CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
25. dub 2011

@tevi Takže vše hraje do karet 🙂 , moc držím pěsti do boje!

durma
25. dub 2011

@tevi ahoj,přeji Ti hodně štěstí v KETU 😉

kackakrteckova
25. dub 2011

Pěkný velikonoční večer všem. Taky přeji hodně štěstí při KETu.
Je mi moc líto, že to zase některé z vás nevyšlo, je to vážně smutné, když se všechny tak snažíme. ☹
Dlouho jsem nepsala, zatím se nic moc neděje. Píchám si Diphrerelin i Puregon a ve čtvrtek jdu na první UTZ, takže uvidím jak rostou foliky. Chtěla bych už nastoupit na PN, každý den mě píchá pravý vaječník? Vy jste všechny holky zkušené, můžete mi některá říci, zda je to normální?
Děkuji za odpoveď a přeji pěkný večer a hodně sil jít dál.

kac3nka
26. dub 2011

@kackakrteckova Ahoj, tak to už jsi daleko, přeji moc velkou úrodu!!!
Píchání na vaječníku je normální, mě na něm píchalo ještě měsíc po stimulaci, tak jsem letěla ke svému gynd., jestli nemám cystu a nic tam nebylo, říkal, že to dělá ještě po té stimulaci, takže můžeš být v klidu, to ti rostou folíci.

misha83
26. dub 2011

@kackakrteckova Píchání na veječnících je normální, jak píše kačenka. Někdo to má víc někdo míň 🙂 .

misha83
26. dub 2011

Tak na UTZ půjdu 16. 5., dnes budu volat svojí Dr., aby mi napsala Utrogestan a půjdu asi k ní na tu krev. Každopádně v Unice mi řekli, že do toho 16. 5. mám zůstat na neschopence, takže moje dilema je vyřešené.

durma
26. dub 2011

Tak jsem dnes 8.den po ET a první pokus TT je - sněhobílo.Mám pocit,že opět to nevyšlo,protože mi bolí břicho na menzes. 😠

misha83
26. dub 2011

@durma Břicho jako na menze ale cítit můžeš i při dobrém výsledku. A kolikátkou testem testuješ? Ještě to může vykouknout!

durma
26. dub 2011

@misha83 mamatest 10,to už asi nevykoukne.Je pravda,že mám tentokrát jiné pocity než v předešlých dvou pokusech,ale nějak to cítím,že z toho opět nic nebude. ☹

misha83
26. dub 2011

@durma Já nevím ☹ , testovala jsem až 12. den. Tak uvidíš...

durma
26. dub 2011

@misha83 zatím to nějak nehroutím,zkusím to až za nějaký den.Mám přece jen dvě možnosti - buď jedna čárka 😠 nebo dvě 🙂 Ale už mě to snažení nebaví,snažíme se 6.rokem ☹ Ale umělé "jen" 8 měsíců.

misha83
26. dub 2011

@durma To je tedy doba, ach jo, je to všechno hrozně nefér, sama vím. A jak to, že jste se až po tak dlouhé době rozhodli pro umělé? A tohle je tvoje kolikáté IVF?

durma
26. dub 2011

@misha83 Každý máme z předešlého vztahu jedno dítě,tak jsme tomu nechávali volný průběh.Ale najednou jsme zjistii,že nás roky tlačí a asi by bylo potřeba tomu trochu pomoci.Mám za sebou 1 ICSI,1 KET a teď PICSI.Teď jsem se dívala,že bych popřípadě zkusila ještě v červenci(nebo jak to výjde) KET (mám 3mrazáčky) a jestli by ani to nevyšlo,tak si dávám odpočinek.

misha83
26. dub 2011

@durma Tak to chápu. No máš, toho za sebou taky dost, to štěstíčko už by mělo přijít 😉 .

durma
26. dub 2011

@misha83 Třeba se někdy unaví a zastaví se i u nás.A kolikáty to je tvůj pokus?

misha83
26. dub 2011

@durma U nás to je náš 3. pokus, moc doufám, že to dopadne dobře. Do toho UTZ se ale asi zblázním 🙂.

durma
26. dub 2011

@misha83 Tak jsem asi na tom stejně,ale každá s jiným koncem.Já tomu tvému těhotenství věřím 🙂 určitě to bude vše OK.Kolik jste nechali zavést vajíček?My po stimulaci vždy jen jedno,ale na KET dvě.

misha83
26. dub 2011

@durma Nechali jsme si zavést 2 🙂 .

vodni
26. dub 2011

Ahoj kočky, @misha83 tobě velká ale zatím jen potichounká gratulace 😵 Vypadá to moc dobře 😉
a ostatním - holky co na to říct ☹ Je mi to moc líto, a strašně moc přeju, aby to příště už konečně vyšlo... 😔

misha83
26. dub 2011

@vodni Ahojky, no já zatím jen nesměle přijímám, fakt se dost bojím. A jak jsi se měla na chatě?

kackakrteckova
26. dub 2011

Všechny zdravím. děkuji za útěchu, že je to píchání na vaječníku normální.
Misho moc ti to přeju a držím palečky do toho UTZ, to už bys měla vidět i srdíčko, nebo dvě. 😉 😉
Durmo, určitě ještě není nic ztracené, taky držím palečky, aby až budeš třeba zítra testovat tam byly //.

vodni
26. dub 2011

@kackakrteckova taky se přidávám k tomu, že píchání u vaječníků )ať už jednoho nebo obou) je naprosto ok 😉

vodni
26. dub 2011

@misha83 naprosto tě chápu 😉 Myslím, že bude spíš jedno, ale hodnota je super, tak se neboj nic 😉 Je dobré ještě mít ještě jednu hodnotu, abys viděla jak to roste (a pak třeba vyzkoušet http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator )Na chajdaloupce bylo dobře, vyšlo pěkné počasí, ale chvílemi mě dost bolí kyčle, takže moc procházkovat se nedalo 😒

misha83
26. dub 2011

@vodni Já si taky myslím, že bude jedno a na krev jdu zase zítra, tak uvidíme. Děkuji za odkaz, mrknu na to.

misha83
26. dub 2011

@vodni Asi se budu ptát jak blbec, ale který den se bere jako den ovulace v našem případě? Ať to správně vyplním. Vím, že týdny se počítají dle info z Unici, že transferem začíná 3. týden, tzn. den před tím, je den ovulace?

durma
26. dub 2011

@kackakrteckova Díky,zítra asi testovat nebudu a nechám to až na čtvrtek.To už bude 10.den a mám jedno 5ti denní embryo.To už by asi na té 10 testu něco mělo být (popřípadě) vidět.

misha83
27. dub 2011

Tak krev mám 768, v pátek jsem měla 130,5 myslíte, že to roste ok?

misha83
27. dub 2011

@durma To už by asi mělo být vidět, ale já testovala až 12. den, tak nevím.

durma
27. dub 2011

@misha83 a testovat jsi měla oficiálně kdy?

durma
27. dub 2011

@misha83 já mám testovat za14 dnů od ETU,tak to vychází na 2.5. Zkusím to zítra nebo v pátek,ale dnes třeba to břicho vůbec necítím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru