfuj tfuj ať se držíííí 🙂 Mě těsně po OPU tenkrát řekli, že mám 25 vajíček, ale použili jen 23 vajec, protože 2 byly prej nic moc. Já myslím, že se jim ty počty už pletou, jak s nimi dělají každý den, jsou jen lidi, tak se hoklt spletli,ale i tak je to príma, ne? 😉 Horší by bylo kdyby Ti řekli, že jich vydolovali 20 a dneska Ti řekli třeba jen 10 😕 😅

Jinak já jsem dnes úúplně mimo, nechytám se 🙄 Ráno jsem vstala, jen jsem posnídala a zase zalezla do postele 😀 vylezla jsem z ní až teď a jsem pěkně "rozbořená" 😝 Cítím ten Pregnyl, je mi po něm špatně 🙄 Jdu teď uvařit obýdek, asi hrochovi udělám špenátek, ať má co nejvíc kyselinky listové a vitamínků 🙂

misha83
14. dub 2011

@durma No vidíš, paráda, ty ostatní nechali klasicky IVF, to mě právě bylo divné, že by neudělali, takže super!!! Alespoň to zkusili. No a těch 10 bojovníků teď půjde do boje o //, super!!!
@drndapetka Taky děláme špenátek🙂. Na mě ten pregnyl zas tak moc nijak nepůsobí. Naštěstí.

No jinak, já jsem dnes 5. den po ET, jsem zvědavá, jestli vydržím netestovat až do příští soboty 😀 .

drndapetka
14. dub 2011

@misha83 no na mě právě působí "těhotně" 😒 kdybych nebyla jen jeden den po KETíku tak bych Vám tady zarytě říkala, jak jsem určitě těhotná, protože tento stav už znám, prostě mám žaludek na vodě, návaly horka, potím se, i když doma je zima, pořád bych spala, jedla,.....a to ho ještě musím píchat 2x, uf 😝

drndapetka
14. dub 2011

@misha83 já jsem 5tý den po ET už testovala a našla jsem // 😀 Ale samozřejmě Tě nebudu lomit, to nééé. Já jsem takovej maniak, takže teď pro mě vydržet 14 dní bude fakt mazec. Štve mě , že mám ten Pregnyl, jinak bych určitě po týdnu už testovala jak ďas 😀

misha83
14. dub 2011

@drndapetka jj, těhotně na mě taky působí, mám citlivý prsa, spící jsem trochu taky, ale to jsem měla i minule po pregnylu a pak jak mávnutím proutku nic☹. No právě taky nechci testovat kvůli tomu pregnylu, zítra poslední dávka, takže pak bych mohla testnout kdy?

drndapetka
14. dub 2011

@misha83 pícháš Pregnyl 5000? Nebo míň? Já měla po 11dnech po Pregnylu 5000 už // těhotenský, ale taky je pravda, že každá to máme jinak dlouho v těle. Doporučuje se těch 10dní po Pregnylu. Já píchám teď ještě 2x Pregnyl 1500, ten je určo v těle kratší dobu, ale nedokážu odhadnout jak dlouho 😒 Asi na sobě udělám pokusnýhio králíka a začnu každý den ráno od 6tého dne po KET dělat stejné testy ve stejnou dobu a budu to pozorovat. Bu´d bude čárka mizet, tak těhu nic a nebo bude sílit a těhu to bude. To jen taková moje dedukce 😅 pro silný povahy a netrpělivce 😀

durma
14. dub 2011

@drndapetka já jsem při minulém KETU testovala 6-tý den a byly //,další den taky a silnější,tak jsem se docela těšila.Pak zůstala síla na stejné hodnotě a dva dny před testováním slábla.V den testování bylo bílo.

durma
14. dub 2011

Stejně by mě zajímalo,jak určují den testování.

misha83
14. dub 2011

@drndapetka Teď už jen 1500, pregnyl 5000 byla jen jedna před OPU. No a zítra poslední ta 1500, tak uvidím.

misha83
14. dub 2011

@durma to bych řekla, že bylo biochemické těhu, protože se mi nezdá, že by se pregnylovka držela tak dlouho stejná.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru