• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. ledna 2017 
@drndapetka Já mu taky věřím!!!!! A máš IP
21. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83
@vodni tak to jste hodný tety, že nám tak věříte :wink: no uvidíme....těhu pregnylový příznaky mám, tak třeba budou opravdický a třeba zůstanou
21. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Zůstanou, určitě ano :slight_smile: . Teda už začínám být zvědavá na sobotu :wink: . Venku je krásně, asi se s manžílkem vydáme na prochajdu.
21. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky pa, jedeme už teď na chajdaloupku, tak tu až do úterý nebudu.
@misha83 na zítra tfuj tfuj tfuj
@drndapetka a hrošíkům taky!!!!!
21. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Děkuji, užijte si to, bude krásně!
21. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já dnes opět testovala, na 10 čárka vyrazila už rovnou s testovací a je ještě silnější než včera a na 20 je dnes už duch:slight_smile:, snad to je dobré znamená a já pádím na krev!
22. dub 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky budou po dvanácté :slight_smile: .
22. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, já nespím dnes už od 5ti :frowning2: měla jsem zas živý sny, kojila jsem dítě.Holky, já prostě vím, že to nevyšlo, ty nevolnosti jsou z hormonů, moje tělo to už nedává :unamused: celý ráno sedím v obýváku, a přemýšlím, co bude dál, protože do práce se vracet nechci! nevím co budu dělat :cry:
22. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No, ale nespavost může být taky jedním z příznaků. Dnes jsi kolikátý den, zítra budeš testovat? Já pořád hrošíkovi věřím, nevzdávej to :frowning2: .
22. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 já nespím, protože jsem na nervy....dnes jsem 9.den po KET. Testuju už od 6.dne od KET, sleduju co pregnylová čárka, takže vím, že je to v pytli :pensive:
22. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No a pregnylová čárka byla a už zmizela?
22. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ještě to nevzdávej:slight_smile:
22. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 ne, ještě nezmizela, dneska v 5ráno to bylo přeaně 3dny od poseldního pregnylu, ale slábne to, i když pomalu, tak slábne....místo toho aby sílila :confounded:
22. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop jsi hodná, ale já jsem do tohoto pokusu šla se strašnou nadějí, pak jen jedno embryo, tak úplnej pád na pusu a přestala jsem věřit, asi jsem to zabila hned na začátku sama :frowning2:
22. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No, tak třeba právě ale slábne pregnyl a začne zase sílit, jakmile poroste hcg. Každopádně nepřestávám držet pěsti!
22. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak mysli ted na bobíska,jak to zvládnul a vegetí si u tebe...my taky musíme do dalšího pokusu,ale nevím kdy
22. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě pěkně napínají, nejede jim prý "mašina", takže až po 14 hodině.
22. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to hcg je 130,5, myslíte, že je to na 13. den po ET ok?
22. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 naprosto OK, potichounku gratuluji a přeju, aby bylo i dál všechno v nejlepším pořádku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Super!Gratuluji a nadále přeji štěstí :wink: :wink:
22. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Hrozně moc děkuji, v telefonu ta sestřička říkala druhé moje jméno, ať jí dá výsledky a ta druhá jí říká "je těhotná", při tom výrazu jsem myslela, že to se mnou praští. Každopádně strach nepřešel, zvětšil se, ale to je asi normální.
22. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 no jo, strach se bude jenom zvětšovat a narůstat do obludných rozměrů, téměř do hystérie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
což je normální, tak si to užívej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Drndapetka, prosim te, to nema vubec zadne opodstatneni to tvoje straseni
Normalne se testuje 16 dnu po transferu, mne bylo doporuceno az na 18 den a 9 dnu po transferu se proste netestuje. To hCG produkuje chorion, ten potrebuje taky cas. ... a lepsi zit v sladke nevedomosti, na spatne spravy je vzdy cas a takto tomu opravdu nepomahas
Prosim te, odloz testy a testni se 14 den. Mozno sni na mne vzpominas. Ja jsem si tim taky presla.
22. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Super, taky gratuluji, vypadá to moc dobře!!!
22. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Děkuji, no já mám pořád tak nějak strach tomu věřit:slight_smile:.
22. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Tak co dnes???? Moooc držím pěsti!
23. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test je pořád bílej :frowning2: No nic, já si musím dát oraz, hrozně mě to vzalo, za poslední 4 roky mám jen smůlu, buď mám bílý testy a nebo potratím, už na to nemám. Ani nevím jestli budu mít sílu do dalšího IVF, a jestli jo, tak hned, abych si to nerozmyslela. tak se tu mějte, opatrujte se, paaa
23. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ach nééé, hrozně mě to mrzí, kolikátý jsi dnes den? Je mi jasný, že všechna slova útěchy jsou na hov... Je to tak nefér!
23. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky, tak jdeme bojovat dál. 2. den mám ms, 2. den marvelon, 13.5. ultrazvuk a zahájení "cyklu" a za další 3 týdny = 3.6. KETík. Je na tom někdo podobně? Je to podruhé, takže to MUSÍ vyjít!!!! Někdo jim ty tabulky přece musí trošku pozitivně naladit! A víte co? :grinning: Koukala jsem do kalendáře a toho 3.6. je v něm nááádherný obrázek čápa, takže kéž by nám to děťátko opravdu donesl!
24. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek