CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
21. dub 2011

@misha83 Přesně tak, já jim vůbec neříkala o ivf, o tom, kolikátý den, prostě jen "chci udělat hCG z krve jako samoplátce". Je to placená služba a můžeš si ji nechat udělat kdykoliv chceš...
Já jsem tam šla po 11 😀 a žádný problém to nebyl 😉

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 no a bude tam taková cedule s nápisem LABORATOŘ, že vodni... 🙂 🙂 🙂

vodni
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Jako by to bylo včera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
21. dub 2011

@vodni a jo, u botanky, no to mám daleko ☹

vodni
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Přesně tak, když hned od vstupu koukáš doprava, tak ta cedule tam je 😉 Resp. úplně dole je nějaký kšeftík s květinami, pak tuším vrátnice, pak pár schodků a pak hned ten nápis a dveře doprava 😉
Jo a cena 174,- http://www.vladimir-komarek.cz/03spe_vysetreni.php

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@vodni jo přesně tak to je 🙂 🙂

misha83
21. dub 2011

@vodni Já už to do zítřka vydržím. Jj, oni se ani na nic neptali. A i tady i na té Bratislvské byli příjemní, za to tady na dobráku děs☹.

misha83
21. dub 2011

@vodni Mně teď říkala cenu 213 do telefonu. Ale říkala "i s odběrem", tzn, že něco si účtují asi za ten odběr.

misha83
21. dub 2011

Holky děkuji, nějak v tom neumím chodit ☹ .

drndapetka
21. dub 2011

ještě mám dotázek na zkušenější - může se po Agolutinu motat hlava ? Pocity na omdlení? tak 2x za den. Vím, že mi to dělalo po Utrogestanu , když jsem ho polykala, a Agolutin je vlastně to samé, tak jestli je to možné 😕 Dělá mi to už od 3.dne po KET 😒

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 jasně, ta cena sedí, je v tom spotřebák (jehla, desinfekce, já nevímco) plus analýza plus výkon (odběr)Jak myslíš, já bych teda utíkala na tu Zahradníkovu. 🙂

teckovanaorchidej
21. dub 2011

jo zisk, samozřejmě, jsem zapomněla 😀 😀

misha83
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Jj, navíc cena se v těch výdajích fakt ztratí🙂. Počkám na zítřek a uvidíme.

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 😖 😖 škoda, asi neusnu samou zvědavostí 😀 😀 😀 tak se drž 😅 😅

misha83
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Děkuji moc, já si právě říkám, že mi ten dnešek snad uteče a zítra budu mít klid před prodlouženým víkendem.

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 budu na tě myslet, aby ti řekli nějakou fajn honotu, něco kolem 400, třeba dvojky 😝 😝 😝 😝
Dělám si legraci, samo, tak se drž a ať je zítra všecko OK 🙂 🙂

vodni
21. dub 2011

jéžiš, já tady asi od dnešního odpo do úterka nebudu, tak to puknu zvědavostí ☹ ☹ ☹

vodni
21. dub 2011

@misha83 Já měla tu hodnotu 15. den = 171 a bylo to v cajku 😉

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@vodni no vidíš, no. Co musíme snášet. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vodni
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Teď aspoň stoprocentně chápu, proč jsi mě tak motivovala do laborky jít 😀

vodni
21. dub 2011

@misha83 Ještě jsem se teď dívala na tu tvoji fotku - já u vodníčka testovala taky mamatestem 10 a 15. den byla čárka myslím slabší než ta tvoje 😎

misha83
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Počet i pohlaví mi je fuk, hlavně něco ☹ , no zítra bude jasněji. Každopádně jsem ráda, že už vím, jak dvě čárky vypadají.
@vodni Nepukneš 🙂 , nějak to prostě dopadne🙂.

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@vodni 🙂 🙂

misha83
21. dub 2011

@vodni Jéé, fakt? No holky, tak alespoň jsem klidná, moc děkuji. Prostě na paniku je když tak času ještě dost, že.

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 to víš, že času je dost. Tak se tu mějte, já jdu zvednout své obří tělo a něco dělat, pa

misha83
21. dub 2011

@teckovanaorchidej pa a děkuji!

drndapetka
21. dub 2011

@vodni no to pukeneš zvědavostí, protože o víkendu budou tetsovat i hroši 🙂

misha83
21. dub 2011

@drndapetka To tady pukneme zvědavostí všichni. Jsi říkala v sobotu, že jo? Já to budu sledovat!!!

drndapetka
21. dub 2011

@misha83 no ale stejně asi nic nebude k podívání, takže Ti co tady o víkendu nebudou, tak o nic stejně nepřijdou, tak je to jedno

misha83
21. dub 2011

@drndapetka Já hrošíkovi věřím 🙂 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru